Chronicles of Elyria Download

W prezentowanej grze znajdziemy bardzo dużo realizmu. Chronicles of Elyria to gra MMORPG w konwencji fantasy, łącząca w sobie również elementy średniowiecznego survivalu oraz strategii. Tytuł jest dziełem amerykańskiego studia Soulbound, a jego produkcja wsparta została kampanią crowdfundingową w serwisie Kickstarter. Jeżeli jesteś fanem opowieści fantasy, pobierz Chronicles of Elyria Download i odkryj niezwykłą magię średniowiecznych realiów. Platformy: Windows PC.

Chronicles of Elyria Pobierz grę na PC

Chronicles of Elyria download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze ma miejsce w krainie Elyria. Jako symulator codziennego życia, produkcja nie posiada nakreślonej warstwy fabularnej. Chronicles of Elyria oferuje elementy charakterystyczne dla gier z gatunku MMORPG, włącznie z koniecznością wykonywania kolejnych zadań. Gracz musi również dbać o zaspokojenie określonych potrzeb życiowych swojej postaci, zaspokajając jej głód, gasząc pragnienie czy oferując schronienie. Zabawa pozwala również na zarządzanie rodzinnymi włościami, a nawet znalezienie partnerki i wychowanie potomstwa. Zostań fanem gier MMORPG i pobierz grę Chronicles of Elyria PC Download, aby poznać charakterystyczne cechy produkcji należących do tego gatunku.

Mechanika

Kontrolowana postać może z czasem się zestarzeć i umrzeć. Proces ten postępuje również wówczas, gdy gracz nie jest zalogowany do gry. Średnia długość życia w Chronicles of Elyria to przeważnie kilkanaście miesięcy czasu rzeczywistego. Dorobek bohatera nie przepada jednak po jego zgonie, ponieważ jego dusza wciela się w kolejnego członka rodziny. Wszelkie tytuły, włości, majątki czy zdobyta reputacja przekazywane są następcy, czyli potomkowi. Skorzystaj rozbudowanego systemu rozwoju postaci i ściągnij Chronicles of Elyria free Download, aby zdobyć jak najwięcej umiejętności. W zależności od upodobań, prowadzona przez gracza postać może szkolić się w różnych dziedzinach, np. zbieraniu surowców, rzemiośle czy walce. Bohater może dzięki temu stać się z czasem cenionym władcą, lubianym bardem czy wyszydzanym dewiantem. Wybierz swoją profesję aby rozwinąć swoją postać. Podobna gra średniowieczna Life is Feudal Forest Village do pobrania.

Rozgrywka

System walki w Chronicles of Elyria jest dość wymagający i rozbudowany. Gracz może wyprowadzać ciosy, parowania i uniki, a także łączyć je w złożone kombinacje. Cechą charakterystyczną produkcji jest brak typowych dla większości RPG-ów map. Aby odnaleźć się w świecie gry, bohater musi korzystać z pomocy kartografów. Udostępniane przez nich mapy pozwalają jednak głównie na wykonywanie różnych zadań, a nie swobodną eksplorację. System ten pozwala na przyjmowanie misji zarówno od postaci niezależnych, jak i graczy poszukujących określonych przedmiotów. Aby odkryć wszystkie skarby, pobierz za darmo Chronicles of Elyria Download i podejmij się każdego wyzwania. Produkcja kładzie spory nacisk na brak powtarzalności misji. Wynika to bezpośrednio z dynamiki zmian zachodzących w środowisku gry, dzięki czemu przy każdym logowaniu gracz może liczyć na zupełnie nowe zadania i unikalne wyzwania.

Chronicles of Elyria Download – Pełna Wersja PC

Chronicles of Elyria pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Free Download Chronicles of Elyria Crack Chomikuj
  • Pobierz Chronicles of Elyria Torrent Pebx

Podobne Darmowe Gry

Cyanide & Happiness Adventure pobierz

Cyanide & Happiness Adventure Download

Fani komiksów powinni się zainteresować grą! Cyanide & Happiness Adventure to humorystyczna gra przygodowa. Produkcja będąca adaptacją popularnego internetowego komiksu jest dziełem studia Explosm Entertainment. Jeżeli jesteś fanem tych krótkich pasków obrazkowych, pobierz Cyanide & Happiness Adventure Download i poznaj […]

FIFA 21 Download

FIFA 21 Pobierz pełna wersja

Najnowsza FIFA 21 jest kolejną już odsłoną gry dla wielbicieli rozgrywki piłki nożnej. Jeśli nie możesz doczekać się by sprawdzić, co nowego przygotowali jej twórcy, pobierz FIFĘ za darmo i zagraj już dziś! Producent: EA Sports Wydawca: Electronic Arts Inc. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.