The Walking Dead The Final Season Download

The Walking Dead The Final Season to ostatni sezon popularnej serii gier przygodowych, wydawanych w formie epizodycznej, zapoczątkowanej w 2012 roku. Produkcja ponownie jest dziełem studia Telltale Games, mającego na swoim koncie również takie przygodówki jak The Wolf Among Us: A Telltale Games Series czy Batman: The Telltale Series. Cały cykl osadzony został w uniwersum komiksu The Walking Dead Roberta Kirkmana. Jeżeli jesteś fanem tej serii, wpisz na steam frazę pobierz The Walking Dead The Final Season Download i zagraj w finałowy sezon powieści o żywych trupach.

The Walking Dead The Final Season Download – do pobrania na PC

The Walking Dead The Final Season steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze The Walking Dead The Final Season

Oryginalny komiks The Walking Dead opowiada o świecie, w którym ludzkość musi zmagać się z epidemią wirusa przemieniającego ludzi w krwiożercze zombie. Ostatni sezon The Walking Dead The Final Season  opowiada o dalszych losach Clementine. Bohaterka zadebiutowała w pierwszej produkcji z serii, a finałowy rozdział stanowi zwieńczenie jej historii w świecie opanowanym przez nieumarłych. W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony pod tytułem The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier zdominowanej przez osobę Javiera Garcii, dziewczynka będzie tym razem główną grywalną postacią. Aby zapoznać się z ostatecznym zakończeniem przygód Clementine, pobierz The Walking Dead The Final Season Download i po raz ostatni wciel się w tę rezolutną bohaterkę.

Mechanika w grze The Walking Dead The Final Season

Zabawa w The Walking Dead The Final Season opiera się na rozwiązaniach znanych z poprzednich sezonów, a także innych epizodycznych gier studia Telltale. Rozgrywka polega głównie na eksplorowaniu lokacji, zbieraniu przedmiotów oraz rozwiązywaniu prostych zagadek, a przede wszystkim prowadzeniu rozmów i nawiązywaniu relacji z innymi bohaterami. Aby po raz kolejny posłuchać wciągających dialogów, do pobrania The Walking Dead The Final Season reloaded i zagraj w finałowy sezon gry. Na niektórych etapach gracz ma do czynienia z nieskomplikowanymi sekwencjami zręcznościowymi. W przeciwieństwie do większości gier opowiadających o inwazji zombie, zabawa nie opiera się na eliminacji kolejnych hord nieumarłych. Rozgrywka jest stonowana i spokojna, a całość utrzymana została w konwencji bardzo poważnie traktującej temat apokalipsy.

Rozgrywka w grze The Walking Dead The Final Season

Podobnie jak w poprzednich sezonach oraz innych produkcjach Telltale, decyzje podejmowane przez gracza podczas zabawy pozostają nie bez wpływu na wrażenia z rozgrywki. Konsekwencje działań dokonanych w poszczególnych epizodach odczuwalne są na późniejszych etapach historii. Czas na podjęcie decyzji o wyborze konkretnej opcji dialogowej lub zadecydowania o losach innej postaci jest ograniczony. Gracz nie ma więc często możliwości zastanowienia się nad ewentualnymi reperkusjami swoich działań. Aby na własnej skórze odczuć konsekwencje decyzji podejmowanych przez Clementine, pobierz The Walking Dead The Final Season Downoad i poznaj bolesne odzwierciedlenie ciężkich realiów życia w świecie opanowanym przez żywe trupy.

The Walking Dead The Final Season Pobierz na PC

The Walking Dead The Final Season do pobrania

Pobierz za Darmo!

  • Steam The Walking Dead The Final Season Torrent Pebx
  • Warez-bb Download The Walking Dead The Final Season Crack Exsite
  • Chomikuj The Walking Dead The Final Season Do pobrania Prophet
  • CODEX The Walking Dead The Final Season Pobierz torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *