King Arthur: Knight’s Tale Download

King Arthur: Knight’s Tale to gra, która przypadnie do gustu wielu wielbicielom RPG-ów osadzonych w czasach arturiańskich.

Producent: NeocoreGames
Wydawca: NeocoreGames
Data premiery PC: 26 stycznia 2021
Język: Polski (spolszczenie), Angielski
Ocena użytkowników: 7/10
Kategoria wiekowa: PEGI16
Ilość pobrań: 8255

King Arthur: Knight’s Tale Pobierz za darmo na PC

King Arthur: Knight's Tale download

Dane podstawowe

Za produkcję gry, a także jej wydanie odpowiada Neocore Games. King Arthur: Knight’s Tale należy do gier z pogranicza RPG i strategii osadzonej w fantastycznym świecie. Pobierz tę pozycję za darmo i sprawdź, czy uda Ci się powstrzymać króla Artura przez objęciem rządów w Avalonie.

Na jakie platformy wydano grę?

W King Arthur: Knight’s Tale zagrasz na komputerze PC, PS5 oraz XboX z serii X.

Tryb gry

Ta gra jest dostępna tylko i wyłącznie w trybie dla jednego gracza. Musisz także sprawdzić grę RPG Assassin’s Creed: Valhalla do pobrania.

Fabuła

King Arthur: Knight’s Tale rozpoczyna się w momencie śmierci Artura z rąk głównego bohatera – Mordreda. Pani Jeziora zdecydowała się przywrócić Artura do życia, jednak nie przewidziała jednego: śmierć zmieniła go nie do poznania, w związku z czym mądry i dobry władca stanął na czele mrocznej armii.

W związku z takim rozwojem sytuacji, Pani Jeziora nie pozostało nic innego niż przywrócić do życia również Mordreda i powierzyć mu zadanie pokonania Artura. Czy uda Ci się doprowadzić do triumfu dobra nad złymi i mrocznymi mocami?

Jak wygląda rozgrywka?

King Arthur: Knight’s Tale toczy się z lotu ptaka. Aby fabuła poruszała się do przodu, musisz wypełniać zadania liniowe, a także wybrane zadania poboczne. W trakcie rozgrywki możesz spotkać także wielu oponentów, a na mapie znajduje się również dziesięciu bossów, którzy charakteryzują się znacznie lepszymi statystykami i są dużo trudniejsi do pokonania.

W takim przypadku rozgrywka toczy się w trybie turowym. Do Mordreda przyłączają się także rozmaici herosi, którzy mogą dostarczyć wielu przydatnych umiejętności. Odpowiednio dobieraj swoich sojuszników tak, aby stworzyć drużynę, która będzie w stanie raz na zawsze rozprawić się z mroczną armią króla Artura. Pamiętaj także, by utrzymywać ze swoimi sojusznikami dobre relacje – w innym przypadku mogą opuścić drużynę.

King Arthur: Knight’s Tale Download Pełna Wersja

King Arthur: Knight's Tale pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon R9 280X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

 

misji mordred and wczesnego dostępu camelot, możemy okrągłego stołu rycerzy, avalon gra rpg fantasy early access camelot, możemy i będziemy mrocznego avalon, recenzje bohaterów xcom postaci, mamy temat misje twórcy w grze sir avalonu, jest grą możliwości świata jednym artur w jednym zamku, playstation taktycznych ramach król wroga razem, that zamek graczy/game, w celu proces zaloguj nowe strony news google, potem wcielamy w innymi battle twórców na youtube a tyranem wideo, czterech inquisitor nowych warhammer dostęp, nasze oczywiście naszą i niestety naszym warto copyright, dzięki swoją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.