Metro Exodus Download

Metro Exodus to kolejna odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanek w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Podobnie jak Metro 2033 oraz Metro: Last Light, najnowsza produkcja również jest dziełem studia 4A Games. Wydawca gry Deep Silver / Koch Media. Data premiery: 15.02.2019. Platformy: PC, PS4, XONE.

Metro Exodus Download reloaded

Metro Exodus pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Gracz trafia do świata przyszłości, w którym ludzka cywilizacja niemal całkowicie zniszczona została przez globalną wojnę atomową. Głównym bohaterem ponownie jest Artyom, z którego perspektyw prezentowana jest historia. Razem z grupą innych ocalałych musi opuścić moskiewskiego metro oraz jego tunele, aby udać się na poszukiwanie nowego domu przez zrujnowany świat po apokalipsie. Jeżeli chcesz poznać dalsze losy bohaterów z sowieckiego świata przyszłości, pobierz za darmo Metro Exodus Download i podziwiaj niezwykle sugestywną wizję zaprezentowaną przez twórców. Kampania obejmuje tym razem opowieść przedstawiającą rok z życia postaci, dzięki czemu gracze mogą zobaczyć wygląd wyniszczonego otoczenia przez wszystkie pory roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich części cyklu, przedstawiona historia rozgrywa się w uniwersum znanym z książek autorstwa Dmitrija Głuchowskiego.

Mechanika

Pod względem zastosowanych rozwiązań, Metro Exodus rozwija pomysły znane z poprzednich odsłon gry. Gra ponownie jest pierwszoosobową strzelanką, w której głównymi czynnościami jest walka, skradanie oraz eksploracja. Większość kampanii rozgrywa się jednak na powierzchni, na zapewniających dużą swobodę oraz nieliniowość rozległych mapach. Jeżeli chcesz podziwiać zupełnie nowe lokacje, ściągnij Metro Exodus free Download i opracuje własny sposób prowadzenia rozgrywki. Do pewnego stopnia zmianie uległa liniowość fabuły. Działania oraz decyzje podejmowane przez gracza pozostają nie bez wpływu na to, kto zdoła przetrwać całą podróż. Sprawdź również Tom Clancy’s The Division 2 do pobrania.

Rozgrywka

Zamiana specyfiki zabawy na bardziej sandboksową nie jest jednak jedyną nowością w serii. Pomiędzy mapami gracz może podróżować za pomocą lokomotywy z silnikiem parowym, zwaną Aurorą. Wprowadzono również dynamicznie zmieniającą się pogodę oraz cykl dnia i nocy. Aby podziwiać żywe otoczenie gry, pobierz grę Metro Exodus PC Download i wypełnij wszystkie zadania wymagające nieustannej eksploracji oraz walki. Gracz otrzymuje arsenał ręcznie wykonanej broni, którą można dostosować za pomocą materiałów do oczyszczania oraz rozbudowanego systemu wytwarzania nowych egzemplarzy. Jeżeli cenisz produkcje z szerokimi możliwościami modyfikacji broni, pobierz grę i samodzielnie zadecyduj o najlepszym sposobie likwidacji napotykanych mutantów oraz innych wrogów. Seria znana jest z doskonałej oprawy graficznej, a Metro Exodus nie pozostaje wyjątkiem. Produkcja imponuje zarówno wysokim poziomem detali, jak i nieporównywalnie większymi mapami.

Metro Exodus Pobierz reloaded

Metro Exodus Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Metro Exodus Torrent Pebx
  • Free Download Metro Exodus Crack Exsite
  • Chomikuj Metro Exodus Free download
  • CODEX Metro Exodus Pobierz torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *