Manor Lords Download gra PC

Manor Lords to polska propozycja gry strategicznej, osadzonej w średniowiecznych realiach. Gra we wczesnym dostępie w której głównym celem jest budowanie miast. Nie jesteś jeszcze pewien tej propozycji? Przetestuj grę w pełnej wersji i zdaj relację w komentarzu pod grą.

Producent: Slavic Magic
Wydawca: Slavic Magic
Data premiery PC: 2021 wczesny dostęp
Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, RTS, średniowiecze, polskie, indie, budowa miasta
Język: Polski, Angielski, Niemiecki

Manor Lords Pobierz grę

Manor Lords torrent

Dane podstawowe

Za produkcję, a także wydanie Manor Lords odpowiada polskie studio Slavic Magic, a sama gra jest debiutancką produkcją. Mimo że gra jest polskiej produkcji, postacie w grze wypowiadają się po angielsku. Na szczęście, dostępne są również polskie napisy. Gra należy do rodzaju strategicznych RTS-ów. Strona oficjalna gry: manorlords.com.

Na jakie platformy wydano grę?

Manor Lords jest dostępna na komputery stacjonarne. Grę można znaleźć również na Steamie. Jeśli chcesz sprawdzić się w średniowiecznych realiach, pobierz grę za darmo i wypróbuj dostępne opcje.

Tryb gry

Manor Lords to gra strategiczna stworzona do rozgrywki solo – single player. Porównaj recenzowaną grę do Age of Empires i sam zdecyduj która gra jest dla Ciebie lepsza.

Fabuła gry

Manor Lords to gra osadzona w średniowieczu. Choć nie została osadzona w żadnym konkretnym miejscu i czasie, wyraźnie widać w niej inspirację feudalną Europą z okresu pomiędzy XI a XV wiekiem. Akcję obserwujemy zza pleców bohatera.

Jak wygląda rozgrywka?

W trakcie gry, podejmujesz dwa rodzaje czynności. Pierwszy rodzaj jest związany z tworzeniem oraz rozbudową Twojej osady, która wraz z upływem czasu może otrzymać prawa miejskie. Tym, co wyróżnia Manor Lords na tle innych, jest duże przywiązanie realizmu.

W praktyce oznacza to, że jeśli zdecydujesz się osadzić na przykład młyn z dala od zabudowań czy szlaku handlowego – może okazać się nieefektywny lub nawet nieopłacalny. Tworząc zabudowania, musisz uwzględnić również topografię terenu. Oprócz tego, w grze znajdziesz również pory roku, które wpływają pozytywnie lub negatywnie na sytuację Twojego miasta.

Poza powyższymi ograniczeniami, które mają nadać grze realizmu, na plus należy zapisać, że Manor Lords nie zmusza do budowania w oparciu o siatkę. Budynki mogą być ustawiane w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu, a także obracane. Tak duża swoboda z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom, choć może okazać się zgubna dla Twojego miasta, jeśli źle rozplanujesz poszczególne jego elementy.

Tryb wojny

Manor Lords to nie tylko kontrolowanie miasta, ale również niezwykle rozbudowany system zarządzania siłami zbrojnymi. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, a Ty możesz wybierać jednostki spośród wielu dostępnych rodzajów – m.in. łuczników czy ciężkiej piechoty. Podczas bitwy, możesz zmieniać ustawienia wojsk, planować je taktycznie, a także wydawać siłom zbrojnym rozkazy.

Tylko sukces na obydwu polach może sprawić, że Twoja postać odniesie sukces w średniowiecznej, fikcyjnej krainie.

Manor Lords Download pełna wersja

do pobrania

Wymagania Sprzętowe Manor Lords:
Minimalne:

Procesor: Intel Core i5-3470
Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 285
Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

Procesor: Intel Core Core i5-4690K / AMD Ryzen 5 1400
Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 285
Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

steam tytuł gier łączy miasta wczesnym dostępem, formacji tworzona najbardziej, jednego gameplay miast, dostępu przedstawia recenzje, taktycznymi bitwami, konkretnym wieku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *