Cities: Skylines After Dark Download

W branży gier ekonomicznych możemy znaleźć liczne tytułu poświęcone najróżniejszym tematykom. Wcielamy się tutaj w przedsiębiorców zarządzających wielkimi firmami, restauracjami czy nawet szpitalami i więzieniami. Wielką popularnością cieszą się także gry polegające na rozwijaniu całych miast. Trzeba przyznać, że faktycznie oferują one mnóstwo wspaniałej zabawy i potrafią wciągnąć każdego gracza na długie godziny. Sam fakt budowania tutaj czegoś od zera i rozwijania swojego miasta do poziomu potężnej metropolii niesie ze sobą wielką satysfakcję. Jednym z najciekawszych tytułów tego typu bez wątpienia jest gra strategiczne Cities: Skylines. Tytuł ten w krótkim czasie od swojego pojawienia się na rynku zdołał zdobyć naprawdę dużą popularność. Jeśli ktoś chce zresztą samemu przekonać się o wszystkich jego niesamowitych zaletach, to musi jedynie wpisać w dowolnej wyszukiwarce internetowej hasło takie jak „Cities: Skylines After Dark download” aby móc bez problemu pobrać tę grę i pobawić w budowanie miasta. Producentem gry dostępnej na Microsoft Windows PC jest fińskie studio Colossal Order a jej wydawcą Paradox Interactive.

Zainstaluj Cities: Skylines After Dark Download PL

Cities: Skylines - After Dark Pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka sandbox jest tutaj przede wszystkim bardzo rozbudowana, co bez wątpienia należy do najważniejszych zalet tego tytułu. Gracz ma tutaj bardzo szerokie możliwości jeśli chodzi o rozwijanie swojego miasta – sam tylko wybór dostępnych budynków jest naprawdę duży. Sprawia to oczywiście, że gra pod wieloma względami potrafi być tutaj dość wymagająca. Musimy w końcu skutecznie zadbać o finanse swojego miasta, bowiem w przeciwnym wypadku rozgrywka skończy się dość szybko. Ponadto konieczna jest umiejętność odpowiedniego planowania drogi rozwoju całej metropolii. Zaczynamy tu bowiem praktycznie od zera, zaś naszym celem jest zbudowanie wielkiego miasta z ogromnymi wieżowcami i sprawnie rozwiniętą gospodarką czy transportem. Z tego też powodu Cities: Skylines oferuje dość długą rozgrywkę, ale na szczęście gra strategiczna ta jest także niezwykle wciągająca. Niewątpliwą jej zaletą jest fakt, że nie posiada ona zbyt dużych wymagań sprzętowych. Bez problemu można się nią cieszyć nawet na nieco starszych już komputerach – jest to w takim razie rozrywka dla każdego. Gra nie zajmuje także zbyt dużo miejsca na dysku, zatem bez problemu można szybko ją pobrać. Jak już powiedzieliśmy, w sieci pod hasłami takimi jak „Cities: Skylines  After Dark Pobierz” znajdziemy wiele portali, z których można ją ściągnąć.

Bardzo duża popularność jaką gra zdobyła w krótkim czasie od swojego pojawienia się na rynku spowodowała, że dość szybko ukazał się do niej oficjalny dodatek. Cities: Skylines – After Dark, bo o nim tutaj mowa, wprowadza do rozgrywki przede wszystkim tryb nocny. Od teraz możemy oglądać nasze miasto po zmroku – grafika gry została do tego specjalnie dostosowana. Oczywiście, gracz dostaje tu do dyspozycji wiele dodatkowych budynków, które może postawić w swoim mieście. Sprawia to, że cała nasza metropolia staje się tutaj znacznie ciekawsza, zaś oglądanie jej w nocy jest naprawdę interesujące. Oprócz samych budynków nocnych pojawiło się tutaj też wiele innych obiektów, takich jak wielkie, międzynarodowe lotniska czy więzienia. Znacznie rozbudowany został także transport.

Cities: Skylines After Dark trailer

W sieci bez problemu znajdziemy także Cities: Skylines – After Dark download, zatem każdy może szybko pobrać ten dodatek i od razu cieszyć się wspaniałą rozrywką. Nie ma wątpliwości co do tego, że w dziedzinie gier traktujących o budowaniu i rozwijaniu własnych miast tytuł ten zalicza się do zdecydowanej czołówki. Dodatek nie jest oddzielny, przez co potrzebna jest tutaj także wersja podstawowa gry. Z czystym sercem możemy polecić ten tytuł absolutnie każdemu, kto tylko lubi ten właśnie gatunek – bez wątpienia spędzi przy nim wiele godzin, świetnie się przy tym bawiąc. Cena na steam: 14,99 USD.

Pobierz Cities: Skylines After Dark pełną wersję PL

download Cities: Skylines After Dark PC

Pobierz za Darmo!

 • Cities: Skylines After Dark Download Free Reloaded
 • Pobierz Cities: Skylines After Dark Chomikuj
 • Free Download Cities: Skylines After Dark Torrent
 • Cities: Skylines After Dark Pobierz za darmo
 • Exsite Cities: Skylines After Dark Free Download

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-3470 3.20 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *