Battlefield 1 Download

Battlefield 1 pełna wersja gry do pobrania, to najnowsza odsłona strzelanki pierwszoosobowej, znanej od 2002 roku serii. Wcielamy się w niej, w rolę żołnierza, znajdującego się na polach I wojny światowej. Za stworzenie gry komputerowej, odpowiedzialne jest studio DICE, które zresztą stworzyło poprzednie odsłony gry (FPP). Data premiery: 21 października 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawca: Electronic Arts.

Battlefield 1 Download PC

Battlefield 1 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jak już wspomnieliśmy, Battlefield 1 to gra, która przenosi nas w realia I wojny światowej. Tak, ta tematyka była bardzo często pomijana przez twórców gier. No bo co ciekawego, może dziać się w okopach, gdy i tak wyjrzenie poza jego krawędź, doprowadzi nas do pewnej śmierci.

Ale Battlefield 1, jest inny. Starcia w grze mają znacznie bardziej masowy charakter. Już nie jesteśmy zamknięci w określonej lokalizacji, wraz z grupą kilku żołnierzy wroga. W Battlefield 1, walczymy w dużych, często nawet ogromnych bitwach. W ten sposób, mamy pewien wpływ na prowadzenie rozgrywki.

Battlefield 1, jest więc swoistym powrotem do korzeni. Zresztą tak sugeruje jego nazwa. Jeśli nie grałeś w pierwsze odsłony Battlefielda, koniecznie pobierz na swój komputer grę Battlefield 1 Download. Wreszcie poczujesz klasyczny klimat gry. Fani tej serii muszą kontynuować passę i zainteresować się kolejną częścią Battlefield V z 2018 roku.

Mechanika gry recenzja

Battlefield 1, to gra akcji, która z pewnością oferuje nam zupełnie inny tryb prowadzenia starć, niż miało to miejsce dotychczas. Już w Battlefield 2, prowadzenie walki za pomocą noża, było dość trudne. Zresztą starcia te i tak wyglądały dość humorystycznie. Tymczasem w Battlefield 1, podkreślą się rolę takich walk. Z tym, że zamiast noży, mamy do czynienia z saperkami i bagnetami. Od teraz, walka będzie mieć znacznie bardziej osobisty charakter, niż to miało miejsce dotychczas.

Dużym wyzwaniem, będzie też prowadzenie różnych maszyn. Pamiętamy poprzednie wersje gry Battlefield, w której prowadzenie pojazdów ograniczało się w zasadzie do klawiszy kursora. W Battlefield 1, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tutaj prowadzenie lekkiego czołgu, może być znacznie trudniejsze niż ciężkiego. Wszystko zależy od naszych preferencji i umiejętności. A jak wiemy, obsługiwany przez nas pojazd, może mieć kluczowe znaczenie w kwestii naszego przeżycia…

Jeśli więc chcesz (a pewnie zbyt często okazji ku temu nie masz), poczuć się jak w okopach I wojny światowej, koniecznie pobierz na swój komputer grę Battlefield 1 Download. Przekonasz się, że stary dobry Battlefield, wreszcie wrócił.

Tryby gry

W Battlefield 1, sporo się zmieniło, jeśli chodzi o tryb multiplayer. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, nic nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić starcia sieciowe w grupie nawet 64 graczy. Jest to całkowita rewolucja, nie tylko jeśli chodzi o samego Battlefielda, ale przede wszystkim o “strzelankowe” gry sieciowe.

Kwestie techniczne

Battlefield 1, to przede wszystkim spora zmiana w zakresie grafiki gry. Wprowadzenie silnika Frostbite 3, dało twórcom bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o rozwój pola bitwy. Te, jak wiadomo, jest przez cały czas niszczone. Na wskutek ciężkich walk, niszczone zostają nie tylko pojedyncze chatki, ale też duże i wzmocnione budynki czy nawet… umocnienia. Tym samym, gra w żadnym wypadku nie przypomina liniowych starć, znanych z poprzednich odsłon “Pola Walki”.

Nowe pole walki, to również nowa taktyka, którą należy przecież aktualizować w miarę naszych potrzeb. Podsumowując, w Battlefield 1 dzieje się naprawdę dużo. Jeśli również i Ty chcesz znaleźć się w centrum tamtejszych wydarzeń, koniecznie pobierz na swój komputer Battlefield 1 Download. Gra zapewni rozrywkę przez wiele godzin.

Battlefield 1 Pobierz pełna wersja

Battlefield 1 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4790 3.6 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: https://www.battlefield.com/.

Podobne Darmowe Gry

Shadow Warrior 2 Pełna Wersja

Shadow Warrior 2 Download

Shadow Warrior 2 pełna wersja jest kontynuacją gry komputerowej z roku 2013, która opowiada o losach Lo Wanga, mistrza Kung-Fu, który otrzymał od Zilla Enterprise zlecenia znalezienie legendarnego ostrza. W trakcie gry za pomocą katany i broni palnej walczymy z […]

Offroad Transport Simulator pobierz

Offroad Transport Simulator Download

Offroad Transport Simulator to symulator ciężarówek, koparek, samochodów terenowych oraz innych maszyn wielkogabarytowych. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia dev4play, zaś jej wydaniem zajęła się polska firma Fat Dog Games. Jeżeli jesteś fanem samochodowych gier symulacyjnych, zainstaluj Offroad Transport […]

3 komentarze

  1. dzięki za działającą wersję, długo szukałem, a jeśli chodzi o samą grę to się nie zastanawiać bo naprawdę wymiata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *