Metro Exodus Download

Metro to seria świetnych gier tego gatunku. Prezentowany Metro Exodus to kolejna odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanek w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Podobnie jak Metro 2033 oraz Metro: Last Light, najnowsza produkcja również jest dziełem studia 4A Games. Wydawca gry Deep Silver / Koch Media. Data premiery: 15.02.2019. Platformy: Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Metro Exodus Pobierz reloaded

Metro Exodus pełna wersja gry

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze

Gracz trafia do świata przyszłości, w którym ludzka cywilizacja niemal całkowicie zniszczona została przez globalną wojnę atomową. Głównym bohaterem ponownie jest Artyom, z którego perspektyw prezentowana jest historia. Razem z grupą innych ocalałych musi opuścić moskiewskiego metro oraz jego tunele, aby udać się na poszukiwanie nowego domu przez zrujnowany świat po apokalipsie. Jeżeli chcesz poznać dalsze losy bohaterów z sowieckiego świata przyszłości, pobierz za darmo Metro Exodus Download i podziwiaj niezwykle sugestywną wizję zaprezentowaną przez twórców. Kampania obejmuje tym razem opowieść przedstawiającą rok z życia postaci, dzięki czemu gracze mogą zobaczyć wygląd wyniszczonego otoczenia przez wszystkie pory roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich części cyklu, przedstawiona historia rozgrywa się w uniwersum znanym z książek autorstwa Dmitrija Głuchowskiego.

Mechanika

Pod względem zastosowanych rozwiązań, Metro Exodus PS4, PC, XONE rozwija pomysły znane z poprzednich odsłon gry. Gra ponownie jest pierwszoosobową strzelanką, w której głównymi czynnościami jest walka, skradanie oraz eksploracja. Większość kampanii rozgrywa się jednak na powierzchni, na zapewniających dużą swobodę oraz nieliniowość rozległych mapach. Jeżeli chcesz podziwiać zupełnie nowe lokacje, ściągnij Metro Exodus free Download i opracuje własny sposób prowadzenia rozgrywki. Do pewnego stopnia zmianie uległa liniowość fabuły. Działania oraz decyzje podejmowane przez gracza pozostają nie bez wpływu na to, kto zdoła przetrwać całą podróż. Sprawdź również Tom Clancy’s The Division 2.

Rozgrywka

Zamiana specyfiki zabawy na bardziej sandboksową nie jest jednak jedyną nowością w serii. Pomiędzy mapami gracz może podróżować za pomocą lokomotywy z silnikiem parowym, zwaną Aurorą. Wprowadzono również dynamicznie zmieniającą się pogodę oraz cykl dnia i nocy. Aby podziwiać żywe otoczenie gry, pobierz grę Metro Exodus PC i wypełnij wszystkie zadania wymagające nieustannej eksploracji oraz walki. Gracz otrzymuje arsenał ręcznie wykonanej broni, którą można dostosować za pomocą materiałów do oczyszczania oraz rozbudowanego systemu wytwarzania nowych egzemplarzy. Jeżeli cenisz produkcje z szerokimi możliwościami modyfikacji broni, pobierz grę i samodzielnie zadecyduj o najlepszym sposobie likwidacji napotykanych mutantów oraz innych wrogów. Seria znana jest z doskonałej oprawy graficznej, a Metro Exodus nie pozostaje wyjątkiem. Produkcja imponuje zarówno wysokim poziomem detali, jak i nieporównywalnie większymi mapami.

Metro Exodus Download reloaded

Metro Exodus Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Metro Exodus Torrent Pebx
  • Free Download Metro Exodus Crack Exsite
  • Chomikuj Metro Exodus za darmo
  • CODEX Metro Exodus Pobierz torrent

Podobne Darmowe Gry

Anthem pobierz grę

Anthem Download

Lubisz współpracować z innymi graczami? Premiera tej gry przypadnie Ci do gustu. Gra Anthem pełna wersja jest przeznaczoną na komputery osobiste z systemem Windows strzelanką, zawierającą elementy gier MMO. Tytuł jest dziełem oddziału studia BioWare w Edmoenton, odpowiedzialnego za przygotowanie […]

Hot Wheels Unleashed do pobrania

Hot Wheels Unleashed Pobierz

Hot Wheels Unleashed jest to gra wyścigowa wyprodukowana przez znakomite studio Milestone, które jest mocno wyspecjalizowane w podobnych gatunkach gier, ponieważ między innymi na swoim koncie ma produkcję gry Gravel. Produkcja oczywiście oparta jest po raz kolejny na licencji małych […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.