Middle-earth Shadow of War Download

Middle-earth Shadow of War to – jak łatwo się domyślić – kolejna produkcja osadzona w Tolkienowskim świecie. Jest to kontynuacja wydanej w 2014 roku gry pod nazwą Cień Mordoru. Podobnie jaj poprzednia odsłona gry, również i ta została stworzona przez słynne studio Monolith Productions. Wydawca gry Warner Bros. Interactive Entertainment. Data premiery 10.10.2017. Platformy PC, PS4, XONE.

Śródziemie Cień Wojny Pobierz – Pełna Wersja PC

Middle-earth Shadow of War download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra przenosi nas do czasów, które miały miejsce tuż po wydarzeniach opisanych w pierwszej części gry. W Middle-earth Shadow of War przejmujemy więc kontrolę nad dwoma głównymi bohaterami – Celembrimborem i Talionem. Stawiają sobie oni za cel wykucie jeszcze jednego Pierścienia, który pozwoli im nie tylko wystawić potężną armię, ale przede wszystkim ostatecznie unicestwić Saurona. Jeśli również i Ty chcesz towarzyszyć wspomnianym herosom w ich przygodach, pobierz za darmo Middle-earth Shadow of War Download i ponownie stań w szranki z siłami zła.

Mechanika gry

Middle-earth Shadow of War charakteryzuje bardzo rozległy świat gry. Pokonanie poszczególnych lokacji pieszo trwa bardzo długo. Dlatego też twórcy gry postanowili dać nam możliwość prowadzenia rozgrywki bezpośrednio z grzbietu wierzchowca, bądź też innych, popularnych w tolkienowskim świecie istot.

W pierwszej odsłonie gry mieliśmy do czynienia z charakterystycznym systemem Nemezis. Za jego pomocą, mogliśmy na przykład przejmować kontrolę nad wybranymi przeciwnikami. Dochodził do tego również system rozwoju umiejętności naszych adwersarzy. Jeśli na przykład jednemu z orków udało się nas pokonać, z biegiem czasu mogliśmy spotkać go ponownie, tym razem jako generała Sił Ciemności.

Niestety w nowej odsłonie gry nie będzie już tak łatwo. Owszem, wspomniana mechanika pozostanie, jednak nie oznacza to, że “opętany” ork będzie przez cały czas służył tylko i wyłącznie nam. Jego wierność często będzie poddawana próbie – w zależności między innymi od tego, jak go traktujemy.

Zdobywanie twierdz w Śródziemie: Cień Wojny nie zmieniło się zbytnio w porównaniu do pierwszej części. Nadal kontrolowanie określonego terenu jest zależne od tego, czy zdobędziemy daną twierdzę, czy też się nam to nie uda. Po jej zdobyciu warto zadbać o to, by znajdował się w niej określony Naczelnik. Pozwoli on zmobilizować na tyle silną armię, by była ona w stanie przeciwstawić się ewentualnemu kontratakowi wroga. Jeśli również i Ty chcesz poznać bogatą mechanikę świata Tolkiena, pobierz grę Middle-earth Shadow of War free Download i przekonaj się, że w równie złożoną pod względem fabularnym grę dawno już nie grałeś.

Kwestie techniczne

Middle-earth Shadow of War jest grą bardzo dobrze dopracowaną pod kątem graficznym i dźwiękowym. Widać to zarówno na przykładzie efektownych, trójwymiarowych animacji bezpośrednio z pola walki, jak również – na przykładzie klimatycznej ścieżki dźwiękowej. Godne polecenia jest chociażby tło muzyczne dla misji, które mamy “przyjemność” odbywać na obszarze Mordoru. Jeśli również i Ty chcesz się przekonać, jak brzmi ów tajemniczy soundtrack, koniecznie pobierz grę Śródziemie Cień Wojny Download na swój komputer i ciesz się najwyższym poziomem rozrywki.

Middle-earth Shadow of War Download PC

Śródziemie Cień Wojny pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2550K 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670/Radeon HD 7950 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System: Windows 7(SP1)

  • Skidrow Pobierz Middle-earth Shadow of War Crack Pebx
  • Free Download Middle-earth Shadow of War Torrent
  • Chomikuj Śródziemie Cień Wojny Pobierz za darmo
  • Exsite Śródziemie Cień Wojny Free Download CODEX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *