The Last Night Download

Lubisz cyberpunkowe przygody w stylu Flashback? The Last Night to oryginalna platformówka w klimatach science-fiction. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów ze studia Odd Tales, którzy debiutują tym tytułem na rynku komercyjnym. Jeżeli jesteś fanem gier platformowych w nietypowej oprawie, pobierz grę PC i wsiąknij w niezwykły klimat futurystycznego thrillera. Wydawca gry Raw Fury Games. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

The Last Night Download Codex

The Last Night pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w The Last Night PS4, PC, XONE ma miejsce w cyberpunkowej scenerii, na terenie miasta przyszłości. Maszyny i systemy komputerowe zastępują ludzkość w wykonywaniu najrozmaitszych czynności, prześcigając społeczeństwo pod względem kreatywności, precyzji, siły oraz inteligencji. Ludzie starają się odkryć sens dla swojej egzystencji, a także znaleźć sposób na przetrwanie w świecie zdominowanym przez technologię. Głównym bohaterem opowieści jest Charlie, przedstawiciel klasy średniej. Postać nieoczekiwanie zyskuje szansę na zmianę swojego losu, a także pozostałych mieszkańców miasta. Jeżeli chcesz odkryć dalszą część tej historii, ściągnij The Last Night free Download i wciel się w Charliego.

Mechanika

Akcja gry przez większość czasu prezentowana graczowi z boku, tak jak w klasycznych dwuwymiarowych platformówkach. Rozgrywka urozmaicona jest jednak elementami, w których perspektywa ulega zmianom. Wówczas sposób działania poczynań bohatera prezentowany jest w niezwykle widowiskowy sposób. Miejscem akcji jest metropolia z otwartym światem, podzielona na cztery osobne dzielnice. Każda z nich posiada własny charakter, definiowany przez ogólny klimat, kulturę czy architekturę. Podczas zabawy bohater może się poruszać zarówno pieszo, jak i przy pomocy futurystycznych pojazdów. Jeżeli chcesz przenieść się do ponurego miasta przyszłości, pobierz grę The Last Night Download i zbadaj wszystkie dostępne lokacje. Fajną grą 2.5D jest także 9 Monkeys of Shaolin.

Rozgrywka

Podstawą rozgrywki w The Last Night są zadania, które bohater przyjmuje od postaci neutralnych. Produkcja posiada nieliniowy charakter, dzięki czemu poszczególne misje realizować można w różny sposób. Nierzadko sposobem na pozyskanie zlecenia jest udział w konwersacji, której przebieg bohater może odmienić poprzez odejście od rozmówcy lub wyciągnięcie broni. Mieszkańca miasta dynamicznie reagują na poczynania Charliego, których skutki mogą być odczuwalne w każdej z dzielnic. Na drodze protagonisty stoją także różni przeciwnicy, a ulice pełne przechodniów strzeżona są przez drony strażnicze oraz kamery. Rozgrywka oferuje etapy skradankowe, podczas których gracz musi trafić do celu nie wzbudzając żadnych podejrzeń lub odnaleźć alternatywną ścieżkę.

Strona techniczna

Oryginalna oprawa wizualna produkcji łączy w sobie elementy dwuwymiarowe i trójwymiarowe, a także efektowną stylistykę pixelartową oraz nowoczesne efekty specjalne. Jeżeli lubisz futurystyczne klimaty, pobierz za darmo The Last Night PC Download i wkrocz do niezwykłego świata przyszłości. Uzupełnieniem oprawy wizualnej jest oryginalna ścieżka dźwiękowa, w postaci stylowej muzyki oraz starannie opracowanych odgłosów miasta.

The Last Night Pobierz reloaded

The Last Night download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Pobierz The Last Night Torrent Pebx
  • Free Download The Last Night Crack Exsite
  • Chomikuj The Last Night Free download
  • CODEX The Last Night Pobierz torrent

Podobne Darmowe Gry

Community Inc pobierz gre

Community Inc Download

Pełna wersja Community Inc jest grą strategiczną, którą wzbogacono o elementy symulacji życia oraz survivalu. Przejmujemy w niej kontrolę nad grupą osadników, którzy zwą się Lings. Jeśli chcesz stopniowo rozbudowywać wioskę oraz dbać o wszystkie potrzeby jej mieszkańców Pobierz Community […]

Tom Clancys Ghost Recon Wildlands Pobierz

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Download

Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, doświadczyć wielkich emocji i wykazać się odwagą? Czujesz w sobie siłę, by stawić czoła wielkiemu wyzwaniu i pokonać złe siły? Gra komputerowa Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands dostarczy Ci niezwykłych przeżyć, podniesie poziom adrenaliny i da […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *