World of Speed Download

Nowe wyścigowe MMO od twórców Need for Speed! Pełna wersja World of Speed jest zręcznościową grą wyścigową, skupiającą się na sieciowych rozgrywkach drużynowych. Produkcja dystrybuowana w modelu free-to-play to dzieło brytyjskiego zespołu Slighty Mad Studios, mającego na swoim koncie Project Cars, Test Drive: Ferrari Race Legends oraz dwie części cyklu Need for Speed: Shift. Jeżeli jesteś fanem sieciowych wyścigówek, pobierz World of Speed Download i spróbuj swoich sił na widowiskowych trasach. Producent gry: Redemption Ark. Wydawca gry: Saber Interactive. Platformy windows PC.

World of Speed Pobierz grę za darmo

World of Speed download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

World of Speed PC to produkcja zaprojektowana z myślą o przystępności rozgrywki. Oferowany przez nią model jazdy jest czysto zręcznościowy i prosty do opanowania, dzięki czemu powinien być w stanie zaspokoić potrzeby początkujących graczy. Uczestnicy zabawy będą mieli okazję odwiedzić wiele części świata, między innymi Moskwę, Londyn czy Maroko. Twórcy przygotowali również licencjonowane tory wyścigowe oraz wiele pojazdów znanych marek. Samochody należą do różnych klas wydajnościowych, włącznie z ultraszybkimi maszynami sportowymi oraz uniwersalnymi autami seryjnymi. Poczuj się jak prawdziwy rajdowiec i pobierz grę World of Speed PC Download, aby wybrać swój ulubiony rodzaj wehikułu. Gracze mogą bawić się w kilku drużynowych wariantach rozgrywki. Poza klasycznymi wyścigami, czekają na nich zawody w drifcie, pościgi oraz tryb capture the flag.

Rozgrywka

Produkcja kładzie duży nacisk na funkcje społecznościowe. Uczestnicy zabawy mogą zrzeszać się w rozmaite stowarzyszenia, otrzymując dzięki temu szereg bonusów dodatkowych. Członkowie klanów mogą również brać udział w specjalnych bitwach samochodowych z innymi klubami, zyskując w nagrodę kontrolę nad wybranymi trasami. Dołącz do własnego klanu i ściągnij World of Speed free Download, aby poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Poszczególni kierowcy mogą pomagać swoim towarzyszom, wykonując różne zadania opcjonalne. Każdy rozpoczęty wyścig generuje cztery losowe questy, wymagające na przykład skorzystania ze skrótów. Ukończenie tych zadań to sposób na zdobycie punktów bonusowych. Zobacz także inną świetną grę wyścigową OnRush pobierz na PC.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna World of Speed opracowana została z myślą o nowoczesnych komputerach osobistych. Dzięki temu twórcy nie musieli borykać się z ograniczeniami stawianymi przez konsole, które ze względu na niższą wydajność wymagają różnych wizualnych kompromisów. Przy projektowaniu poszczególnych modeli samochodów czy efektów graficznych, deweloperzy skorzystali z doświadczenia zdobytego przy okazji tworzenia swoich poprzednich gier wyścigowych. Poczuj się jak zawodowy kierowca i pobierz za darmo World of Speed, aby ukończyć każdy wyścig na pierwszym miejscu. Poczynania w grze śledzić można z poziomu prywatnego profilu gracza, a także dzięki mocno rozbudowanym statystykom. World of Speed to produkcja działająca w modelu free-to-play. Dostęp do niej jest więc całkowicie darmowy, jednak za niektóre udogodnienia lub opcje dodatkowe trzeba zapłacić za pośrednictwem mikrotransakcji.

World of Speed Download – Pełna Wersja gry PC

World of Speed pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4150 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB Nvidia GeForce GT 440/AMD Radeon R7 240 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download World of Speed Crack Chomikuj
  • Pobierz World of Speed Torrent Pebx PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *