Civilization Beyond Earth Pobierz

Osoby ceniące sobie gry z serii Civilization z pewnością nie będą zawiedzione turową strategią, która przeniesie je w świat do tej pory nieznany. Jak bowiem inaczej mówić o fabule gry, która zakłada, że będziemy budować, a następnie również utrzymywać samowystarczalną ludzką kolonię na planecie, która nie tylko czeka dopiero na odkrycie, ale również nie jawi się wcale jako najbezpieczniejsza z możliwych? Za tytuł odpowiada studio Firaxis Games, a opinie mówiące o tym, że jest to duchowy spadkobierca Alpha Centtauri wcale nie wydają się aż tak przesadzone, jak początkowo mogłoby się to nam wydawać. Sami deweloperzy nie odcinają się zresztą od tego, że klasyczna produkcja stanowiła dla nich pewną inspiracją, choć w tym samym momencie przestrzegają przed traktowaniem zaproponowanej przez siebie gry jako jej kontynuacji. Znacznie bardziej odpowiada im teoria, zgodnie z którą mamy do czynienia z nową wizja tego, jak wyglądałoby Civilization, gdyby miało przybrać kosmiczną postać. Data premiery gry komputerowej odbyła się dnia 24 października 2014 tylko na Microsoft Windows PC. Wydawcą tej gry science fiction jest 2K Games.

Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Download

Civilization Beyond Earth Download

Pobierz za Darmo!

Gdy przystępujemy do rozgrywki jest rok 2265, możemy przy tym odetchnąć z ulgą, choć bowiem data zmienia się w dość istotny sposób, inne zasady rozgrywki nie ulegają przeobrażeniom. Gracz staje się dowódcą misji, a gra sandbox jest wyposażona we wszystkie te ulepszenia, które zostały wprowadzone w piątej odsłonie popularnej serii. Chyba najbardziej cieszy tu podział mapy na heksy, na których mogą przebywać jedynie pojedyncze jednostki. Pełna wersja Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Pobierz za darmo na PC.

Entuzjaści Alpha Centauri z pewnością pamiętają, że wszystkie frakcje wywodziły się tam z tego samego statku, który rozpoczął misję kolonizacyjną. Tu jednak każda jest wysyłana przez inną ziemską grupę. Już choćby dlatego duże znaczenie mają te decyzje gracza, które określają charakter początkowego stadium rozgrywki. Wybieramy przecież nie tylko frakcję, ale i sam statek kosmiczny, określamy przy tym, jaki ładunek będziemy transportować, jaki będzie charakter towarzyszącej nam załogi, a nawet – jakiego typu planeta zostanie przez nas zasiedlona. Każdy wybór może mieć wpływ na charakter dalszej rozgrywki multiplayer.

Już jest dostępna świetna strategia Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Download wejdź do gry już teraz. Mówiąc o nowościach w grze wypada zwrócić uwagę i na to, że mamy do czynienia z nieco późniejszym lądowaniem pozostałych frakcji na kolonizowanej planecie. Początkowo więc gracz zmaga się przede wszystkim z lokalną fauną i florą. Kolejne tury stopniowo przynoszą obecność nowych kolonistów, nie możemy jednak liczyć na to, że automatycznie uczyni to z nas panów planety, spóźnialscy będą bowiem mogli liczyć na nieco lepszy sprzęt, co szybko pozwoli im na stanowienie realnego zagrożenia.

Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Download – Pełna Wersja Gry „Zobacz Trailer”

W początkowej fazie rozgrywki kolonia gracza jest niewielka, na uwagę zasługuje zaś i to, że charakteryzuje ją wyjątkowa wrażliwość nie tylko na ataki, ale i na wszelkie inne niebezpieczeństwa. Tu na szczególną uwagę zasługują obce formy życia, które potrafią skutecznie utrudniać graczowi życie zwłaszcza, że na ogół pojawiają się w dużych ilościach. Zaciekle broni się też lokalna fauna, gdy więc prowadzimy ekspansję, szansę na powodzenie mamy przede wszystkim wówczas, gdy nie zapominamy o tym, jak bardzo powinniśmy być ostrożni. Każda nowa kolonia potrzebuje również surowców, a to nie jest łatwe w trudnych do przewidzenia warunkach, z jakimi konfrontowany jest gracz. Pobierz Sid Meier’s Civilization Beyond Earth Download na komputery PC, jest to bardzo dobra strategia turowa. Fani tej serii powinni zainteresować się kolejną częścią Sid Meier’s Civilization VI.

Tu zresztą pojawia się moment, w którym wypada wspomnieć o najbardziej charakterystycznej innowacji, z jaką mamy do czynienia w Beyond Earth, okazuje się bowiem, że gra proponuje nam oryginalne podejście do kwestii związanych z rozwojem technologii. Ponownie znajdujemy się w liniowym drzewku :sieci technologii”, gdy jednak startujemy z badaniami, znajdujemy się w jego centrum, aby zapoznawać się z coraz bardziej zaawansowanymi dziedzinami nauki. Najpierw odkrywamy to, co jest w naszym świecie bardzo dobrze znane, z czasem opanujemy zaś zagadnienia dotyczące dziedzin takich, jak cybernetyka, inżynieria genetyczna oraz nanotechnologia.

Civilization Beyond Earth Pobierz na PC – Pełna wersja kolejnej części

O tym, jakie społeczeństwo będzie zamieszkiwać kolonizowaną przez nas planetę przesądzi również ideologia, również tu gracz nie został pozbawiony bowiem możliwości wyboru. Może zdecydować się zarówno na Czystość, jak i na Harmonię oraz Supremację, za każdym razem przesądzając o odmiennym sposobie rozwoju kolonii i jednostek przesądzających o jej sile. Ideologia zmienia także wygląd budynków oraz sam sposób prowadzenia strategicznej gry turowej. Już możesz dostać Civilization Beyond Earth Pobierz za darmo.

Ogromną radość nadal daje też eksploracja mapy pokrytej „mgłą wojny”. Mapa jest podzielona zresztą na dwie warstwy, możemy więc poznawać zarówno powierzchnię, jak i orbitę. Ta druga ma spore znaczenie, znajdujące się na niej instalacje i urządzenia pozwalają bowiem na prowadzenie szybkich działań wojennych i umożliwiają zarządzanie kolonią w bardziej wydajny sposób. Gracz może zdecydować się również na wystrzelenie satelity, którego obecność na orbicie może mieć znaczenie meteorologiczne, militarne oraz szpiegowskie. Jak w prawdziwym życiu, żaden sputnik nie trwa wiecznie i po minięciu określonej liczby tur spadnie na powierzchnię planety ulegając zniszczeniu. Cena na steam: 39,99 USD. Język w grze m.in. polski, angielski.

Civilization Beyond Earth Download – Instaluj Sid Meier’s Civilization Beyond Earth na PC

pobieraj za darmo najnowsze gry

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTS 450.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Civilization Beyond Earth Download Crack
 • Civilization Beyond Earth Download PC Full Version
 • Pebx Civilization Beyond Earth Pobierz za darmo
 • Civilization Beyond Earth Pobierz pełną wersję za darmo
 • Download Civilization Beyond Earth Exsite
 • Pobierz Civilization Beyond Earth Torrent
 • Civilization Beyond Earth DLC Dodatek
 • Chomikuj Civilization Beyond Earth Patch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *