Obcy Izolacja Pobierz

Sięgając po grę Alien: Isolation warto mieć świadomość tego, że mamy do czynienia z pierwszoosobowym survival horrorem, którego świat nawiązuje do szalenie popularnej filmowej serii „Obcy”. Gra powstała dzięki zaangażowaniu studia Creative Assembly z Wielkiej Brytanii, same studio nie jest przy tym tworem anonimowym, dało się bowiem poznać przy okazji produkcji strategicznej serii Total War. Wydawcą gry (FPP) jest SEGA. Data premiery: 7 października 2014. Platformy: Microsoft Windows 7 PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360. Ocena użytkowników: 7.6

Więcej informacji o grze Alien Isolation na PC

Już dostępna pełna wersja Obcy Izolacja Pobierzesz z naszej strony szybki instalator. Tym razem bohaterką gry jest Amanda – córka oficer Ellen Ripley znanej z filmów o Obcym. Sama akcja przenosi nas w czasie, rozgrywa się bowiem po upływie piętnastu lat od wydarzeń, które miały miejsce w pierwszej części filmu. Amanda decyduje się na odnalezienie czarnej skrzynki Nostromo, chce bowiem wyjaśnić, jak doszło do pierwszego spotkania z Obcym. Amandę do działania pchają jednak przede wszystkim pobudki osobiste, ma bowiem nadzieję na odkrycie, jaki los w rzeczywistości spotkał jej matkę. Choć misja nie jest łatwa, Amanda nie musi stawiać czoła kolejnym wyzwaniom bez wsparcia. Towarzyszy jej składająca się z kilku osób załoga stacji handlowej Sevastopol, gracz ma zaś niemały wpływ na to, jak przebiegać będą relacje dziewczyny i osób znajdujących się w jej najbliższym otoczeniu.

Obcy Izolacja Pobierz – Pełna Wersja Gry “Zobacz Trailer”

Alien: Isolation zwraca na siebie uwagę między innymi dlatego, że można go uznać za swego rodzaju powrót do tego, co leży u podstaw survival horror. Tu na pierwszym planie wcale nie stoi wartka akcja, ale niesamowity klimat występujący w połączeniu z poczuciem zagrożenia, które towarzyszy graczowi w każdym momencie. Statek tylko pozornie jest przecież opóźniony, a Amanda musi liczyć się z obecnością śmiertelnego wroga. Co gorsza, nie ma żadnego sposobu na jego zgładzenie, jeśli więc misja ma zostać ukończona, warto opanować sztukę szybkiej ucieczki, odwrócenia uwagi, chwilowego odstraszenia, a przede wszystkim korzystania z kryjówek w sposób umiejętny i odpowiedzialny.

Amanda będzie też hackować systemy statku i tworzyć przedmioty, które pomogą jej w ratowaniu się z opresji. Zawsze może też liczyć na wykrywacz ruchu znakomicie znany także z innych odsłon tej serii. Recenzowana gra akcji może się pochwalić takimi wyróżnieniami jak Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsze wykorzystanie dźwięku.

Alien Isolation Download – Pełna wersja gry horror

Szukając inspiracji osoby odpowiedzialne za stworzenie gry science fiction bazowali przede wszystkim na pierwszej części sagi, a więc filmie „Obcy: Ósmy pasażer Nostromo”. Z odniesieniami mamy do czynienia już choćby w warstwie fabularnej, pojawiają się one jednak również wówczas, gdy analizuje się oprawę graficzną serii. Na komputer PC Alien Isolation Download za darmo. Dzięki temu gra może szczycić się tym, że posiada klimat charakterystyczny dla swojego filmowego oryginału, nie mamy więc do czynienia z nic nie wnoszącymi do akcji walkami z potworami, emocje pojawiają się bowiem już w tym samym momencie, w którym przechadzamy się przez słabo oświetlone korytarze dostrzegając kolejne ślady obecności Obcego. Język: polski, angielski.

Obcy Izolacja Download – Zainstaluj najnowszą grę horror survival!

Gra zawiera dodatki DLC: Obcy: Izolacja – The Trigger (Alien: Isolation – The Trigger), Obcy: Izolacja – Utracony Kontakt (Alien: Isolation – Lost Contact), Obcy: Izolacja – Schronienie (Alien: Isolation – Safe Haven).

Alien: Isolation Pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q9650 3.0GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta graficzna: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows Vista, Windows 8, Windows 10.
 • Direct X: DX 11. Creative Assembly / SEGA.
 • Chomikuj Obcy Izolacja poradnik Free
 • ALI213 Obcy Izolacja Pobierz za darmo
 • Free Download Alien Isolation Exsite
 • Alien Isolation Download Torrent
 • Pobierz Alien Isolation Alien Pebx 2020
 • CODEX Alien Isolation Free Download

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *