Aquanox Deep Descent Download

Rozkołysz się w grze wśród fal! Aquanox: Deep Descent jest trzecią częścią cyklu symulatorów łodzi podwodnych w konwencji futurystycznej. Produkcja nie jest tym razem dziełem studia Digital Arrow mającego na swoim koncie InMomentum. Jeżeli jesteś fanem tej serii, pobierz Aquanox Deep Descent Download i poznaj zupełnie nową opowieść z podwodnego świata. Wydawcą gry jest THQ Nordic / Nordic Games. Platformy: Microsoft Windows PC.

Aquanox Deep Descent Pobierz grę PC

Aquanox Deep Descent download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Aquanox: Deep Descent nie jest kontynuacją wątków znanych z poprzednich odsłon serii. Produkcja opowiada o świecie, którego powierzchnia zatruta została przez wadliwe nanoboty. Cała ludzka cywilizacja przeniesiona został pod wodę. W wyniku skażenia doszło jednak do mutacji morskich zwierząt, więc na swojej drodze gracz spotka wiele nieznanych wcześniej gatunków. Poznaj niezwykły futurystyczny świat podwodny i pobierz grę Aquanox Deep Descent PC Download, aby przetrwać w tym wrogim środowisku. Przerośnięte ryby nie są jedynym niebezpieczeństwem czyhającym na ludzi. Społeczeństwo podzieliło się bowiem na skonfliktowane ze sobą frakcje. Dołącz do jednej z nich aby zawalczyć o przetrwanie na głębinie.

Trailer gry

Mechanika

Po przystąpieniu do zabawy, gracza zasiada za sterami łodzi podwodnej. Posiadanie futurystycznej maszyny pozwala bohaterowi na angażowanie się w różne zadania. Postać może przyjmować zwykłe zlecenia handlowe lub gromadzić surowce, a także brać udział w groźnych napadach oraz walczyć w bitwach. Gracz ma do dyspozycji wybór dołączenia do jednej z frakcji, bądź też działania wyłącznie na własną rękę. Zasiądź za sterami futurystycznej łodzi podwodnej i ściągnij Aquanox: Deep Descent free Download, aby zadecydować o losach swojego bohatera. Podobnie jak w przypadku kosmicznej serii Elite, balans rozgrywki przesunięty został w kierunku symulacji. Podwodne życie nie wyklucza jednak wielu okazji do postrzelania oraz wypełniania innych dynamicznych aktywności. Możesz pokierować łodzią podwodną także w grze Kursk do pobrania.

Rozgrywka

Aquanox: Deep Descent to produkcja oferująca realistyczną fizykę okrętów oraz dość wiernie odwzorowany sposób sterowania okrętem podwodnym. Bardzo autentycznie prezentuje się również budowa świata głębinowego, w którym przyjdzie przetrwać głównemu bohaterowi. W grze nie da się na przykład znaleźć zbyt wielu konstrukcji wykonanych ze szkła, które w tym świecie byłyby zwyczajnie niepraktyczne. Ograniczony został także dostęp do ulepszeń statków oraz nowoczesnych technologii, których pod wodą po prostu nie da się odnaleźć. Wkrocz do precyzyjnie zaprojektowanego świata i pobierz za darmo Aquanox: Deep Descent crack Download wcielając się w kapitana prawdziwego podwodnego okrętu.

Tryby gry

W Aquanox: Deep Descent gracz zyskuje dostęp do kampanii fabularnej , która opracowana została z myślą o kooperacji dla czterech osób. W przypadku rozgrywki solowej graczowi przez niemal cały czas towarzyszą trzy dodatkowe sojusznicze jednostki, podlegające bezpośredniej kontroli oraz sterowane przez sztuczną inteligencję.

Aquanox Deep Descent Download – Pełna Wersja PC

Aquanox Deep Descent pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • CODEX Aquanox Deep Descent Free Download
  • SKIDROW Aquanox Deep Descent Pobierz za darmo
  • Free Download Aquanox Deep Descent Torrent Pebx
  • Pobierz Aquanox Deep Descent Cracked Chomikuj

Podobne Darmowe Gry

Sniper Elite 4 PC Download

Sniper Elite 4 Download

Wydane na komputery osobiste oparte na systemie operacyjnym Windows Sniper Elite 4 PC download jest czwartą częścią popularnego cyklu popularnej serii pierwszoosobowych taktycznych strzelanek (FPP), w których wcielamy się w świetnie przygotowanego do wykonywania niebezpiecznych zadań strzelca wyborowego, walczącego na […]

civilization 5 download

Civilization V Pobierz

Osoby, które oczekują, że piąta odsłona popularnej serii Civilization je zaskoczy, nie powinny być rozczarowane, ze zmianami mamy bowiem do czynienia zarówno wówczas, gdy przedmiotem naszej analizy jest oprawa audiowizualna, jak i wtedy, gdy przyglądamy się zawartości merytorycznej kolejnej serii […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *