Life is Feudal MMO Download

Life is Feudal MMO to efektowne połączenie MMORPG z symulatorem życia w epoce średniowiecza. Tytuł powstał jako dzieło studia BitBox, niezależnego dewelopera rosyjskiego. Aby poznać trudy średniowiecznych realiów, pobierz Life is Feudal MMO Download i przeżyj niecodzienne doświadczenie.

Life is Feudal MMO Download CODEX

Life is Feudal MMO prophet

Pobierz za Darmo!

Realia gry Life is Feudal MMO

Life is Feudal to gra w bardzo staranny sposób odwzorowująca historyczne realia. Gracz ma do dyspozycji średniowieczne narzędzia, dzięki którym poznaje metody pracy sprzed wieków. Akcja gry umiejscowiona jest w niedużym królestwie średniowiecznym. Cała lokalizacja ma około 21 kilometrów kwadratowych powierzchni, co pozwala na bardzo szerokie możliwości eksploracyjne. Aby przeżyć na własnej skórze średniowieczne zwyczaje, pobierz Life is Feudal MMO  Download i zacznij odkrywać cenne złoża surowców i siedliska nieoswojonych zwierząt. Zadaniem gracza jest wykreowanie bohatera, który będzie w stanie samodzielnie zapewnić sobie możliwości przetrwania w nieprzyjaznym dla niego otoczeniu. Do podstawowych obowiązków postaci należy m.in. zbudowanie skutecznego schronienia, zapewnienie sobie obrony przed napastnikami i zwierzętami, a także produkowanie własnych narzędzi. Crafting umożliwia wyspecjalizowanie się np. w alchemii lub kowalstwie.

Rozgrywka w grze Life is Feudal MMO

Life is Feudal MMO nie opiera swojej rozgrywki na ściśle określonych zadaniach pociągających wyraźnie zarysowaną fabułę do przodu. Produkcja charakteryzuje się przede wszystkim dużą swobodą w eksplorowaniu zróżnicowanych i rozległych lokacji. Aby zajrzeć do starannie odwzorowanego świata sprzed wielu wieków, pobierz Life is Feudal MMO Download i zagub się w rozbudowanych średniowiecznych miejscówkach. Podczas zabawy gracz ma okazję do przekształcania terenu poprzez między innymi kopanie dołów, drążenie tuneli czy usypywanie wzniesień. Celem samym w sobie jest także pozyskiwanie wznoszenie zabudowań i walka z nieprzyjaznymi przeciwnikami. Gracz może rozwijać swojego bohatera, rozbudowując drzewko z 25 umiejętnościami dotyczącymi walki oraz rzemiosła. Są one dodatkowo  dziesięcioma uzupełnione umiejętnościami pobocznymi. Jeżeli również pragniesz rozwinąć swoją postać, pobierz Life is Feudal MMO Download i stwórz bohatera zdolnego do przetrwania.

Mechanika gry Life is Feudal MMO

Największą atrakcją gry jest interakcja z innymi graczami, których w jednej rozgrywce może wziąć udział aż 10 000. Tak duża liczba graczy pozwala na tworzenie gildii, zawieranie sojuszy i toczenie bitew na ogromną skalę. Działania graczy mają wpływ na sytuację polityczną w świecie gry. Pojedynki rozgrywane podczas zabawy opierają się na zaawansowanym silniku fizycznym. Gra nie posiada zaimplementowanego systemu celowania, w związku z czym kontrola postaci wymaga samodzielnego wyprowadzania ataku i skutecznego unikania ciosów zadawanych przez przeciwników. Swego rodzaju ułatwieniem jest możliwość zmiany widoku pierwszoosbowego na trzecioosbowy.  Produkcja dostępna jest za darmo w systemie free-to-play, z mikropłatnościami w przypadku zakupu niektórych dodatkowych opcji, przedmiotów czy udogodnień.

Life is Feudal MMO Pobierz reloaded

Life is Feudal MMO crack

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Life is Feudal MMO Torrent Pebx
  • Free Download Life is Feudal MMO Crack Exsite
  • Chomikuj Life is Feudal MMO Free download
  • CODEX Life is Feudal MMO Pobierz za darmo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *