Blair Witch gra PC Pobierz

Download Blair Witch jest to nasza polska przygodowa gra z elementami akcji oraz z elementami horroru. Jeżeli ktoś ma słabe nerwy, to na pewno nie powinien w ogóle rozpoczynać rozgrywki w Blair Witch. Twórcy niniejszej gry wykreowali ją na grę z lat 90. Data premiery: 30 sierpień 2019. Platformy: Playstation 4, Microsoft Windows, Xbox One. Producentem jak i wydawcą jest studio Bloober Team.

Blair Witch Download

Blair Witch pelna wersja gry

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jeżeli chodzi o niniejszą grę, musimy się tutaj wcielić w byłego policjanta, który nazywa się Ellis. Ma on za zadanie odnalezienie zaginionego chłopca w ciemnym lesie nawiedzanym (według miejskich legend) przez wiedźmę Blair. Blair Witch to jednoosobowa przygodowa gra, w którą niemalże każdy z nas z pewnością powinien chociaż raz zagrać. Cała akcja w tej grze toczy się w roku 1996 w USA. Chłopiec, którego szuka policjant zaginął w lesie o nazwie Black Hills obok Burkittsville w stanie Maryland. Podczas rozgrywki my sami stajemy się byłym policjantem i musimy się samodzielnie mierzyć ze wszystkimi problemami oraz zagadkami postawionymi w niniejszej grze komputerowej.

Gra kryminalna – rozwiąż wszystkie zagadki

Policjantowi podczas rozwiązywania zagadki zaginionego chłopca pomaga pies Bullet. Czas, jak i przestrzeń w trakcie gry ulegają zakrzywieniu oraz zniekształceniu. W miarę pokonywania leveli w niniejszej grze Blair Witch mamy także okazjonalne zagadki. Należy je bardzo szybko rozwiązać. Tutaj trzeba wspomnieć o wszelkich wyzwaniach zręcznościowych. Pies Bullet reaguje na najróżniejsze komendy, chociaż może on też wykonywać typowe dla psa interakcje. Informuje on nas o zagrożeniach swoim zdenerwowaniem, strachem oraz szczekaniem. Dzięki temu wiemy, że możemy się za chwilkę spodziewać czegoś złego. Horror Blair Witch PC, XONE oraz PS4 daje nam możliwość grania jedynie w pojedynkę.

Blair Witch – co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat niniejszej gry?

Z pewnością poleciłbym tę grę od studia Bloober Team każdemu. Niesamowicie trzyma ona w napięciu, posiada także rozbudowaną fabułę. Całego klimatu horroru nadaje zarówno mroczna grafika, jak i mroczna muzyka oraz mroczny las. Wszystkie zalety i wady graficzne to zasługa silnika Unreal Engine 4 tego samego co w grze SCUM. Producenci stworzyli niniejszą gierkę zarówno na Xbox One, jak i na komputer. Z początku zwykłe śledztwo policyjne przeradza się w ogromny koszmar, z którego praktycznie nie ma wyjścia. Nic więc dziwnego, że nie powinny w niniejszą grę Blair Witch grać osoby o słabych nerwach albo te chore na padaczkę. Historia w grze Blair Witch jest bardzo oryginalna, wciągająca, jak i niesamowita. Sam gram w nią godzinami i nic w tym dziwnego.

Czy odnajdziesz zaginonego chłopca?

W Internecie możemy znaleźć bardzo dużo najróżniejszych zagadek kryminalnych, które jedynie urozmaicają całą fabułę. Naszym celem jest znalezienie najlepszej i najszybszej drogi do małego chłopca w tym nawiedzonym lesie. Były policjant (główny bohater) jest wręcz dręczony psychicznie swoimi wspomnieniami z przeszłości, z którymi zupełnie nie może sobie poradzić. Naprawdę bardzo trudno jest wygrać w tę grę, ale to w sumie dobrze. Nawet najbardziej doświadczeni i najstarsi gracze komputerowi twierdzą, że dawno się tak nie bali grać w jakąkolwiek produkcję. Nie dziwię im się. Na pewno gra Blair Witch zasługuje na uznanie każdego z nas. Musimy być dumni z tego, że ten horror wymyślili właśnie Polacy. Cena na steam: 29,99 USD. Oficjalna strona: blairwitchgame.com.

Blair Witch Pobierz pełna wersja

Blair Witch do pobrania gra pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz lub AMD A8-7600.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R7 265.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 16 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit lub najnowszy Windows 10.
  • Direct X DX 11.
  • crack Blair Witch chomikuj pobierz
  • torrent Blair Witch download demo
  • codex Blair Witch ściągnij na PC za darmo
  • skidrow Blair Witch steam gra do pobrania

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.