Aquanox Deep Descent Download

Rozkołysz się w grze wśród fal! Aquanox: Deep Descent jest trzecią częścią cyklu symulatorów łodzi podwodnych w konwencji futurystycznej. Produkcja nie jest tym razem dziełem studia Digital Arrow mającego na swoim koncie InMomentum. Jeżeli jesteś fanem tej serii, pobierz Aquanox Deep Descent Download i poznaj zupełnie nową opowieść z podwodnego świata. Wydawcą gry jest THQ Nordic / Nordic Games. Platformy: Microsoft Windows PC.

Aquanox Deep Descent Pobierz grę PC

Aquanox Deep Descent download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Aquanox: Deep Descent nie jest kontynuacją wątków znanych z poprzednich odsłon serii. Produkcja opowiada o świecie, którego powierzchnia zatruta została przez wadliwe nanoboty. Cała ludzka cywilizacja przeniesiona został pod wodę. W wyniku skażenia doszło jednak do mutacji morskich zwierząt, więc na swojej drodze gracz spotka wiele nieznanych wcześniej gatunków. Poznaj niezwykły futurystyczny świat podwodny i pobierz grę Aquanox Deep Descent PC Download, aby przetrwać w tym wrogim środowisku. Przerośnięte ryby nie są jedynym niebezpieczeństwem czyhającym na ludzi. Społeczeństwo podzieliło się bowiem na skonfliktowane ze sobą frakcje. Dołącz do jednej z nich aby zawalczyć o przetrwanie na głębinie.

Trailer gry

Mechanika

Po przystąpieniu do zabawy, gracza zasiada za sterami łodzi podwodnej. Posiadanie futurystycznej maszyny pozwala bohaterowi na angażowanie się w różne zadania. Postać może przyjmować zwykłe zlecenia handlowe lub gromadzić surowce, a także brać udział w groźnych napadach oraz walczyć w bitwach. Gracz ma do dyspozycji wybór dołączenia do jednej z frakcji, bądź też działania wyłącznie na własną rękę. Zasiądź za sterami futurystycznej łodzi podwodnej i ściągnij Aquanox: Deep Descent free Download, aby zadecydować o losach swojego bohatera. Podobnie jak w przypadku kosmicznej serii Elite, balans rozgrywki przesunięty został w kierunku symulacji. Podwodne życie nie wyklucza jednak wielu okazji do postrzelania oraz wypełniania innych dynamicznych aktywności. Możesz pokierować łodzią podwodną także w grze Kursk do pobrania.

Rozgrywka

Aquanox: Deep Descent to produkcja oferująca realistyczną fizykę okrętów oraz dość wiernie odwzorowany sposób sterowania okrętem podwodnym. Bardzo autentycznie prezentuje się również budowa świata głębinowego, w którym przyjdzie przetrwać głównemu bohaterowi. W grze nie da się na przykład znaleźć zbyt wielu konstrukcji wykonanych ze szkła, które w tym świecie byłyby zwyczajnie niepraktyczne. Ograniczony został także dostęp do ulepszeń statków oraz nowoczesnych technologii, których pod wodą po prostu nie da się odnaleźć. Wkrocz do precyzyjnie zaprojektowanego świata i pobierz za darmo Aquanox: Deep Descent crack Download wcielając się w kapitana prawdziwego podwodnego okrętu.

Tryby gry

W Aquanox: Deep Descent gracz zyskuje dostęp do kampanii fabularnej , która opracowana została z myślą o kooperacji dla czterech osób. W przypadku rozgrywki solowej graczowi przez niemal cały czas towarzyszą trzy dodatkowe sojusznicze jednostki, podlegające bezpośredniej kontroli oraz sterowane przez sztuczną inteligencję.

Aquanox Deep Descent Download – Pełna Wersja PC

Aquanox Deep Descent pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • CODEX Aquanox Deep Descent Free Download
  • SKIDROW Aquanox Deep Descent Pobierz za darmo
  • Free Download Aquanox Deep Descent Torrent Pebx
  • Pobierz Aquanox Deep Descent Cracked Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *