Chronicles of Elyria Download

W prezentowanej grze znajdziemy bardzo dużo realizmu. Chronicles of Elyria to gra MMORPG w konwencji fantasy, łącząca w sobie również elementy średniowiecznego survivalu oraz strategii. Tytuł jest dziełem amerykańskiego studia Soulbound, a jego produkcja wsparta została kampanią crowdfundingową w serwisie Kickstarter. Jeżeli jesteś fanem opowieści fantasy, pobierz Chronicles of Elyria Download i odkryj niezwykłą magię średniowiecznych realiów. Platformy: Windows PC.

Chronicles of Elyria Pobierz grę na PC

Chronicles of Elyria download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze ma miejsce w krainie Elyria. Jako symulator codziennego życia, produkcja nie posiada nakreślonej warstwy fabularnej. Chronicles of Elyria oferuje elementy charakterystyczne dla gier z gatunku MMORPG, włącznie z koniecznością wykonywania kolejnych zadań. Gracz musi również dbać o zaspokojenie określonych potrzeb życiowych swojej postaci, zaspokajając jej głód, gasząc pragnienie czy oferując schronienie. Zabawa pozwala również na zarządzanie rodzinnymi włościami, a nawet znalezienie partnerki i wychowanie potomstwa. Zostań fanem gier MMORPG i pobierz grę Chronicles of Elyria PC Download, aby poznać charakterystyczne cechy produkcji należących do tego gatunku.

Mechanika

Kontrolowana postać może z czasem się zestarzeć i umrzeć. Proces ten postępuje również wówczas, gdy gracz nie jest zalogowany do gry. Średnia długość życia w Chronicles of Elyria to przeważnie kilkanaście miesięcy czasu rzeczywistego. Dorobek bohatera nie przepada jednak po jego zgonie, ponieważ jego dusza wciela się w kolejnego członka rodziny. Wszelkie tytuły, włości, majątki czy zdobyta reputacja przekazywane są następcy, czyli potomkowi. Skorzystaj rozbudowanego systemu rozwoju postaci i ściągnij Chronicles of Elyria free Download, aby zdobyć jak najwięcej umiejętności. W zależności od upodobań, prowadzona przez gracza postać może szkolić się w różnych dziedzinach, np. zbieraniu surowców, rzemiośle czy walce. Bohater może dzięki temu stać się z czasem cenionym władcą, lubianym bardem czy wyszydzanym dewiantem. Wybierz swoją profesję aby rozwinąć swoją postać. Podobna gra średniowieczna Life is Feudal Forest Village do pobrania.

Rozgrywka

System walki w Chronicles of Elyria jest dość wymagający i rozbudowany. Gracz może wyprowadzać ciosy, parowania i uniki, a także łączyć je w złożone kombinacje. Cechą charakterystyczną produkcji jest brak typowych dla większości RPG-ów map. Aby odnaleźć się w świecie gry, bohater musi korzystać z pomocy kartografów. Udostępniane przez nich mapy pozwalają jednak głównie na wykonywanie różnych zadań, a nie swobodną eksplorację. System ten pozwala na przyjmowanie misji zarówno od postaci niezależnych, jak i graczy poszukujących określonych przedmiotów. Aby odkryć wszystkie skarby, pobierz za darmo Chronicles of Elyria Download i podejmij się każdego wyzwania. Produkcja kładzie spory nacisk na brak powtarzalności misji. Wynika to bezpośrednio z dynamiki zmian zachodzących w środowisku gry, dzięki czemu przy każdym logowaniu gracz może liczyć na zupełnie nowe zadania i unikalne wyzwania.

Chronicles of Elyria Download – Pełna Wersja PC

Chronicles of Elyria pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Free Download Chronicles of Elyria Crack Chomikuj
  • Pobierz Chronicles of Elyria Torrent Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *