King Arthur: Knight’s Tale Download

King Arthur: Knight’s Tale to gra, która przypadnie do gustu wielu wielbicielom RPG-ów osadzonych w czasach arturiańskich.

Producent: NeocoreGames
Wydawca: NeocoreGames
Data premiery PC: 26 stycznia 2021
Język: Polski (spolszczenie), Angielski
Ocena użytkowników: 7/10
Kategoria wiekowa: PEGI16
Ilość pobrań: 8255

King Arthur: Knight’s Tale Pobierz za darmo na PC

King Arthur: Knight's Tale download

Dane podstawowe

Za produkcję gry, a także jej wydanie odpowiada Neocore Games. King Arthur: Knight’s Tale należy do gier z pogranicza RPG i strategii osadzonej w fantastycznym świecie. Pobierz tę pozycję za darmo i sprawdź, czy uda Ci się powstrzymać króla Artura przez objęciem rządów w Avalonie.

Na jakie platformy wydano grę?

W King Arthur: Knight’s Tale zagrasz na komputerze PC, PS5 oraz XboX z serii X.

Tryb gry

Ta gra jest dostępna tylko i wyłącznie w trybie dla jednego gracza. Musisz także sprawdzić grę RPG Assassin’s Creed: Valhalla do pobrania.

Fabuła

King Arthur: Knight’s Tale rozpoczyna się w momencie śmierci Artura z rąk głównego bohatera – Mordreda. Pani Jeziora zdecydowała się przywrócić Artura do życia, jednak nie przewidziała jednego: śmierć zmieniła go nie do poznania, w związku z czym mądry i dobry władca stanął na czele mrocznej armii.

W związku z takim rozwojem sytuacji, Pani Jeziora nie pozostało nic innego niż przywrócić do życia również Mordreda i powierzyć mu zadanie pokonania Artura. Czy uda Ci się doprowadzić do triumfu dobra nad złymi i mrocznymi mocami?

Jak wygląda rozgrywka?

King Arthur: Knight’s Tale toczy się z lotu ptaka. Aby fabuła poruszała się do przodu, musisz wypełniać zadania liniowe, a także wybrane zadania poboczne. W trakcie rozgrywki możesz spotkać także wielu oponentów, a na mapie znajduje się również dziesięciu bossów, którzy charakteryzują się znacznie lepszymi statystykami i są dużo trudniejsi do pokonania.

W takim przypadku rozgrywka toczy się w trybie turowym. Do Mordreda przyłączają się także rozmaici herosi, którzy mogą dostarczyć wielu przydatnych umiejętności. Odpowiednio dobieraj swoich sojuszników tak, aby stworzyć drużynę, która będzie w stanie raz na zawsze rozprawić się z mroczną armią króla Artura. Pamiętaj także, by utrzymywać ze swoimi sojusznikami dobre relacje – w innym przypadku mogą opuścić drużynę.

King Arthur: Knight’s Tale Download Pełna Wersja

King Arthur: Knight's Tale pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon R9 280X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

 

misji mordred and wczesnego dostępu camelot, możemy okrągłego stołu rycerzy, avalon gra rpg fantasy early access camelot, możemy i będziemy mrocznego avalon, recenzje bohaterów xcom postaci, mamy temat misje twórcy w grze sir avalonu, jest grą możliwości świata jednym artur w jednym zamku, playstation taktycznych ramach król wroga razem, that zamek graczy/game, w celu proces zaloguj nowe strony news google, potem wcielamy w innymi battle twórców na youtube a tyranem wideo, czterech inquisitor nowych warhammer dostęp, nasze oczywiście naszą i niestety naszym warto copyright, dzięki swoją

Podobne Darmowe Gry

Witchfire pobierz grę

Witchfire Download

Nowa polska strzelanka! Witchfire pełna wersja to gra, na którą czeka wielu polskich graczy, szczególnie zaś tych, którzy są rozmiłowani w klimatach dark fantasy i cenią sobie strzelanki. Ta gra polskiego producenta The Astronauts, znanego z resztą z poprzedniego wydawnictwa […]

Broforce gra

Broforce Download

Broforce, należy do gatunku gier przygodowych i została stworzona przez studio o nazwie Free Lives a jej wydawcą jest Devolver Digital. Jest to studio niezależne i ma siedzibę w Ameryce Południowej. Ich pozycja, czyli Broforce właśnie, została wydana na światło […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.