Just Cause 3 Download

Miłośnicy serii Just Cause mogą odetchnąć z ulgą. Po pierwsze, strzelanka Just Cause 3 jest już dostępna w sprzedaży i czeka na pobranie, a po drugie – po raz kolejny mamy do czynienia z naprawdę dobrym tytułem, wciągającym, emocjonującym i bardzo dynamicznym. Już choćby dlatego nad jego pobraniem warto zastanowić się nawet, jeśli do tej pory nie miało się kontaktu z serią albo wcześniejsze spotkania nie zapisały się najlepiej ze wspomnieniach gracza. Data premiery: 1 grudnia 2015. Platformy: Microsoft WindowsPC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawcą recenzowanej gry jest Square-Enix.

Just Cause 3 Download zwraca na siebie uwagę z jeszcze jednego powodu. Jest pierwszą z odsłon serii, która była tworzona nie tylko z myślą o komputerach osobistych, ale również konsolach ósmej generacji. Świadczy to o dość ambitnych planach zespołu Avalanche Studios i pozwala mieć nadzieję na to, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej porywająca niż miało to miejsce w poprzednich odsłonach. Okazuje się zresztą, że mówimy o nadziejach uzasadnionych.

Just Cause 3 Download – Pełna Wersja PC

Just Cause 3 Download

Pobierz za Darmo!
I choć było ich już kilka, również w tym miejscu nie kończą się wcale dobre wiadomości, jeśli bowiem komuś brakowało Rico Rodrigueza, z pewnością nie będzie rozczarowany tym, że pobierając grę sandbox po raz kolejny będzie miał okazję na wcielenie się właśnie w tę postać. Rico jest byłym już tajnym agentem pracującym dla Agencji – tajnej komórki CIA. Tym razem obszarem jego działania jest rejon Morza Śródziemnego i położona na nim republika Medici. I choć okolice są piękne, Rico nie pojawia się w nich dla przyjemności. W Medici rządzi generał Di Ravello i nie można nie dostrzec tego, że rządzi twardą ręką nie wahając się przed tymi rozwiązaniami, które są co najmniej kontrowersyjne. Zadaniem gracza jest doprowadzenie do jego upadku, co wcale nie musi być proste. Fani serii szukający wrażeń w kolejnej części tej serii Just Cause 4 nie będą zawiedzeni.

Trailer – Just Cause 3 PC, PS4, XONE

Seria Just Cause znana jest z wyjątkowych lokacji, Just Cause 3 Download nie zaskakuje nas więc i pod tym względem. Medici to wyspa, która rozciąga się na powierzchni ponad 400 mil kwadratowych, a uporanie się z naszą misją nie będzie możliwe, jeśli wspomnianej wyspy nie poznamy i to nie poznamy jej dość wnikliwie. Twórcy gry akcji niemal w niczym nas przy tym nie ograniczają, problemem nie jest więc zarówno eksplorowanie otaczającego wyspę morza, jak i górzystych szczytów. Oczywiście, nie musimy tego robić bez wsparcia, bogata paleta pojazdów, którymi dysponujemy, jest bowiem kolejnym znakiem rozpoznawczym serii. Czekają na nas nie tylko samochody i motocykle, ale również łodzie, samoloty oraz śmigłowce. Zawsze mamy też dostęp do kilku zaskakujących gadżetów, których nie może zabraknąć w ekwipunku agenta.

Nie zmienia się zresztą nie tylko charakter gry (TPP), ale i zachowanie Rico, bohater, w którego się wcielamy nadal nie uważa bowiem, że dyskrecja jest cechą, która musi cechować każdego tajnego agenta. Rico radzi sobie z przeciwnikami w sposób może niezbyt wyrafinowany, ale z pewnością skuteczny, trasę jego przemarszu wyznaczają więc eksplozje, a nawet ciała. Pobierając grę możemy zatem liczyć na to, że z siłami dyktatora będziemy sobie radzić na wiele sposobów obracając w proch i pył zarówno bazy wojskowe, jak i komendy policji. Co ważne, w trzeciej części gry efekty działań Rico mogą naprawdę cieszyć oczy, w porównaniu z poprzednimi edycjami ogromną poprawę odnotowała bowiem towarzysząca grze grafika. Zasługa bardzo dobrych efektów wizualnych to silnik Avalanche Engine 2.0.

Just Cause 3 Download to znakomita zabawa, wypada więc żałować, że twórcy gry nadal nie zdecydowali się na wprowadzenie do niej trybu wieloosobowego. Jest to chyba jedyne zastrzeżenie, które moglibyśmy mieć do tego tytułu prezentującego się naprawdę dobrze na tle innych gier tego typu. I nawet jeśli destrukcję musimy siać w pojedynkę, pobierając grę i wcielając się w rolę Rico z pewnością zdecydujemy się na krok, którego nie będziemy żałować. Cena na steam: 2,99 USD.

Just Cause 3 Free Download

Just Cause 3 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

 • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 3.4 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 780.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Just Cause 3 Torrents
 • Pobierz Just Cause 3 Chomikuj Pełna Wersja
 • Just Cause 3 Free Download
 • Exsite Just Cause 3 Pobierz za darmo
 • Pebx Just Cause 3 Download Free
 • Cracked Just Cause 3 PC Download

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *