Layers of Fear 2 Pobierz na PC

Sprawdź wymagania sprzętowe, następnie zainstaluj grę na PC! Layers of Fear 2 pełna wersja to kolejna odsłona cyklu gier w klimacie horroru. Za produkcję tejże przygodowej rozgrywki podjęło się studio Bloober Team, które jest niezależnym studiem deweloperskim w Polsce. Gra autorstwa tego studia trafiła zarówno na osobiste komputery, jak i Playstation 4 oraz Xbox ONE. Za wydanie gry odpowiada – Gun Media. Data premiery: 28 maj 2019.

Layers of Fear 2 Download PC pełna wersja

Layers of Fear 2 do pobrania na PC

Pobierz za Darmo!

W Layers of Fear 2, gracze mają możliwość wcielenia się w wspaniałego artystę, który ma za zadanie dokończyć arcydzieło nad którym długo pracuje. Tym razem artysta nie pracuje jednak nad obrazem, ale nad filmem. Cała akcja gry dzieje się na statku, który znajduje się na pełnym morzu.

 

Muzyka do gry na PS4, PC lub XONE jest bardzo klasyczna w tonacji przerażającej grozy. Ścieżka dźwiękowa została skomponowana bowiem przez Arkadiusza Reikowskiego w wykonaniu fantastycznej Sofijskiej Orkiestry Sesyjnej pod batutą -George’a Strezova. Dźwięki z całą pewnością sprawiają, że gra ma niepowtarzalny klimat. Weź udział w tej przygodzie i pobierz grę Layers of Fear 2 Download, aby wcielić się w prawdziwego artystę.

Trailer gry


Trzeba przyznać, że gra ukazana jest w bardzo ciekawy sposób – mianowicie chodzi o to, że ukazana jest ona z perspektywy pierwszej osoby. Gracz obserwuje świat – oczami głównego bohatera. Perspektywa ta właśnie najczęściej pojawia się w grach przygodowych. Dzięki takiemu zabiegowi, gracz o wiele bardziej wczuje się w postać oraz w klimat rozgrywki. Studio Gun Media jako ciekawostkę warto dodać, że jest odpowiedzialne za takei gry jak Friday the 13th The Game.

Zdjęcia gry


Cała rozgrywka polega głównie na tym, aby bohater przemieszczał się po pokładzie statku i obserwował paranormalne zjawiska, które pojawiają się naprawdę bardzo często. Ważne jest również to, aby stopniowo odkrywać historię protagonisty. Wsłuchaj się w historię bohatera oraz czytaj rozrzucone po statku ciekawe notatki – aby to zrobić ściągnij za darmo Layers of Fear 2 na PC i rozwiąż zagadkę. Oprócz tego w grze nie brakuje także elementów zręcznościowych, które urozmaicają rozgrywkę.

Layers of Fear 2 posiada trójwymiarową grafikę, która sprawia, że gra posiada większą imersję. Dzięki temu zabiegowi, gracz ma o wiele większe wrażenia związane ze światem gry. Narrator, który odgrywa w grze ważną rolę sprawia, że rozgrywka ma niepowtarzalny klimat. W jego rolę wcielił się Tony Todd, który jest także znany z kultowych horrorów.

Cała rozgrywka skupia się przede wszystkim na fabule oraz ciekawej eksploracji. Podczas grania masz do wybrania, tylko i wyłącznie – tryb single player, w ten sposób samotnie możesz wczuć się w klimat gry i skupić się na logicznym myśleniu, podczas rozwiązywania naprawdę trudnych zagadek oraz ciekawych misji.

Oficjalna strona gry: https://layersoffear2.com/.

Layers of Fear 2 Pobierz na PC pełna wersja

Layers of Fear 2 PC Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-7600 3.5GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 960
  • Wolna przestrzeń na dysku: 14 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit
  • crack Layers of Fear 2 ściagnij pebx
  • torrent Layers of Fear 2 chomikuj pobierz
  • codex Layers of Fear 2 do pobrania
  • Layers of Fear 2 free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.