Raiders of the Broken Planet Download

Fani gier akcji na pewno będą zainteresowani recenzją gry Raiders of the Broken Planet do pobrania która jest niezwykle starannie opracowaną i dopieszczoną produkcją, skierowaną dla graczy na platformie PC Windows. Ta utrzymana w efektownych klimatach science fiction gra akcji jest dziełem studia Mercury Steam. Zespół ten odpowiedzialny jest również za tytuły takie, jak Scrapland, Clive Barker’s Jericho czy Castlevania: Lords of Shadow. Jeżeli chcesz poznać najnowsze dzieło uznanych deweloperów pobierz Raiders of the Broken Planet Download i przeżyj niezwykłą przygodę w galaktyce. Data premiery 22.09.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Raiders of the Broken Planet Pobierz grę na PC

Raiders of the Broken Planet download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Raiders of the Broken Planet rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Fabuła ma miejsce w obszarze zlokalizowanym w Konstelacji Lira na terenie tytułowego świata, czyli Pękniętej Planety. Miejsce to było dawniej źródłem odkrycia tajemniczej substancji zwanej Aleph. Pozwalała ona na znaczące zwiększenie i wzmocnienie zdolności organizmów żywych. Doprowadziło to do ogromnej popularności tego niezwykłego zakątka galaktyki, w którym zaczęły pojawiać się całe tłumy zainteresowanych działaniem odkrytej substancji. W momencie rozpoczęcia akcji gry, Pęknięta Planeta jest miejscem okrutnej wojny pomiędzy działającymi na jej obszarze organizacjami przestępczymi. Zwycięska frakcja jako jedyna ma szansę na przejęcie całkowitej kontroli nad złożami Alephu. Z tego powodu stawka konfliktu jest niezwykle wysoka i dotyczy możliwości zapanowania nad praktycznie całą galaktyką. Jeżeli również chcesz poznać niezwykła moc tajemniczej substancji, pobierz za darmo Spacelords Download i poznaj niezwykły teren Pękniętej Planety.

Mechanika

Wydana na platformę PC gra Raiders of the Broken Planet opiera swoją rozgrywkę na tradycyjnej kampanii fabularnej. Jest ona zrealizowana w formie epizodów udostępnianych w trybie cyklicznym. Jedna główna atrakcja tej międzygalaktycznej produkcji to przede wszystkim rozbudowany tryb multiplayer. Jeżeli pragniesz toczyć zaciekłe kosmiczne bitwy z wrogiem, pobierz grę Raiders of the Broken Planet free Download i wybierz swoją frakcję. Pierwsza z nich nazywa się Raiders i musi odpierać wrogie ataki ze strony frakcji Invaders. Efektowne starcia pozwalają na skorzystanie z niezwykle rozbudowanego arsenału. Bardzo ciekawą grą jest Dropzone do pobrania.

Gracze mogą również używać broni białej, przeznaczonej do starć w zwarciu. Cechą charakterystyczną trybu multiplayer jest to, że został zaprojektowany w sposób asymetryczny. Konstrukcja ta powoduje, że możliwości i umiejętności obu frakcji zaangażowanych w konflikt nie są między sobą zrównoważone. Zamiast tego posiadają skrajnie odmienne cechy oraz uzbrojenie, dzięki czemu kierowanie określoną grupą zapewnia zupełnie inne doświadczenia graczom. Nie czekaj i ściągnij Raiders of the Broken Planet PC Download, a poznasz diametralnie odmienne wrażenia podczas rozgrywki. Aby zwyciężyć, konieczne jest opracowanie skutecznej taktyki.

Raiders of the Broken Planet Download – Pełna Wersja PC

Spacelords pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz/AMD Athlon FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 560/Radeon R7 260 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7/10

  • Free Download Raiders of the Broken Planet crack Chomikuj
  • Pobierz Raiders of the Broken Planet Torrent Pebx
  • Exsite Spacelords Free Download
  • Skidrow Raiders of the Broken Planet Pobierz za darmo

Podobne Darmowe Gry

Fear the Wolves pobierz

Fear the Wolves Download

Nowa strzelanka typu battle royale! Fear the Wolves PC pełna wersja jest skoncentrowaną na rozgrywkach sieciowych strzelanką. Produkcja opracowana została przez znane z Survarium studio Vostok Games, którego członkowie współtworzyli również przebojową serię S.T.A.L.K.E.R. Tytuł wydany został przez firmę Focus […]

DiRT 4 PC Download

DiRT 4 Download

DiRT 4 to kolejna już odsłona popularnej serii gier samochodowych, która została wydana m.in. na platformę PC Windows. Za stworzenie tytułu odpowiedzialne jest brytyjskie studio Codemasters Software, które postanowiło powrócić do korzeni podczas tworzenia tej części. Cykl DiRT można nazwać […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.