Mafia The City of Lost Heaven Download

Sprawdź się w grze kultowej, kliknij w opcję Mafia The City of Lost Heaven pobierz, ponieważ to kolejna odsłona popularnej gry mafijnej, wyprodukowana przez czeskie studio 2K Czech / Illusion Softworks. Wydawca gry TalonSoft. Data premiery 29.08.2002. Platformy: PC, PS2, XBOX. Chcesz zobaczyć świat gangsterski oczami producentów tej gry? Zdobądź się na odwagę i zainstaluj grę.

Mafia The City of Lost Heaven Pobierz grę na PC

Mafia The City of Lost Heaven download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła gry jest umiejscowiona w latach 1930 – 38. Odgrywaną przez nas postacią jest pewien taksówkarz, który chcąc zarobić, jeździ nawet do szemranych dzielnic miasta Lost Heaven (którego pierwowzorem jest San Francisco i Los Angeles). Gdy przejeżdża przez jedną z takich „szemranych” lokacji, nagle zostaje napadnięty przez bliżej niezidentyfikowanych przeciwników. Uciekając przed nimi, chroni się on w jednych z pobliskich barów. Jego właściciel – będący jednocześnie „szychą” w lokalnym, mafijnym półświatku, proponuje mu współpracę, na którą nasz taksówkarz się zgadza.

Fabuła rozgrywki jest dość specyficzna, bo oparta na… wspomnieniach naszego taksówkarza. Żeby było ciekawiej, są one owocem… przesłuchania przez funkcjonariusza policji. Jeśli jeszcze nie pogubiłeś się w tej specyficznej rozgrywce i lubisz mafijne klimaty, pobierz za darmo Mafia The City of Lost Heaven Download i rozpętaj piekło w mafijnym półświatku. Zobacz również Mafia 2 do pobrania.

Mechanika gry

Gra pod wieloma względami przypomina słynne Grand Theft Auto. Możemy w niej poruszać się zarówno pieszo, jak i za pomocą samochodu. Warto mieć jednak na uwadze fakt, że świat w Mafia The City of Lost Heaven ma aż 12 mil kwadratowych. Przemieszczanie się za pomocą własnych nóg będzie więc nie lada obciążeniem i… stratą czasu.

Ciekawostką jest fakt, że podczas poruszania się po mieście za pomocą samochodu, koniecznie musimy przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Jeśli o nich zapomnimy, nasza podróż szybko zakończy się mandatem, bądź efektownym pościgiem policyjnym.

Oczywiście podróżowanie samochodem bądź tramwajem nie będzie naszym głównym zadaniem w Mafia (2002). W grze mamy do zrealizowania aż 22 różne misje. Większość z nich polega na drobnych zadaniach (pobicie kogoś, uszkodzenie bądź zniszczenie mienia itd). Są jednak zlecenia, które wymagają zlikwidowania konkretnego przeciwnika, bądź też osoby która dopuściła się zdrady. W tym momencie pojawiają się wyrzuty sumienia i dylematy moralne, których świadkami jesteśmy my sami. Jeśli więc chcesz spróbować (całkowicie legalnie) odnaleźć swoje miejsce we włoskiej mafii, pobierz grę Mafia Download. Przekonasz się, że bycie mafiosem w Lost Heaven wcale nie jest takie proste.

Tryby gry

Mafia The City of Lost Heaven jest dostępna jedynie w wersji dla jednego gracza. Niemniej po ukończeniu rozgrywki, będziemy mogli zarabiać pieniądze w wirtualnym świecie, wożąc ludzi taksówką, bądź też – wykonując płatne zlecenia na rzecz naszej mafii. Możemy też skorzystać z trybu „jazdy ekstremalnej” w którym do naszych zadań będzie… pościg za statkiem obcych. Będzie to możliwe jednak dopiero po zakończeniu głównej osi fabularnej gry. Jeśli więc szukasz gry, którą będziesz mógł co jakiś czas na nowo odkrywać, koniecznie ściągnij Mafia The City of Lost Heaven free Download i ciesz się otwartym światem i zaskakującymi trybami rozgrywki.

Mafia The City of Lost Heaven Download – Pełna Wersja

Mafia The City of Lost Heaven pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Pentium III 500MHz
  • Pamięć operacyjna: 128 MB RAM
  • Karta grafiki: akcelerator 3D
  • Wolna przestrzeń na dysku: 700 MB HDD
  • System: Windows XP
  • P2P Free Download Mafia 2002 Crack Exsite
  • Pobierz Mafia 1 2002 Torrent Chomikuj
  • Pebx Mafia The City of Lost Heaven Pobierz za darmo
  • Darkwarez Mafia The City of Lost Heaven Free Download

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *