Raiders of the Broken Planet Download

Raiders of the Broken Planet jest niezwykle starannie opracowaną i dopieszczoną produkcją, skierowaną dla graczy na platformie PC Windows. Ta utrzymana w efektownych klimatach science fiction gra akcji jest dziełem studia MercurySteam. Zespół ten odpowiedzialny jest również za tytuły takie, jak Scrapland, Clive Barker’s Jericho czy Castlevania: Lords of Shadow. Jeżeli chcesz poznać najnowsze dzieło uznanych deweloperów pobierz Raiders of the Broken Planet Download i przeżyj niezwykłą przygodę w galaktyce.

Raiders of the Broken Planet Pobierz grę na PC

Raiders of the Broken Planet download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Raiders of the Broken Planet

Akcja gry Raiders of the Broken Planet rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Fabuła ma miejsce w obszarze zlokalizowanym w Konstelacji Lira na terenie tytułowego świata, czyli Pękniętej Planety. Miejsce to było dawniej źródłem odkrycia tajemniczej substancji zwanej Aleph. Pozwalała ona na znaczące zwiększenie i wzmocnienie zdolności organizmów żywych. Doprowadziło to do ogromnej popularności tego niezwykłego zakątka galaktyki, w którym zaczęły pojawiać się całe tłumy zainteresowanych działaniem odkrytej substancji. W momencie rozpoczęcia akcji gry, Pęknięta Planeta jest miejscem okrutnej wojny pomiędzy działającymi na jej obszarze organizacjami przestępczymi. Zwycięska frakcja jako jedyna ma szansę na przejęcie całkowitej kontroli nad złożami Alephu. Z tego powodu stawka konfliktu jest niezwykle wysoka i dotyczy możliwości zapanowania nad praktycznie całą galaktyką. Jeżeli również chcesz poznać niezwykła moc tajemniczej substancji, pobierz Raiders of the Broken Planet Download i poznaj niezwykły teren Pękniętej Planety.

Mechanika w grze Raiders of the Broken Planet

Wydana na platformę PC gra Raiders of the Broken Planet opiera swoją rozgrywkę na tradycyjnej kampanii fabularnej. Jest ona zrealizowana w formie epizodów udostępnianych w trybie cyklicznym. Jedna główna atrakcja tej międzygalaktycznej produkcji to przede wszystkim rozbudowany tryb multiplayer. Jeżeli pragniesz toczyć zaciekłe kosmiczne bitwy z wrogiem, pobierz Raiders of the Broken Planet Download i wybierz swoją frakcję. Pierwsza z nich nazywa się Raiders i musi odpierać wrogie ataki ze strony frakcji Invaders. Efektowne starcia pozwalają na skorzystanie z niezwykle rozbudowanego arsenału. Jeżeli również chcesz podjąć pasjonujące wyzwanie, pobierz Raiders of the Broken Planet Download i korzystaj z futurystycznej broni palnej.

Gracze mogą również używać broni białej, przeznaczonej do starć w zwarciu. Cechą charakterystyczną trybu multiplayer jest to, że został zaprojektowany w sposób asymetryczny. Konstrukcja ta powoduje, że możliwości i umiejętności obu frakcji zaangażowanych w konflikt nie są między sobą zrównoważone. Zamiast tego posiadają skrajnie odmienne cechy oraz uzbrojenie, dzięki czemu kierowanie określoną grupą zapewnia zupełnie inne doświadczenia graczom. Nie czekaj i pobierz Raiders of the Broken Planet Download, a poznasz diametralnie odmienne wrażenia podczas rozgrywki. Aby zwyciężyć, konieczne jest opracowanie skutecznej taktyki.

Raiders of the Broken Planet Download – Pełna Wersja PC

Raiders of the Broken Planet pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Raiders of the Broken Planet crack Chomikuj
  • Pobierz Raiders of the Broken Planet Torrent Pebx
  • Exsite Raiders of the Broken Planet Free Download
  • Skidrow Raiders of the Broken Planet Pobierz za darmo

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *