Railway Empire Download

Szukasz gier do pobrania? Dobrze trafiłeś, proponowana gra Railway Empire pełna wersja jest przeznaczoną na komputery osobiste z systemem Windows, rozbudowaną strategią ekonomiczną. Tytuł jest dziełem doświadczonego w gatunku studia Gaming Minds, mającego na swoim koncie produkcje takie jak Grand Ages: Medieval czy Gaming Minds. Grę wydało studio Kalypso Media. Data premiery: 26.01.2018. Platformy: Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Gra Railway Empire Pobierz CODEX

Railway Empire pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Wydarzenia prezentowane w grze Railway Empire rozgrywają się na obszarze Stanów Zjednoczonych. Punktem startowym rozgrywki jest początek 1830 roku, w którym gracz rozpoczyna budowę imperium kolejowego. Celem zabawy jest osiągnięcie jak najwyższego statusu ekonomicznego oraz wygryzienie konkurencji z rynku. Jeżeli jesteś fanem strategii, koniecznie pobierz za darmo Railway Empire Download i spróbuj swoich sił jako magnat linii kolejowych. Akcja gry toczy się w sporym przedziale czasowym, dzięki czemu gracz może dotrwać se swoim imperium nawet do XX wieku.

Mechanika gry

Gra Railway Empire jest strategią ekonomiczną zrealizowaną w dość klasyczny sposób. Cała rozgrywka obraca się wokół zarządzania biznesem oraz rozwijania firmy, a także umiejętnego bilansowania wydatków z przychodami. Obowiązkami gracza jest między innymi kupowanie i modernizowanie pociągów, konstruowanie torów oraz transportowanie ludzi i załadunków. Aby poznać zasady dowodzenia firmą kolejową, ściągnij gre Railway Empire i wykaż się swoją przedsiębiorczością. Do podstawowych zadań należy także inwestycja w warsztaty, stacje kolejowe czy atrakcje turystyczne dla przewożonych pasażerów. Jeśli jednak wolisz prowadzić ciężarówki sprawdź On The Road.

Rozgrywka

W Railway Empire znaleźć można ponad czterdzieści różnych rodzajów pociągów. Podczas swoich zmagań, gracz ma do dyspozycji ponad trzysta technologii o różnorodnym zastosowaniu. Rozwiązania te podzielone zostały na pięć odrębnych okresów historycznych, podczas których funkcjonować może firma. Aby rozkręcić biznes kolejowy, pobierz grę Railway Empire pc download i stwórz własne imperium. Wraz z postępującym rozwojem zaawansowania technologicznego pośród przedstawicieli amerykańskiego społeczeństwa, warunki na rynku ulegają znaczącym zmianą. Gracz musi wówczas zaadaptować swoją firmę do zupełnie nowych możliwości oferowanych przez biznesową rzeczywistość.

Trailery gry

Tryby w grze

Wszystkie rozwiązania obecne w grze dostępne są nie tylko w standardowej kampanii, ale również pozostałych trybach. Należą do nich samodzielne scenariusze, pozwalające na udział w konkretnych wyzwaniach w dowolnym momencie. Gra zawiera także tryb swobodny, w którym gracz może rozbudowywać swój interes bez żadnych zadań narzucanych odgórnie. Jeżeli lubisz strategie z rozbudowanymi trybami gry, pobierz na PC i sprawdź wszystkie oferowane warianty. W każdym z trybów możliwe jest konkurowanie z firmami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Wysoką pozycję na rynku osiągnąć można zarówno poprzez sabotowanie działalności konkurentów za pomocą nielegalnych metod, jak i czysto biznesowe zagrywki.

Railway Empire Download skidrow

Railway Empire download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-750 2.6 GHz / AMD Phenom II X4 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Railway Empire Torrent Pebx
  • Free Download Railway Empire Crack Exsite
  • Chomikuj Railway Empire Free download
  • CODEX Railway Empire Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.