Middle-earth Shadow of War Download

Middle-earth Shadow of War to – jak łatwo się domyślić – kolejna produkcja osadzona w Tolkienowskim świecie. Jest to kontynuacja wydanej w 2014 roku gry pod nazwą Cień Mordoru. Podobnie jaj poprzednia odsłona gry, również i ta została stworzona przez słynne studio Monolith Productions. Wydawca gry Warner Bros. Interactive Entertainment. Data premiery 10.10.2017. Platformy PC, PS4, XONE.

Śródziemie Cień Wojny Pobierz – Pełna Wersja PC

Middle-earth Shadow of War download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra przenosi nas do czasów, które miały miejsce tuż po wydarzeniach opisanych w pierwszej części gry. W Middle-earth Shadow of War przejmujemy więc kontrolę nad dwoma głównymi bohaterami – Celembrimborem i Talionem. Stawiają sobie oni za cel wykucie jeszcze jednego Pierścienia, który pozwoli im nie tylko wystawić potężną armię, ale przede wszystkim ostatecznie unicestwić Saurona. Jeśli również i Ty chcesz towarzyszyć wspomnianym herosom w ich przygodach, pobierz za darmo Middle-earth Shadow of War Download i ponownie stań w szranki z siłami zła.

Mechanika gry

Middle-earth Shadow of War charakteryzuje bardzo rozległy świat gry. Pokonanie poszczególnych lokacji pieszo trwa bardzo długo. Dlatego też twórcy gry postanowili dać nam możliwość prowadzenia rozgrywki bezpośrednio z grzbietu wierzchowca, bądź też innych, popularnych w tolkienowskim świecie istot.

W pierwszej odsłonie gry mieliśmy do czynienia z charakterystycznym systemem Nemezis. Za jego pomocą, mogliśmy na przykład przejmować kontrolę nad wybranymi przeciwnikami. Dochodził do tego również system rozwoju umiejętności naszych adwersarzy. Jeśli na przykład jednemu z orków udało się nas pokonać, z biegiem czasu mogliśmy spotkać go ponownie, tym razem jako generała Sił Ciemności.

Niestety w nowej odsłonie gry nie będzie już tak łatwo. Owszem, wspomniana mechanika pozostanie, jednak nie oznacza to, że „opętany” ork będzie przez cały czas służył tylko i wyłącznie nam. Jego wierność często będzie poddawana próbie – w zależności między innymi od tego, jak go traktujemy.

Zdobywanie twierdz w Śródziemie: Cień Wojny nie zmieniło się zbytnio w porównaniu do pierwszej części. Nadal kontrolowanie określonego terenu jest zależne od tego, czy zdobędziemy daną twierdzę, czy też się nam to nie uda. Po jej zdobyciu warto zadbać o to, by znajdował się w niej określony Naczelnik. Pozwoli on zmobilizować na tyle silną armię, by była ona w stanie przeciwstawić się ewentualnemu kontratakowi wroga. Jeśli również i Ty chcesz poznać bogatą mechanikę świata Tolkiena, pobierz grę Middle-earth Shadow of War free Download i przekonaj się, że w równie złożoną pod względem fabularnym grę dawno już nie grałeś.

Kwestie techniczne

Middle-earth Shadow of War jest grą bardzo dobrze dopracowaną pod kątem graficznym i dźwiękowym. Widać to zarówno na przykładzie efektownych, trójwymiarowych animacji bezpośrednio z pola walki, jak również – na przykładzie klimatycznej ścieżki dźwiękowej. Godne polecenia jest chociażby tło muzyczne dla misji, które mamy „przyjemność” odbywać na obszarze Mordoru. Jeśli również i Ty chcesz się przekonać, jak brzmi ów tajemniczy soundtrack, koniecznie pobierz grę Śródziemie Cień Wojny Download na swój komputer i ciesz się najwyższym poziomem rozrywki.

Middle-earth Shadow of War Download PC

Śródziemie Cień Wojny pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2550K 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670/Radeon HD 7950 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System: Windows 7(SP1)

  • Skidrow Pobierz Middle-earth Shadow of War Crack Pebx
  • Free Download Middle-earth Shadow of War Torrent
  • Chomikuj Śródziemie Cień Wojny Pobierz za darmo
  • Exsite Śródziemie Cień Wojny Free Download CODEX

Podobne Darmowe Gry

Watch Dogs instaluj

Watch Dogs Pobierz za darmo na PC

Watch Dogs (TPP) to najnowsza produkcja Ubisoft Montreal przygodowa gra akcji o otwartym dużym mieście, gra została wyprodukowana 27 maja 2014 roku. Twórcą gry sandbox jest Danny Bélanger, a można w nią zagrać na platformach: Microsoft Windows PC (system operacyjny […]

Star Citizen pobierz gre

Star Citizen Download

Gra o nazwie Star Citizen to inaczej produkcja komputerowej gry symulacyjnej, która została wyprodukowana oraz zaprojektowana przez studia Cloud Imperium Games i Behaviour Interactive. W skład uczestników produkcji można zaliczyć między innymi Chrisa Robertsa – reżysera, a także Erica Petersona, […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *