Medal of Honor Warfighter Download

Jesteś fanem gier o charakterze strzelanin, pobierz pełną wersję kultowej produkcji – Medal of Honor Warfighter Download. Z restartem klasycznej gry Medal of Honor mieliśmy do czynienia w roku 2010, teraz zaś otrzymaliśmy grę z gatunku FPS, która jest jego kontynuacją. Po raz kolejny mamy do czynienia z akcją osadzoną we współczesnych realiach, produkcja gry jest bowiem po raz kolejny zasługą studia Danger Close. Data premiery gry akcji zaplanowana jest na 15 października 2012. Wydawcą recenzowanej strzelanki jest Electronic Arts. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360.

Medal of Honor Warfighter Download PC – pełna wersja

download Medal of Honor Warfighter

Pobierz Medal of Honor 2

Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji doświadczyć przyjemności z tej produkcji, priorytetowo Medal of Honor Warfighter Pobierz pełną wersję na PC i zobacz jak sprawuje się jedna z najbardziej wyczekiwanych strzelanek (FPP). Bohaterowie to komandosi, których mieliśmy już okazję poznać w poprzedniej odsłonie gry. Jedyną nową postacią jest Preacher znany w polskiej wersji językowej jako Klecha, wypada jednak zauważyć, że to właśnie wokół niego kręci się akcja gry. Tym razem osią konfliktu staje się PETN, wyjątkowo niebezpieczna substancja, którą coraz częściej do swoich ataków wykorzystują terroryści. Wszystkie scenariusze znajdujące się w kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza nawiązują do rzeczywistych wydarzeń, mamy więc szansę na złożenie wizyty w Somalii, Jemenie, na Filipinach oraz w Bośni.

Już w czasie samej rozgrywki w PS3, X360, PC czekają na nas zakrojone na szeroką skalę operacje wojenne, mamy jednak do czynienia również z wyjątkowo spektakularnymi akcjami. Mówiąc o nowościach, jakie na nas czekają, wypada wspomnieć przy tym o panelu szybkich wejść, który pozwala na mało finezyjne wejście do kolejnego pomieszczenia poprzez wywarzenie prowadzących do niego drzwi albo podłożenie pod nie ładunku wybuchowego. Nie bez znaczenia jest również znacznie wyższa sztuczna inteligencja, co odnosi się zarówno do naszych towarzyszy broni, jak i przeciwników. Trudno się zresztą temu dziwić, skoro do prac nad grą zostali zaproszeni wojskowi eksperci z całego świata.

Pobierz pełną wersję kultowej gry Medal of Honor Warfighter Download i zobacz jak w trybie multiplayer gracz może przystąpić do rozgrywki wybierając jedną z dwunastu elitarnych sił zbrojnych, o których mówi się, że są najlepsze na świecie. Co ciekawe, możemy wcielać się nie tylko w brytyjskich żołnierzy z oddziałów SAS oraz amerykańskich komandosów z SEAL, ale również w członków polskiego oddziału GROM. Również w tym przypadku mamy do czynienia z dużym realizmem, przy grze pracował bowiem jeden z byłych członków polskiej grupy. W rozgrywkach sieciowych na uwagę zasługuje moduł Fire Team, który premiuje zabawę z partnerem i zespołem oraz nagradza wspólne akcje.

Gra bazuje na silniku graficznym Frostbite 2, który był wykorzystywany między innymi w Battlefield 3. Pozwala to na stworzenie oddanego nawet w drobnych szczegółach otoczenia, a także dynamicznego oświetlenia i znakomitych animacji samych żołnierzy.

Medal of Honor Warfighter Pobierz za darmo pełną wersję!

Medal of Honor Warfighter download

Pobierz za Darmo!

Medal of Honor Warfighter Download Trailer PS3, X360, PC

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ Quad i5 3.0 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Pobierz Medal of Honor Warfighter Chomikuj
 • Medal of Honor Warfighter Free Download
 • Medal of Honor Warfighter Pobierz za darmo
 • Medal of Honor Warfighter Download Free
 • Medal of Honor Warfighter Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *