Battlefield 1 Download

Battlefield 1 pełna wersja gry do pobrania, to najnowsza odsłona strzelanki pierwszoosobowej, znanej od 2002 roku serii. Wcielamy się w niej, w rolę żołnierza, znajdującego się na polach I wojny światowej. Za stworzenie gry komputerowej, odpowiedzialne jest studio DICE, które zresztą stworzyło poprzednie odsłony gry (FPP). Data premiery: 21 października 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawca: Electronic Arts.

Battlefield 1 Download PC

Battlefield 1 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jak już wspomnieliśmy, Battlefield 1 to gra, która przenosi nas w realia I wojny światowej. Tak, ta tematyka była bardzo często pomijana przez twórców gier. No bo co ciekawego, może dziać się w okopach, gdy i tak wyjrzenie poza jego krawędź, doprowadzi nas do pewnej śmierci.

Ale Battlefield 1, jest inny. Starcia w grze mają znacznie bardziej masowy charakter. Już nie jesteśmy zamknięci w określonej lokalizacji, wraz z grupą kilku żołnierzy wroga. W Battlefield 1, walczymy w dużych, często nawet ogromnych bitwach. W ten sposób, mamy pewien wpływ na prowadzenie rozgrywki.

Battlefield 1, jest więc swoistym powrotem do korzeni. Zresztą tak sugeruje jego nazwa. Jeśli nie grałeś w pierwsze odsłony Battlefielda, koniecznie pobierz na swój komputer grę Battlefield 1 Download. Wreszcie poczujesz klasyczny klimat gry. Fani tej serii muszą kontynuować passę i zainteresować się kolejną częścią Battlefield V z 2018 roku.

Mechanika gry recenzja

Battlefield 1, to gra akcji, która z pewnością oferuje nam zupełnie inny tryb prowadzenia starć, niż miało to miejsce dotychczas. Już w Battlefield 2, prowadzenie walki za pomocą noża, było dość trudne. Zresztą starcia te i tak wyglądały dość humorystycznie. Tymczasem w Battlefield 1, podkreślą się rolę takich walk. Z tym, że zamiast noży, mamy do czynienia z saperkami i bagnetami. Od teraz, walka będzie mieć znacznie bardziej osobisty charakter, niż to miało miejsce dotychczas.

Dużym wyzwaniem, będzie też prowadzenie różnych maszyn. Pamiętamy poprzednie wersje gry Battlefield, w której prowadzenie pojazdów ograniczało się w zasadzie do klawiszy kursora. W Battlefield 1, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tutaj prowadzenie lekkiego czołgu, może być znacznie trudniejsze niż ciężkiego. Wszystko zależy od naszych preferencji i umiejętności. A jak wiemy, obsługiwany przez nas pojazd, może mieć kluczowe znaczenie w kwestii naszego przeżycia…

Jeśli więc chcesz (a pewnie zbyt często okazji ku temu nie masz), poczuć się jak w okopach I wojny światowej, koniecznie pobierz na swój komputer grę Battlefield 1 Download. Przekonasz się, że stary dobry Battlefield, wreszcie wrócił.

Tryby gry

W Battlefield 1, sporo się zmieniło, jeśli chodzi o tryb multiplayer. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić starcia sieciowe w grupie nawet 64 graczy. Jest to całkowita rewolucja, nie tylko jeśli chodzi o samego Battlefielda, ale przede wszystkim o “strzelankowe” gry sieciowe.

Kwestie techniczne

Battlefield 1, to przede wszystkim spora zmiana w zakresie grafiki gry. Wprowadzenie silnika Frostbite 3, dało twórcom bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o rozwój pola bitwy. Te, jak wiadomo, jest przez cały czas niszczone. Na wskutek ciężkich walk, niszczone zostają nie tylko pojedyncze chatki, ale też duże i wzmocnione budynki czy nawet… umocnienia. Tym samym, gra w żadnym wypadku nie przypomina liniowych starć, znanych z poprzednich odsłon “Pola Walki”.

Nowe pole walki, to również nowa taktyka, którą należy przecież aktualizować w miarę naszych potrzeb. Podsumowując, w Battlefield 1 dzieje się naprawdę dużo. Jeśli również i Ty chcesz znaleźć się w centrum tamtejszych wydarzeń, koniecznie pobierz na swój komputer Battlefield 1 Download. Gra zapewni rozrywkę przez wiele godzin.

Battlefield 1 Pobierz pełna wersja

Battlefield 1 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4790 3.6 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: https://www.battlefield.com/.

3 komentarze

  1. dzięki za działającą wersję, długo szukałem, a jeśli chodzi o samą grę to się nie zastanawiać bo naprawdę wymiata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *