Shadow Warrior 2 Download

Shadow Warrior 2 pełna wersja jest kontynuacją gry komputerowej z roku 2013, która opowiada o losach Lo Wanga, mistrza Kung-Fu, który otrzymał od Zilla Enterprise zlecenia znalezienie legendarnego ostrza. W trakcie gry za pomocą katany i broni palnej walczymy z hordami demonów z innego świata. Pierwowzór jest jednocześnie remakiem klasycznej strzelanki FPS z 1997 roku stworzonej przez studio 3D Realms i wykorzystującej silnik kultowego Duke Numem 3D. Producentem obydwu części jest studio Flying Wild Hog. Data premiery odbyła się dnia 13 października 2016 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wydawca: Devolver Digital.

Shadow Warrior 2 Download PC

Shadow Warrior 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Flying Wild Hog zadebiutowało w branży gier komputerowych futurystyczną strzelaniną Hard Reset. W drugiej odsłonie cyklu ponownie kierujemy poczynaniami mistrza Kung-Fu Lo Wanga, zaś przedstawione tu wydarzenia mają miejsce pięć lat po historii opowiedzianej w części pierwszej. Tym razem Lo Wang pracuje dla lokalnej Yakuzy, zaś jego praca polega na rozpłatywaniu i pozbawianiu życia zastępom demonów za pomocą różnego rodzaju ostrzy i broni palnej. Wciel się w postać Lo Wanga i własnoręcznie ukatrup kilku demonów – już teraz pobierz Shadow Warrior 2 Download. Spróbuj swoich sił grając na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerach PC. Ciekwostką jest również fakt, że firma Devolver Digital uczestniczyła jako wydawca takich gier jak Broforce.

DEMONY OBOK LUDZI

Od czasu wydarzeń mających miejsce w oryginale na świecie doszło do diametralnych zmian – ludzie zaczęli żyć razem z demonami które zabijaliśmy w pierwszej części cyklu. Lo Wang jest teraz samotnym najemnikiem pracującym dla lokalnej Yakuzy. Na nieszczęście dla Lo Wanga, zaś na szczęście dla graczy w wyniku pewny wydarzeń mistrz sztuk walki po raz drugi musi stawić czoła demonom.Zawsze nurtowało cię jak to jest pracować dla słynnej Yakuzy i na jej zlecenie rozprawiać się nie tyle z ludźmi, co z samymi demonami nie z tego świata? By znaleźć odpowiedź na to pytanie już teraz pobierz Shadow Warrior 2 Download.

Shadow Warrior 2 trailer

O ROZGRYWCE SŁÓW KILKA

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to jest ona dość podobna do znanej nam z części pierwszej, gra akcji jednak została oczywiście rozwinięta o pewne elementy. Kierowany przez nas mistrz sztuk walki Lo Wang nadal korzysta na przemian z ostrzy i broni palnej do zabijania swoich demonicznych wrogów. Warto zaznaczyć, że różnorakich pukawek i ostrzy jest aż 70, jest więc z czego wybierać. Co ciekawe nasze cięcia są wiernie odwzorowane na ciele przeciwnika i rozcinamy go na dwie części dokładnie w tym miejscu, w którym zadaliśmy cios ostrzem. Niby jest to szczegół, a jednak fajnie zobaczyć tak realistyczny efekt na ekranie naszego komputera lub telewizora grając w Shadow Warrior 2 na konsoli.

W grze w dalszym ciągu obecny jest system rozwoju postaci oraz ulepszania używanej przez nas broni. W grze możemy znaleźć artefakty, które po dołączeniu do posiadanej przez nas broni wpływają na rodzaj zadawanych obrażeń. O ile pierwsza część Shadow Warrior była nieco liniowa, dwójka jest bardziej otwarta. Każdy etap to swego rodzaju sandboks i w rezultacie mamy większą swobodę w wyborze sposobu na wykonanie zadania. Co więcej każdy etap jest w pewnym stopniu losowo generowany, co też można uznać za duży atut. Przy kolejnych podejściach nie mamy co prawda do czynienia z całkowicie odmiennie ułożonym etapem, ale zamiast wioski możemy napotkać rzekę. Dzięki takiemu rozwiązaniu developerów grę można przejść więcej niż raz bawiąc się w nieco inny sposób.

W Shadow Warrior pojawia się tryb multiplayer przeznaczony dla maksymalnie czterech graczy. Spróbuj swoich sił razem z przyjaciółmi zabijając demony w trakcie wykonywania misji – czym prędzej pobierz Shadow Warrior 2 download. Jest to tytuł multiplatformowy, zagramy w niego na PC-tach, Xbox One oraz PlayStation 4. Cena na steam: 39,99 USD. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Road Hog Engine.

Shadow Warrior 2 Pobierz

Shadow Warrior 2 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-5675C 3.1 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 14 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Chomikuj Shadow Warrior 2 PC Download
 • Pobierz Shadow Warrior 2 Torrent Crack
 • Free Download Shadow Warrior 2 steam Exsite PC
 • Pebx Shadow Warrior 2 Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Shadow Warrior 2 Download PC

Oficjalna strona: http://www.shadowwarrior.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.