Life is Strange: True Colors Download

Life is Strange: True Colors stworzona przez studio Deck Nine Games i wydane przez firmę Square Enix, stanowi trzecią główną część serii Life is Strange, które reprezentują gatunek gier przygodowych. Gra zostanie wypuszczona na rynek do czerpania radości z rozgrywki nie tylko dla graczy posiadających PC. Ale także użytkowników następujących konsol: PlayStation – PS4 i PS5, XONE, XSX oraz Nintendo Switch.

Producent: Deck Nine/Idol Minds
Wydawca: Square-Enix / Eidos
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery: 9 września 2021
Tryb gry: single player
Język: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish – Spain, Portuguese – Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish – Latin America
Ocena użytkowników: 6/10
Ilość pobrań:8741

Life is Strange: True Colors Pobierz za darmo

Life is Strange 3 / LiS True Colors – wersja Ultimate Edition

Life is Strange: True Colors download

Gra Life is Strange: True Colors 2021 będzie dostępne w trzech wersjach: podstawowej, Deluxe Edition oraz True Colors Ultimate Edition.

Fabuła Life is Strange 3

Alex Chen, główna bohaterka gry, przybywa do Haven Springs – niewielkiego, górniczego miasteczka leżącego w amerykańskim stanie Colorado. W którym spokój niedługo po przyjeździe Alex zakłóca wieść o śmierci jej brata, który rzekomo zginął w wypadku. Sceptycznie nastawiona i niedowierzająca powszechnie znanej wersji wydarzeń Alex nawiązuje kontakt z miejscowymi i zyskuje ich zaufanie, próbując odkryć prawdę. Szukając prawdziwej przyczyny śmierci brata, podąża śladami licznych sekretów, skrywanych przez mieszkańców miasteczka.

Do mieszanki tajemnic nie sposób dodać jednej skrywanej przez Alex. Posiada ona nadnaturalną zdolność, która umożliwia jej odczytywanie i absorpcję emocji odczuwanych przez innych ludzi oraz manipulowania nimi. Emocje innych są dla niej widoczne w postaci aury danej osoby. Jednak nie zawsze posiadanie niezwykłej mocy związane jest z jej pozytywnymi aspektami – Alex postrzega ją jako przekleństwo. Szczególnie ze względu na momenty, w których emocje jej rozmówców są na tyle silne, że Alex oddaje się im we władanie.

 

Kiedy jej brat ginie w rzekomym wypadku, moc Alex staje jednak się niezbędna. Aby na drodze odkrycia prawdy oraz by z powodzeniem ujawnić mroczne sekrety małego miasteczka. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zagrać w poprzednią odsłonę serii zachęcamy do pobrania Life is Strange Before the Storm.

Mechanika LiS True Colors

Life is Strange 3 przedstawia rozgrywające się wydarzenia z perspektywy osoby trzeciej (TPP). Fabuła nie jest poprowadzona w sposób liniowy, więc o tym w jaki sposób potoczą się losy Alex decyduje przede wszystkim gracz i wybory przez niego podejmowane w trakcie rozgrywki.

Eksploruj malownicze, choć skrywające mroczne sekrety Haven Springs i prowadź liczne interakcje w postaciami gry. Decyduj, kto stanie się Twoim przyjacielem, a z kogo zrobisz swoich wrogów oraz o tym, w jaki sposób Alex będzie postrzegana przez mieszkańców miasteczka.

Robienie użytku z mocy Alex również nie pozostanie bez znaczenia dla fabuły gry – będzie miało niemały wpływ na życie innych i na to, jak potoczy się opowieść. Nawiązując do luźniejszych aspektów gry, w przerwach od śledzenia fabuły. Możemy oddać się takim czynnościom jak słuchanie muzyki czy przebieranie głównej bohaterki – do wyboru znajdziemy ponad dwadzieścia strojów.

Prawda zaboli

Odkryj szokujące tajemnice związane ze śmiercią brata w niezwykle emocjonalnej przygodzie. Zyskaj zaufanie mieszkańców miasteczka i nawiąż przyjaźń lub miłość z Ryanem i Steph. Twoja własna wersja historii na Ciebie czeka. Masz do dyspozycji całkowitą dowolność – przemierzaj ulice, spotykaj niezapominanie oraz odkrywaj historie i ukryte miejsca w Haven Springs. Na soundtrack składają się nowe utwory od mxmtoon i Novo Armor oraz licencjonowane piosenki od Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin i innych.

Life is Strange: True Colors Download Pełna Wersja

Life is Strange: True Colors pobierz

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 Ti / Radeon HD 7790
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 590
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Ultra: (30 fps / 4K / ray tracing)

 • Procesor: Intel Core i7-7700 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 2500X 3.6 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 10 GB GeForce RTX 3080 / 16 GB Radeon RX 6800 XT
 • Miejsce na dysku: 30 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

find the truth Life is Strange: True Colorsso called accident the supernatural abilityLife is Strange: True Colors is freely roam the streetscoaster of Life is Strange: True Colors deluxe editionLife is Strange: True Colors free downloadalex chen her volatile power meet unforgettable characters

change fate make tough mxmtoon and novo amor Life is Strange: True Colors deck nine games. era of search Life is Strange: True Colors new tracks group of companies. small town moments of great joy and decide alex's style with up embrace friendship. build trust adventure featuring thrilling mystery strange hero outfit pack the townsfolk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.