Total War Three Kingdoms Download

Prezentowana gra Total War: Three Kingdoms po polsku to wydana na komputery osobiste wyposażone w system Windows PC turowa gra strategiczna, posiadają cechy charakterystycznej dla produkcji RTS. Tytuł jest kolejną częścią niezwykle popularnego cyklu Total War, a za jego produkcję ponownie odpowiada zespół Creative Assembly. Brytyjskie studio funkcjonuje na rynku już od 1989 roku, specjalizując się w różnego rodzaju grach strategicznych. Wydawcą oraz dystrybutorem jest firma SEGA natomiast polskim jest Cenega S.A. Data premiery: 23 maj 2019 roku.

Total War Three Kingdoms Pobierz grę PC

Total War Three Kingdoms Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Akcja najnowszej części cyklu Total War rozgrywa się w 190 roku naszej ery, w okresie upadku dynastii Han. W wyniku tego schyłku cesarstwo uległo podziałowi na trzy królestwa, toczące ze sobą nieustanną rywalizację. Okres ten uznawany jest jeden z najważniejszych przypadających na dzieje historyczne Państwa Środka. Jeżeli pasjonujesz się dziejami starożytnych Chin, pobierz za darmo Total War Three Kingdoms PC Download i odkryj niezwykłe wydarzenia z niezwykle bliskiej perspektywy. Upadek dynastii Han opisany został w epickiej Opowieści o Trzech Królach, XIV-wiecznej powieści popularnej również obecnie. Wyjątkowo wpływowa historia cieszy się ogromnym powodzeniem zwłaszcza w krajach Azji wschodniej Azji, a także stanowi inspirację dla twórców wielu gier.

Mechanika

Podobnie jak inne odsłony serii, Total War: Three Kingdoms PC nawiązuje do wojny totalnej, toczonej przy całkowitym poświęceniu środków gospodarczych oraz zaangażowaniu wszystkich członków społeczeństwa. Produkcja ponownie jest kombinacją strategii turowej oraz strategii czasu rzeczywistego, a rozgrywka dzieli się na dwie istotne części, czyli pole bitwy oraz mapę kampanii. Zadaniem gracza jest rozbudowywanie swojego imperium, rozwój armii oraz dbanie o infrastrukturę i ekonomię. Jeżeli chcesz wykazać się w umiejętnym dowodzeniu całym królestwem, pobierz grę Total War Three Kingdoms free Download i weź udział w wymagających zmaganiach. Jednostki militarne reprezentowane są przez żołnierzy z flagami określającymi siłę oddziałów. Przecięcie dróg dwóch wrogich sobie armii doprowadza do potyczki na polu bitwy. Podczas walki zadaniem gracza jest odpowiednie rozstawienie swoich jednostek. Potyczkę wygrywa ten, którego armia zdoła utrzymać się na polu bitwy do końca. Polecamy również grę Total War Rome II.

Rozgrywka

Historia opowiedziana w Total War: Three Kingdoms opowiada o rozpadzie Cesarstwa, w związku z czym rozgrywka opiera się przede wszystkim na skutecznym wykorzystywaniu siły militarnej. Potężne rody i frakcje toczące ze sobą wewnętrzną walkę o wpływy, stanowią idealne tło do opracowywania skutecznych strategii. Jeżeli chcesz wykazać się umiejętnościami analitycznymi, ściągnij Total War Three Kingdoms i weź udział w pasjonującej rywalizacji. Poszczególne jednostki wspierają lub stoją w opozycji do rządów Dong Zhuo, bezlitosnego watażki odpowiedzialnego za kontrolowanie poczynaniami ostatniego imperatora Chin, nieletniego Hana. Gracz musi więc wykazać się także umiejętnościami lawirowania w niezwykle skomplikowanym świecie dyplomacji.

Total War Three Kingdoms Download – Pełna Wersja

Total War Three Kingdoms pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Pobierz Total War Three Kingdoms Crack Chomikuj
  • Free Download Total War Three Kingdoms Torrent Exsite
  • Pebx Total War Three Kingdoms Pobierz za darmo
  • Skidrow Total War Three Kingdoms Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.