Planet Coaster Download

Planet Coaster Pobierz jest grą strategiczno-ekonomicznej, powiązaną z grami serii RollerCoaster Taycoon. Skupia się na budowie i zarządzaniu parkiem rozrywki. Oferuje graczowi możliwość skonstruowania niezwykłych kolejek górskich zawieszonych wysoko nad ziemią oraz innych atrakcyjnych maszyn rozrywkowych, dających ujście adrenalinie, przy pomocy których musimy przyciągnąć klientów odwiedzających nasz lunapark. Niewątpliwą atrakcją jest opcja śledzenia poszczególnych indywidualnych klientów, a także konieczność wypełniania ich potrzeb oraz zachcianek. Gracz w dowolnej chwili może z bliska obejrzeć swoją inwestycję, a także modyfikować ją za zarobione pieniądze, tak aby jak najlepiej wstrzeliła się w upodobania gości, którzy zostawią swoją gotówkę w zamian za atrakcje. Data premiery gry komputerowej której twórcą jest Andrew Fletcher została zapowiedziana na dzień 17 listopada 2016 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC. Producent/Wydawca: Frontier Developments.

Planet Coaster Download Codex

Pobirz i zainstaluj Planet Coaster

Pobierz za Darmo!

Planet Coaster download to gra strategiczno-ekonomiczna, która swoją premierę miała siedemnastego listopada bieżącego roku. Naszym głównym zadaniem w  trakcie rozrywki jest stworzenie parku rozrywki oraz odpowiednie zarządzanie wykreowanym biznesem. Za grę odpowiedzialne jest studio Frontier Developments, czyli autorzy słynnej serii RollerCoaster Tycoon oraz gier z serii Elite.

Rozgrywka skupiona jest w kręgu tworzenia nowoczesnych kolejek górskich, zaś pozostałe wymysły atrakcyjnej techniki pełnią rolę drugoplanową. Podczas projektowania gracz dostaje pełną swobodę w wyborze motywu przewodniego całego Wesołego Miasteczka, a także tego jak finalnie będą wyglądać wyżej wspomniane kolejki. Decyzja o ilości nietuzinkowych, ekstremalnych zakrętów czy chociażby ich wysokości także należy tylko i wyłącznie do “widzi mi się” gracza. Wybudowane dzieła można swobodnie podziwiać dzięki zastosowanej trójwymiarowej kamerze i na tej podstawie wprowadzać ewentualne modyfikacje do całej, zwartej konstrukcji.

Planet Coaster zdjęcia


Gracz w Coaster Park Tycoon także musi zadbać o finansowy aspekt stworzonej inwestycji. Zarządzając cenami biletów w poszczególnych strefach atrakcji, stara się uzyskać środki niezbędne dla funkcjonowania oraz rozbudowy swojego przedsięwzięcia którym jest park rozrywki. Cały proces jest o tyle trudny i skomplikowany, że odwiedzający park klienci mają swoje indywidualne zachcianki. Jeśli gracz chce zmaksymalizować zyski i nie utracić zaufania swoich gości, musi w sposób nieustanny dbać o ich potrzeby i zadowolenie.

Planet Coaster trailer

Oprawa graficzna tytułu prezentuje się nad wyraz świetnie, nawiązuje przy tym do standardów wyznaczonych przez już teraz legendarną serię RollerCoaster Tycoon. Widok z kamery pozwala swobodnie oglądać aktualną sytuację, a w razie potrzeby przybliżyć obraz lub spojrzeć na całość z innej perspektywy, aby mieć większe pole widzenia na nasz rozrywkowy, obracający się jak diabelski młyn biznes. Wszystkie zalety i wady tej technologii to zasługa świetnego silnika Cobra który został wykorzystany w recenzowanej grze sandbox.

Do swobodnego prowadzenia rozgrywki producent zaleca konfigurację opartą o procesor klasy Intel i7-4770 o taktowaniu 3.4 GHz lub AMD FX-8350 z taktowaniem 4.0 GHz, 12 GB pamięci ram, kartę graficzną o pamięci 4 GB klasy GeForce GTX 980,Radeon R9 380 lub wyższą, 8 GB miejsca na twardym dysku, system operacyjny to minimum Windows 7 z dodatkiem Service Pack w pierwszej wersji.

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś, lub chociaż zastanawiałeś się jak to by było mając swój własny park rozrywki, ta gra będzie dla Ciebie idealna, już dziś pobierz Planet Coaster download i zainstaluj żeby cieszyć się tym co zbudowałeś, zarabiaj pieniądze i urozmaicaj swój lunapark, aby zwabić jeszcze więcej gości korzystających z atrakcji które zapewniasz. Nauczysz się przy tym planować, zarządzać finansami i nabędziesz pewne podstawy z zakresu marketingu. Cena na steam: ‎‎44,99 USD.

Planet Coaster Pobierz Cracked

pebx Planet Coaster exsite

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7-4770 4-Core 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 12 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 980.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Planet Coaster Torrent Chomikuj
  • Pobierz Planet Coaster PC Crack Exsite
  • Pebx Reloaded Planet Coaster Pobierz za darmo
  • CODEX Planet Coaster Free Download

Oficjalna strona: https://www.planetcoaster.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *