Mashinky Download

Mashinky pełna wersja PC to zaawansowana gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę zarządcy kolejowej firmy transportowej. Naszym zadaniem jest jej stopniowe rozbudowywanie z uwzględnieniem specyfiki rynku kolejowego. Twórcą gry jest doświadczony programista Jan Zeleny. Platformy: Microsoft Windows PC. Data premiery: 06.10.2017.

Mashinky gra PC Download CODEX

Mashinky steam

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak na klasyczną, kolejową strategię przystało, naszym zadaniem w Mashinky będzie stworzenie dobrze prosperującej firmy kolejowej. I choć naszą specjalnością będą przewozy kolejowe, to jednak do naszych obowiązków będzie również należeć zaawansowane projektowanie stacji kolejowych a także samej sieci torowej.

Zaletą pozycji jest otoczenie, które generuje się w sposób proceduralny. Oznacza to, że każde rozpoczęcie rozgrywki, wiąże się z zupełnie innymi realiami na mapie. Inne tez będą zadania specjalne, które od czasu do czasu będą się pojawiać w naszej grze (przewóz paliwa, towarów radioaktywnych itd.). Jeśli więc lubisz innowacyjne gry strategiczne, traktujące o tematyce kolejowej, pobierz grę Mashinky Download i przekonaj się, jak złożonym procederem jest chociażby przemyślane zaprojektowanie stacji kolejowej.

Specyficznym elementem gry, odróżniającym ją od innych symulatorów firm kolejowych, jest forma zapłaty za realizowane przez nas zlecenia. Zamiast pieniędzy, otrzymujemy żetony, które posłużą nam do realizowania poszczególnych inwestycji w obrębie naszej kolei. Przykładowo, za przewóz materiałów do elektrowni, otrzymamy określony zestaw żetonów elektrycznych. Będziemy mogli za nie zelektryfikować sieć kolejowa, albo też zakupić określone lokomotywy elektryczne. Żeby było ciekawie, grę podzielono na tak zwane epoki, w ramach których otrzymujemy określone zestawy żetonów.

Interfejs gry

W Mashinky interfejs jest bardzo złożony i opiera się na trzech podstawowych widokach. Pierwszy z nich to tradycyjny widok przestrzenny, ukazujący nam ogrom zrealizowanych inwestycji bezpośrednio z perspektywy lotu ptaka. Drugi widok, umożliwia obserwację jazdy pociągów z kabiny maszynisty. Tryb ten będzie szczególnie interesujący dla wszystkich miłośników kolei. Z kolei widok trzeci, przedstawia świat gry w formie specjalnej siatki. Za pomocą określonych symboli, ukazane są na niej najważniejsze informacje. To właśnie z poziomu tego interfejsu, możemy rozbudować posiadane przez nas sieci kolejowe.

Jeśli i Ty chcesz się wcielić nie tylko w rolę zarządcy firmy kolejowej, ale też zobaczyć jej pracę z punktu widzenia zwykłych pracowników, pobierz za darmo Mashinky pc Download i ciesz się rozgrywką na najwyższym poziomie. Grą podobną jest Railway Empire.

Tryby gry

Rozgrywkę w Mashinky możemy prowadzić zarówno w trybie single player (w którym konkurencyjne firmy są zarządzane przez sztuczną inteligencję), jak również w trybie multi, w którym stajemy w szranki z prawdziwymi graczami.

Kwestie techniczne

Gra powstała w oparciu o autorski silnik twórcy gry. Jeśli chcesz przekonać się, jak wielkie są jego możliwości, ściągnij Mashinky i wypróbuj możliwości gry, która cieszy się wciąż rosnącą popularnością.

Mashinky Pobierz reloaded PC

Mashinky crack

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Quad Core 2.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows Vista i inne systemy Windows

  • Steam Mashinky Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Mashinky Crack Exsite
  • Chomikuj Mashinky Do pobrania Prophet
  • CODEX Mashinky Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *