Need for Speed Payback Download

Need for Speed: Payback to kolejna część popularnego cyklu gier wyścigowych, od lat wydawanego pod szyldem firmy Electronic Arts. Najnowsza odsłona została przygotowana przez studio Ghost Games, odpowiedzialne również za dwie poprzednie części. Produkcja jest dziełem wyprodukowanym we współpracy ze społecznością graczy. Jeżeli chcesz ponownie przeżyć pasjonujące wyścigi, pobierz Need for Speed Payback Download i skorzystaj z nowości zaprezentowanych przez doświadczonych deweloperów.

Need for Speed Payback Download Pełna Wersja PC

Need for Speed Payback pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Need for Speed: Payback

Akcja gry pozwala na śledzenie poczynań trójki głównych bohaterów, czyli Tylera, Jess, oraz Maca. Zdradziła ich wspólniczka, przez co stracili niemal wszystko. Aby się na niej zemścić, muszą najpierw zmierzyć się z wrogim kartelem. Jak się okazuje, Familia ma koneksje dosłownie wszędzie, włącznie z miejscową policją. Przyjaciele są zdani tylko na siebie oraz swoje umiejętności drogowe. Jeżeli chcesz poznać historię trójki przyjaciół, pobierz Need for Speed: Payback Download i pomóż im osiągnąć trudne cele. Wszyscy bohaterowie posiadają odmienne zdolności, dlatego wybór konkretnej postaci bezpośrednio wpływa na sposób prowadzenia maszyn i ogólne doznania podczas jazdy samochodem w Need for Speed: Payback Akcja całej gry przebiega w Fortune Valley, otwartym mieście uwzględniającym kompletny cykl dobowy.

Mechanika gry NFS Payback

Dokładnie jak wszystkie pozostałe części serii, Need for Speed: Payback ponownie jest zręcznościową grą wyścigową. W związku z tym zabawa opiera się przede wszystkim na udziale w rozmaitych zawodach, należących do kilku głównych kategorii. Dużą atrakcję stanowią ponownie policyjne pościgi, które pojawiały się w różnych formach w większości gier z serii Need for Speed. Jeżeli chcesz wziąć udział w fascynujących zawodach na czas, pobierz NFS Payback Download i daj w kość organom ścigania. Gracz może również wziąć udział w starciach o pierwsze miejsce na mecie, bitwach samochodowych oraz pokazach kaskaderskich, a także pasjonujących jazdach terenowych.

Pojazdy w grze Need for Speed: Payback

W najnowszej odsłonie swojego cyklu twórcy zadbali o udostępnienie bardzo szerokiego wachlarzu zróżnicowanych pojazdów. Podzielono je na pięć kategorii, takich jak wyścig, teren, drift, drag oraz ucieczka. Zgodnie z poszczególnymi nazwami, pojazdy te są przeznaczone do różnego typu zawodów. W związku z tym samochód wyścigowy niekoniecznie sprawdzi się podczas jazdy w terenie, Jeżeli chcesz usiąść za kierownicą doskonale przygotowanych pojazdów, pobierz Need for Speed: Payback Download i dopasuj typ samochodu do aktualnej trasy. Wzięto pod uwagę również możliwość modyfikacji samochodów pod względem wyglądu oraz osiągów. Zaimplementowano również możliwość dowolnego przerabiania starych wraków, a także rozbudowywania ich oraz przekształcania w nowoczesne maszyny o doskonałych parametrach. Stwórz własny supersamochód, pobierz Need for Speed: Payback Download i pozostaw pozostałych zawodników daleko w tyle.

Need for Speed Payback Pobierz grę na PC

NFS Payback Download

Need for Speed Payback download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download NFS Payback Torrent Pebx
  • Pobierz Need for Speed Payback Crack Chomikuj
  • Exsite NFS Payback Pobierz za darmo
  • Skidrow Need for Speed Payback Free Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *