Chronicles of Elyria Download

W prezentowanej grze znajdziemy bardzo dużo realizmu. Chronicles of Elyria to gra MMORPG w konwencji fantasy, łącząca w sobie również elementy średniowiecznego survivalu oraz strategii. Tytuł jest dziełem amerykańskiego studia Soulbound, a jego produkcja wsparta została kampanią crowdfundingową w serwisie Kickstarter. Jeżeli jesteś fanem opowieści fantasy, pobierz Chronicles of Elyria Download i odkryj niezwykłą magię średniowiecznych realiów. Platformy: Windows PC.

Chronicles of Elyria Pobierz grę na PC

Chronicles of Elyria download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze ma miejsce w krainie Elyria. Jako symulator codziennego życia, produkcja nie posiada nakreślonej warstwy fabularnej. Chronicles of Elyria oferuje elementy charakterystyczne dla gier z gatunku MMORPG, włącznie z koniecznością wykonywania kolejnych zadań. Gracz musi również dbać o zaspokojenie określonych potrzeb życiowych swojej postaci, zaspokajając jej głód, gasząc pragnienie czy oferując schronienie. Zabawa pozwala również na zarządzanie rodzinnymi włościami, a nawet znalezienie partnerki i wychowanie potomstwa. Zostań fanem gier MMORPG i pobierz grę Chronicles of Elyria PC Download, aby poznać charakterystyczne cechy produkcji należących do tego gatunku.

Mechanika

Kontrolowana postać może z czasem się zestarzeć i umrzeć. Proces ten postępuje również wówczas, gdy gracz nie jest zalogowany do gry. Średnia długość życia w Chronicles of Elyria to przeważnie kilkanaście miesięcy czasu rzeczywistego. Dorobek bohatera nie przepada jednak po jego zgonie, ponieważ jego dusza wciela się w kolejnego członka rodziny. Wszelkie tytuły, włości, majątki czy zdobyta reputacja przekazywane są następcy, czyli potomkowi. Skorzystaj rozbudowanego systemu rozwoju postaci i ściągnij Chronicles of Elyria free Download, aby zdobyć jak najwięcej umiejętności. W zależności od upodobań, prowadzona przez gracza postać może szkolić się w różnych dziedzinach, np. zbieraniu surowców, rzemiośle czy walce. Bohater może dzięki temu stać się z czasem cenionym władcą, lubianym bardem czy wyszydzanym dewiantem. Wybierz swoją profesję aby rozwinąć swoją postać. Podobna gra średniowieczna Life is Feudal Forest Village do pobrania.

Rozgrywka

System walki w Chronicles of Elyria jest dość wymagający i rozbudowany. Gracz może wyprowadzać ciosy, parowania i uniki, a także łączyć je w złożone kombinacje. Cechą charakterystyczną produkcji jest brak typowych dla większości RPG-ów map. Aby odnaleźć się w świecie gry, bohater musi korzystać z pomocy kartografów. Udostępniane przez nich mapy pozwalają jednak głównie na wykonywanie różnych zadań, a nie swobodną eksplorację. System ten pozwala na przyjmowanie misji zarówno od postaci niezależnych, jak i graczy poszukujących określonych przedmiotów. Aby odkryć wszystkie skarby, pobierz za darmo Chronicles of Elyria Download i podejmij się każdego wyzwania. Produkcja kładzie spory nacisk na brak powtarzalności misji. Wynika to bezpośrednio z dynamiki zmian zachodzących w środowisku gry, dzięki czemu przy każdym logowaniu gracz może liczyć na zupełnie nowe zadania i unikalne wyzwania.

Chronicles of Elyria Download – Pełna Wersja PC

Chronicles of Elyria pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Free Download Chronicles of Elyria Crack Chomikuj
  • Pobierz Chronicles of Elyria Torrent Pebx

Podobne Darmowe Gry

Football Manager Touch 2018 pobierz

Football Manager Touch 2018 Download

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Pełna wersja Football Manager Touch 2018 na PC lub smartfonach to najnowsza odsłona uproszczonej wersji popularnego menadżera piłkarskiego. Stworzona przez uznane studio Sports Interactive produkcja skupia się wyłącznie na aspekcie trenerskim. […]

Dead Island

Dead Island Download

Survival horror to stosunkowo nowy gatunek gier komputerowych, nie da się jednak zaprzeczyć temu, że jest to gatunek cieszący się ogromną popularnością. A jednak, gdy słyszymy o grze opowiadającej o losach bohatera, który utknął na tropikalnej wyspie opanowanej przez zombie, […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *