The Walking Dead The Final Season Download

The Walking Dead The Final Season to ostatni sezon popularnej serii gier przygodowych, wydawanych w formie epizodycznej, zapoczątkowanej w 2012 roku. Produkcja ponownie jest dziełem studia Telltale Games, mającego na swoim koncie również takie przygodówki jak The Wolf Among Us: A Telltale Games Series czy Batman: The Telltale Series. Cały cykl osadzony został w uniwersum komiksu The Walking Dead Roberta Kirkmana. Jeżeli jesteś fanem tej serii, pobierz The Walking Dead The Final Season Download i zagraj w finałowy sezon powieści o żywych trupach. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android, iOS. Data premiery PC: 14.08.2018.

The Walking Dead The Final Season do pobrania na PC

The Walking Dead The Final Season download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Oryginalny komiks The Walking Dead opowiada o świecie, w którym ludzkość musi zmagać się z epidemią wirusa przemieniającego ludzi w krwiożercze zombie. Ostatni sezon opowiada o dalszych losach Clementine. Bohaterka zadebiutowała w pierwszej produkcji z serii, a finałowy rozdział stanowi zwieńczenie jej historii w świecie opanowanym przez nieumarłych. W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony pod tytułem The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier zdominowanej przez osobę Javiera Garcii, dziewczynka będzie tym razem główną grywalną postacią. Aby zapoznać się z ostatecznym zakończeniem przygód Clementine, pobierz grę The Walking Dead The Final Season free Download i po raz ostatni wciel się w tę rezolutną bohaterkę.

Mechanika

Zabawa w The Walking Dead The Final Season PS4, PC, XONE, Switch oraz na smartfony opiera się na rozwiązaniach znanych z poprzednich sezonów, a także innych epizodycznych gier studia Telltale. Rozgrywka polega głównie na eksplorowaniu lokacji, zbieraniu przedmiotów oraz rozwiązywaniu prostych zagadek, a przede wszystkim prowadzeniu rozmów i nawiązywaniu relacji z innymi bohaterami. Aby po raz kolejny posłuchać wciągających dialogów, ściągnij The Walking Dead The Final Season PC Download i zagraj w finałowy sezon gry. Na niektórych etapach gracz ma do czynienia z nieskomplikowanymi sekwencjami zręcznościowymi. W przeciwieństwie do większości gier opowiadających o inwazji zombie, zabawa nie opiera się na eliminacji kolejnych hord nieumarłych. Rozgrywka jest stonowana i spokojna, a całość utrzymana została w konwencji bardzo poważnie traktującej temat apokalipsy.

Rozgrywka

Podobnie jak w poprzednich sezonach oraz innych produkcjach Telltale, decyzje podejmowane przez gracza podczas zabawy pozostają nie bez wpływu na wrażenia z rozgrywki. Konsekwencje działań dokonanych w poszczególnych epizodach odczuwalne są na późniejszych etapach historii. Czas na podjęcie decyzji o wyborze konkretnej opcji dialogowej lub zadecydowania o losach innej postaci jest ograniczony. Gracz nie ma więc często możliwości zastanowienia się nad ewentualnymi reperkusjami swoich działań. Aby na własnej skórze odczuć konsekwencje decyzji podejmowanych przez Clementine, pobierz za darmo The Walking Dead The Final Season i poznaj bolesne odzwierciedlenie ciężkich realiów życia w świecie opanowanym przez żywe trupy.

The Walking Dead The Final Season Pobierz na PC

The Walking Dead The Final Season do pobrania

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1 64-bit

  • Steam The Walking Dead The Final Season Torrent Pebx
  • Warez-bb Download The Walking Dead The Final Season Crack Exsite
  • Chomikuj The Walking Dead The Final Season Do pobrania Prophet
  • CODEX The Walking Dead The Final Season Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *