Stronghold: Warlords Download

Twierdza: Władcy wojny za darmoInformacja, o kolejnej odsłonie popularnej serii gier strategicznych, produkowanych przez FIrefly Studios, wywołała falę entuzjazmu wśród fanów gatunku. Najwyższa pora, przyjrzeć się bliżej, co Stronghold: Warlords 2021 ma nam do zaoferowania.

Producent: Firefly Studios
Wydawca: Firefly Studios
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data premiery PC: 9 marca 2021
Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, RTS, średniowiecze, starożytność, sieciowe, strategiczne wojenne, kooperacja, Chiny, Japonia, Find Your Next Game
Język: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Rosyjski, Chiński uproszczony, Turecki, Portugalski brazylijski, Chiński tradycyjny, Tajski, Wietnamski

Stronghold: Warlords Pobierz za darmo na PC

Twierdza: Władcy wojny + Wszystkie dodatki DLC

Stronghold: Warlords Download

Czym jest Stronghold: Warlords 2021?

Stronghold: Warlords, to kolejna odsłona serii gier RTS, wyprodukowana i wydana przez przez studio Firefly Studios. Z wcześniejszych gier tego studia, gracze mogę najbardziej kojarzyć świetną odsłonę cyklu, czyli Twierdzę: Krzyżowiec, która do dzisiaj jest obdarzona przez graczy sporym sentymentem.

Twierdza: Władcy Wojny, przenosi nas jednak w inne historyczne czasy i miejsce, a także korzysta z innych rozwiązań. Gra została wydana wyłącznie na komputery PC.

Fabuła przenosi nas w azjatyckie klimaty

pełna wersja do pobraniaRealia produkcji, zostały osadzone na Dalekim Wschodzie, a więc towarzyszyć będą nam azjatyckie klimaty, gdzie spotkamy nacje takie jak, cesarskie Chiny, Japonie szogunów, czy mongolskie plemiona. Rozpoczynamy w III w. przed naszą erą i przez kolejne stulecia, staramy się kierować naszą armią i poddanymi, tak aby zapewnić im byt i zwyciężyć każdą batalię. Rozgrywkę kończymy w XVI w. naszej ery.

Jak wygląda gameplay? Tutaj wiele się nie zmieniło

darmowe gry na pcPrzede wszystkim należy wspomnieć, że Stronghold: Warlords, to gra RTS, czyli rozgrywka, gdzie cała akcja dzieje się w czasie rzeczywistym, z widokiem osadzonym z lotu ptaka. Głównym celem, jest rozwój tytułowej twierdzy, którą rozbudowujemy na wielu płaszczyznach, takich jak infrastruktura, ekonomia, technologia, rekrutacja jednostek i nastroje społeczne.

Najważniejszym filarem, jest jednak walka, bo tylko dzięki silnej armii zdołamy odeprzeć ataki wroga oraz zajmować jego terytoria. W grze pojawiają się takie jednostki bojowe jak, piechota, konnica, łucznicy i machiny oblężnicze. Warto wspomnieć, że do dyspozycji otrzymamy wielu historycznych wojowników, jak chociażby legendarnych już dzisiaj, samurajów.

gra na komputerKolejnym ważnym aspektem, jest kontrola nastrojami społecznymi. Musimy zapewnić ludziom, którzy dla nas pracują(drwale, rzemieślnicy, rolnicy, górnicy itp.) odpowiednie warunki, żeby dobrze wykonywali swoje zadania. Narzędziami, które dostajemy jest zapewnienie im rozrywki np. budowa karczmy, kontrola podatków czy też w najgorszym wypadku, groźby.

Co nowego? Kontrola podbitych terenów

Zdecydowanie, największą różnicą w porównaniu do poprzednich odsłon, są oczywiście tytułowi Władcy wojny. Dzięki nim, możemy kontrolować osobne fragmenty terenu, które po przejęciu generują dla nas różne bonusy, takie jak produkcja niepowtarzalnych produktów czy wsparcie wojska. Sami Władcy, mogą także ulec rozwojowi, jednak do tego potrzebne są specjalne punkty pozyskiwane z czasem rozgrywki.

Tryby w grze

Stronghold: Warlords, oferuje rozgrywkę zarówno dla jednego gracza (single-player), gdzie znajdziemy historyczne kampanie, jak i osobne potyczki, które możemy dowolnie modyfikować. Jeśli nie mieliśmy wcześniej do czynienia z tego typu grami, dobra opcją dla początkujących, może okazać się samouczek. Jeśli mamy ochotę zmierzyć się z innymi graczami dostępny jest tryb multiplayer.

Stronghold: Warlords Download – Pełna Wersja PC 2021

Twierdza: Władcy wojny Pobierz

 

Wymagania Sprzętowe Stronghold Warlords:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-3330 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

dzięki steam oferty twierdza władcy wojny Stronghold Warlords steam, masz nowe oferty 2021 twierdza władcy wojny, dzięki steam Stronghold Warlords stronghold twierdza władcy wojny, Stronghold Warlords, Stronghold Warlords, Stronghold Warlords, Stronghold Warlords, stronghold edition steam, oferty steam edition, masz ulepszać punktów kup steam dzięki, twierdza władcy wojny pomocy zobacz w polu oferty władców steam stronghold warlords, opis oznacza wiadomości cena 2021 bądź warlords

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *