Need for Speed: Heat Pobierz za darmo

Pobierz grę NFS Heat / Need for Speed: Heat to już dwudziesta pierwsza odsłona niezwykle popularnej na całym świecie serii gier Need for Speed. Gra dostępna jest nie tylko na Microsoft Windows PC, ale również na konsole Playstation 4 (PS4) czy XBOX ONE (Xone). Jeśli jesteś fanem tej serii nie zwlekaj, ściągnij instalator na komputer jak najszybciej nim będzie za późno. Data premiery gry została zapowiedziana na dzień 8 listopada 2019.

Need for Speed: Heat / NFS Heat Download Pełna Wersja PC

Need for Speed: Heat Pobierz

Pobierz za Darmo!

W Need for Speed: Heat gracze zostają przeniesieni do Palm City, miasta kojarzonego głównie z samochodowymi wyścigami. W ciągu dnia walka toczy się tu w mistrzostwach Speedhunters Showdown. Natomiast nocą rozgrywają się najbardziej emocjonujące, choć nielegalne wyścigi. Gra wyprodukowana została przez Ghost Games, a jej polskim wydawcą jest Electronic Arts Polska.

Mechanika w Need for Speed: Heat

Bez wątpienia dużym atutem gry jest to, że gracze do swojej dyspozycji mają dość duże miasto o otwartej strukturze. To daje wiele ciekawych możliwości prowadzenia pościgów, które sprawiają, że gra staje się bardziej pasjonująca i emocjonująca. O tym można przekonać się samodzielnie wystarczy – przycisnąć ikonkę Need for Speed: Heat download i pobrać grę za darmo.

Jedna z najlepszych gier wyścigowych z serii Need for Speed w historii nie może powstydzić się najnowszą odsłoną. Świat w którym przyjdzie graczom przemierzać drogi będzie pilnowany przez wozy policyjne które strzegą porządku na ulicach. Biorąc udział w ustawkach wyścigowych trzeba uważać aby nie dać się złapać mundurowym. Udział w nielegalnych wyścigach dla graczy to codzienność.

Zwiastun gry Need for Speed: Heat

Dwie rzeczywistości

W Need for Speed: Heat rozgrywka odbywa się w dwóch zupełnie różnych od siebie rzeczywistościach. Pierwsza to świat jasny i klarowny, a przede wszystkim nastawiony na uczciwą rywalizację. W tym świecie odbywają się legalne wyścigi w ramach mistrzostw Speedhunters Showdown. Jednak poza ściganiem się można również swobodnie poruszać się po metropolii, nie nastawiając się na żadną rywalizację, a na pokonywanie różnego rodzaju przeszkód czy pułapek. Za dnia większość kwestii odbywa się uczciwie. Jednak to nie oznacza, że brakuje patroli policyjnych stojących na straży przestrzegania ogólnie przyjętego porządku.

Co ważne to gracze sami decydują o tym, czy chcą rozpoczynać grę za dnia czy w nocy. Warto tu podkreślić, że jak na darmowe gry jest możliwością bardzo wartościową.

Need for Speed: Heat galeria zdjęć z wyścigów


Noc w NFS Heat to czas nielegalnych zawodów, które pozwalają nie tylko na osiągnięcie niebywałych korzyści, ale również zwiększenia swojego prestiżu. Takie wyścigi to również doskonała okazja do zdobycia cennych, ale co najważniejsze bardzo unikatowych części do tuningu. W nocy, zupełnie inaczej niż za dnia, na graczy czeka wiele wyzwań i zagrożeń. W tym przypadku spotkanie ze stróżami prawa nie będzie już tak łagodne, jak ma to miejsce za dnia. Sprawdź też poprzednią odsłonę serii Need for Speed Payback pobierz.

Kilka słów o kwestiach technicznych Need for Speed Heat

Gracze napotykają na wysokiej jakości trójwymiarową grafikę, która czyni grę bardziej wciągającą i przyjemniejszą. W tym przypadku producenci bardzo mocno zadbali o dopracowanie każdego, nawet z pozoru najmniejszego i najbardziej błahego detalu. To daje graczom jeszcze większą frajdę z toczonych pościgów. Można się domyślać, że do utworzenia i dopracowania gry Need for Speed: Heat wykorzystano popularny silnik graficzny Frostbite. Całości dopełnia dynamiczna ścieżka dźwiękowa, bardzo dobrze dopasowana do charakteru gry, czyli samochodowych rywalizacji. Na uwagę z pewnością zasługuje tu niezwykle staranne odwzorowanie poszczególnych modeli samochodów oraz bardzo dobre oświetlenie. Gra NFS Heat posiada dwa tryby – single oraz multiplayer (przy czym maksymalna ilość graczy mogących jednocześnie grać to 12).

Podsumowanie – zalety i wady

Pierwszą jak i zasadniczą zaletą gry Need for Speed: Heat jest świetna grafika oraz rozpoznawalność i renoma marki producenta Ghost Games oraz reputację EA (Electronic Arts Inc.). Otwarty świat i rozgrywki sieciowe do 16 osób to kolejna świetna wiadomość dla graczy którzy chcą się między sobą pościgać po ulicach metropolii. Liczba samochodów jest także zadowalająca, także jeśli ktoś jest fanem różnych marek pojazdów powinien być zadowolony. Trudno znaleźć wady w tego typu grach, co wiązało się z pomocą ze strony użytkowników i praktykujących grę. Wielu opisuje brak możliwości modyfikowania garaży lub też tylko dwa rodzaje walut. Jest to ulepszona wersja Need for Speed: Payback. Gra uzależnia dlatego radzimy zagospodarować mnóstwo wolnego czasu!

Need for Speed: Heat Pobierz za darmo Edycję Deluxe

Need for Speed: Heat Download

Download!

Minimalne wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6300 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System: Windows 10
  • Ocena użytkowników: 7/10
 

  • Pełna Wersja NFS Heat do pobrania Torrent Darkw
  • Free Download NFS Heat Crack Chomikuj
  • Skąd pobrać Need for Speed: Heat? Jak zainstalować?
  • Codex Need for Speed Heat Download free

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *