Need for Speed Most Wanted Pobierz

Seria Need for Speed jest rozwijana od połowy lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku, a gra Most Wanted 2005 to jej kolejna odsłona. Tym razem rezygnujemy z nocnych eskapad, do jakich przyzwyczaiły nas odsłony Underground i zaczynamy wykorzystywać nasz pojazd w odmiennych warunkach. Pewne reguły się jednak nie zmieniają i nadal możemy uczestniczyć w rozgrywce toczącej się w metropolii o sporej powierzchni, dla której charakterystyczne jest spore zróżnicowanie zabudowy.

NFS Most Wanted do pobrania teraz pełną wersję gry komputerowej i stań się piratem drogowym. Datę premiery recenzowanej gry zaplanowano na 30 października 2012. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Android, Xbox, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita, iOS, Wii U. Wydawcą kultowej gry jest znane studio Electronic Arts, natomiast producentem jest Criterion Games.

Need for Speed Most Wanted Pobierz – NFS MW pełna wersja

nfs most wanted download

Opis gry NFS Most Wanted

W tej odsłonie naszym celem jest miano najlepszego kierowcy ulicznego wiodącego prym na tak zwanej Czarnej Liście. Nietrudno się więc domyślić, że czeka nas konflikt nie tylko z naszymi potencjalnymi rywalami, ale i z policjantami. Rozgrywka w “Need for Speed Most Wanted Download” polega na braniu udziału w nielegalnych wyścigać rozgrywających się w normalnym miejskim ruchu, niejednokrotnie jej elementem jest jednak również ucieczka przed policjantami charakteryzującymi się sporą determinacją. W momentach, w których robi się szczególnie niebezpiecznie, możemy liczyć na chwilowe spowolnienie akcji. Jest to spore ułatwienie, pozwala nam bowiem na dość spokojne, a jednocześnie precyzyjne wykonywanie kolejnych manewrów.

Trochę o kwestiach technicznych

W grę wyścigową możemy zagrać m.in na platformach PC, X360, XONE, PS4 i na smartfonach. Fani konsoli Xbox powinien ucieszyć fakt, że można wykorzystać Kinect. Na potrzeby gry wykorzystano silnik EAGL 3 który sprawił, że potencjał grafiki i ścieżki dźwiękowej był na najwyższym poziomie. Najnowsza część tej serii Need for Speed: Payback (2017) jest już na całkiem innym poziomie, natomiast sentyment pozostaje.

Prawdziwe licencje samochodów

Deweloperzy nie rozczarowują i wówczas, gdy w grę wchodzą licencje, w wirtualnej rzeczywistości nie brakuje więc autentycznych samochodów. Nie są to zresztą pojazdy przypadkowe, możemy więc korzystać między innymi z BMW M3 oraz z Mazdy RX-8. Każdy pojazd można zresztą usprawniać, naszej kontroli jest zaś poddawane tak jego wnętrze, jak i to, co znajduje się na zewnątrz. Problemem nie jest zatem zmiana powłoki lakierniczej, założenie profesjonalnego ogumienia, czy też ulepszenie układu napędowego. Nie bez znaczenia jest zaś i to, że same uszkodzenia są bardzo realistyczne, nie zaleca się więc uderzania w ściany z betonu przy dużej prędkości.

Grafika w grze nie starzeje się

Sprawdź się w niesamowitych wyścigach, pobierz pełną wersję – Need for Speed Most Wanted Download. Gra zwraca na siebie uwagę również dlatego, że charakterystyczny jest dla niej bardzo wysoki poziom wizualny. Tu warto wspomnieć choćby o trójwymiarowych modelach pojazdu, w trójwymiarze stworzono jednak również wszystkie elementy otoczenia. Tak jedne, jak i drugie oddane są zresztą z wyjątkową starannością, zadbano przy tym nawet o drobne szczegóły.

Dużym plusem jest też dynamiczna ścieżka dźwiękowa oraz możliwość prowadzenia rozgrywki w trybie online. Recenzowana grę możemy kupić na origin. Gra otrzymała kilka wyróżnień m.in. Nagroda VGX: Najlepsza gra wyścigowa. Dostępność językowa: angielski i polski.

Need for Speed Most Wanted Download

Need for Speed Most Wanted Download

 

Wymagania Sprzętowe gry na PC:

 • Procesor: Intel® Core™ Quad i5 2.6 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac, Linux.
 • Direct X: DX 9.

NFS Most Wanted Pobierz “Trailer”

 • Need For Speed Most Wanted chomikuj
 • NFS Most Wanted Download polska wersja językowa
 • gry Need For Speed Most Wanted za darmo
 • NFS Mw Download w pełnej wersji 2020
 • NFS Most Wanted 2005 Pobierz

need for speed: most wanted 2005 download pl. need for speed most wanted (2005 download pełna wersja chomikuj). wersji gry need for speed most wanted gry wyścigowe. czarnej listy need for speed most wanted black edition. wersja gry need for speed electronic arts gier wyścigowych pentium 4.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *