Mass Effect 2 Download

Wraz ze zbliżaniem się premiery gry Mass Effect 2 można było odnieść wrażenie, że miłośnicy komputerowych rozgrywek nie są w stanie mówić o niczym innym i to bez względu na to, czy lubią RPG akcji, czy też o pierwszej odsłonie cyklu jedynie słyszeli. Już choćby dlatego warto nadrobić zaległości i pobrać grę komputerową. Jej pobranie to znakomita okazja, aby przekonać się o tym, jak komandor Shepard poradził sobie z problemem znikania ludzkich kolonii. Mass Effect 2 Download to jednak również odpowiedź na szereg innych pytań i dowód na to, że twórcy gier potrafią nas zaskakiwać. Data premiery gry której kompozytorem jest Jack Wall została zaplanowana na 26 stycznia 2010. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360. Producent: BioWare Corporation. Wydawca: Electronic Arts.

Mass Effect 2 Download PC

Mass Effect 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Pierwsza odsłona gry role-playing shooter została wydana w roku 2007 i szybko stała się jednym z najlepszych tytułów nie tylko mijającego wówczas roku, ale i całego dziesięciolecia. Trzy lata później kolejną odsłoną serii znowu zajęło się studio BioWare, a efekt jego prac potwierdził, że koncept nie zestarzał się nawet przez moment. Druga część tej serii to bardzo udana odsłona, ponieważ ma już na koncie kilka wyróżnień m.in. Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsza gra.

Jeśli zdecydujemy się na pobranie fabularnej gry Mass Effect 2 Download zostaniemy zabrani w wyjątkową podróż w czasie. Nietrudno się domyślić, że po raz kolejny zostaniemy przeniesieni w odległą przyszłość, aby zapoznać się z galaktyką, w której ludzie są tylko jedną z wielu inteligentnych ras. Od wydarzeń opowiedzianych nam w pierwszej części minęły zaledwie dwa lata, wiele zdążyło się jednak zmienić. Gracz po raz kolejny wciela się w rolę dobrze mu już znanego komandora Sheparda, a choć na jego koncie zapisana jest skuteczna walka ze Żniwiarzami, nie jest to czas wypoczynku i zbierania pochwał. Nowe niebezpieczeństwo może być bliżej niż ktokolwiek odważyłby się przypuszczać, okazuje się bowiem, że ludzkie kolonie, które do niedawna umiarkowanie spokojnie egzystowały na obrzeżach wszechświata, zaczynają znikać. Misja mająca na celu ustalenie, co jest źródłem problemów wydaje się niemal samobójczą zwłaszcza, że organizacja Cerberus – obecny sojusznik Sheparda – nie przypomina przyszłego odpowiednika ONZ. Grafika i ścieżka dźwiękowa gry science fiction to zasługa silnika Unreal Engine 3 który jest nam znany również z kolejnej części Mass Effect 3. Zagraj dzisiaj instalując grę na komputerach PC lub konsolach PS3, X360.

W tym momencie czeka na nas pierwsza niespodzianka, rozgrywkę można bowiem prowadzić na dwa sposoby. Jeśli pobierając grę wkroczyliśmy do świata Mass Effect po raz pierwszy, możemy stworzyć swojego bohatera od podstaw. Jeśli jednak jesteśmy fanami serii, nic nie stoi na przeszkodzie, aby załadować zapisany stan gry z pierwszej odsłony. W tym przypadku Shepard ma już cechy, które uzyskał dzięki nam w pierwszej odsłonie gry, a my do nowego uniwersum przenosimy nie tylko go samego, ale i dane na temat wszystkich decyzji, które miał on okazję podjąć do tej pory. Sam świat nie zachęca do tego, aby poznawać go bez wsparcia, nie powinno więc dziwić nas to, że Shepardowi może pomagać drużyna złożona z maksymalnie trzech osób. Tu również fani serii mogą być mile zaskoczeni, mogą bowiem poznawać nowych bohaterów, spotykają jednak również postaci, z którymi już wcześniej zdążyli się zapoznać.

Sama rozgrywka uległa pewnym modyfikacjom i teraz większy nacisk kładzie się na walki, którym należy oddać to, że są naprawdę efektowne. Oczywiście, nie pozostajemy bez wsparcia, możemy liczyć przy tym nie tylko na broń, ale i na nowe moce biotyczne, które czasem okazują się nawet bardziej przydatne niż nowoczesne uzbrojenie. Ciekawy jest też nowy mechanizm zadawania obrażeń możemy więc zarówno pozbawić wroga kończyn, jak i oślepić. Na szczęście, nie oznacza to wcale braku zadań, w czasie wykonywania których przydatna będzie przede wszystkim nasza inteligencja.

Czy Mass Effect 2 Download to propozycja do pobrania wolna od wad? Wiele wskazuje na to, że nie jest to czcza przechwałka skoro największym zagrożeniem jest to, że ściągając grę utkniemy w niej na wiele godzin zapominając o codziennych obowiązkach!

Mass Effect 2 Pobierz w pełnej wersji

Mass Effect 2 torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 1.8 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 1 GB RAM.
 • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 6800.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
 • System: Windows Vista/XP/7.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Mass Effect 2 Chomikuj poradnik
 • Pobierz Mass Effect 2 Torrent
 • Exsite Mass Effect 2 mods Download
 • Pebx Mass Effect 2 Pobierz za darmo spolszczenie
 • Pełna Wersja Mass Effect 2 Download PC

Oficjalna strona: https://www.masseffect.com/pl-pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *