Total War Saga Thrones of Britannia Download

Zobacz zmiany w systemie walki. Total War Saga: Thrones of Britannia to oficjalny spin-off popularnego cyklu gier RTS, będących dziełem studia Creative Assembly. Seria ta opowiada o określonych czasach i wydarzeniach historycznych, które z różnych powodów nie mogłyby się sprawdzić jako podstawa głównych części Total War. Jeżeli lubisz wyzwania wymagające myślenia strategicznego, pobierz grę i zostań fanem tego kultowego cyklu. Wydawcą gry jest SEGA. Data premiery 03.05.2018. Platformy PC Windows.

Total War Saga Thrones of Britannia zainstaluj grę na PC

Total War Saga Thrones of Britannia download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze ma miejsce w 898 roku naszej ery, na obszarze XI-wiecznych Wysp Brytyjskich. Aby wciągnąć się w niezwykłe losy Brytyjczyków, pobierz grę Total War Saga Thrones of Britannia PC Download i zapoznaj się z tym niezwykłym okresem historycznym. Akcja gry osadzona została w realiach słynnej bitwy, która rozegrała się pod Ethandun. Na czele brytyjskich wojsk stanął wówczas król Alfred Wielki, któremu udało się poprowadzić swoje armie do zwycięstwa nad Duńczykami dowodzonymi przez króla Gutherumema. Pomimo doprowadzenia w ten sposób do ustabilizowania sytuacji politycznej, królowie poszczególnych wysp szybko zaczęli rywalizować o władzę nad wszystkimi zjednoczonymi państwami. Zadaniem gracza jest przejęcie obowiązków dowódcy, który musi opowiedzieć po jednej ze stron i doprowadzić swój kraj do zwycięstwa nad resztą.

Rozgrywka

Total War Saga: Thrones of Britannia oferuje rozwiązania znane z najlepszych odsłon głównego cyklu. Pod względem zawartości przypomina samodzielny dodatek do Total War: Shogun, czyli Zmierz Samurajów. Mimo ograniczonej formy, produkcja może się pochwalić obecnością większości elementów typowych dla całej serii. Rozgrywka dzieli się na dwa etapy. Pierwszy z nich ma miejsce na mapie strategicznej, gdzie każdy ruch wykonywany jest w systemie turowym. Gracz musi w ten sposób rozwijać ekonomię swoich obszarów, prowadzić dyplomację oraz zdobywać nowe terytoria. Drugim etapem rozgrywki jest walka, która odbywa się w czasie rzeczywistym i wymaga bezpośredniego zaangażowania w kontrolowanie wojsk. Inna gra serii Total War Three Kingdoms.

Kwestie techniczne gry

Oprawa wizualna Total War Saga: Thrones of Britannia stoi na bardzo wysokim poziomie. Pod względem ogólnej strony technicznej na szczególną uwagę zasługuje wygląd jednostek oraz poszczególnych elementów otoczenia. Zadbano o wyjątkową szczegółowość detali, dzięki czemu cała rozgrywka jest wyjątkowo przyjemna. Aby wziąć udział w efektownych bitwach, ściągnij Total War Saga: Thrones of Britannia free Download i podziwiaj wyjątkowo widowiskowe zmagania brytyjskich wojsk. Bardzo wysoki poziom prezentuje także mapa strategiczna, której standardowy wygląd może się zmieniać w zależności od rodzaju działań przeprowadzanych przez gracza. Dodatkową zaletą Total War Saga: Thrones of Britannia jest doskonałe udźwiękowienie, idealnie dopasowane do efektownej oprawy wizualnej. Na uwagę zasługuje zarówno stylowy soundtrack, jak i wszystkie odgłosy bitew.

Total War Saga Thrones of Britannia Download Pełna Wersja PC

Total War Saga Thrones of Britannia pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 5 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Total War Saga Thrones of Britannia Crack Chomikuj
  • Free Download Total War Saga Thrones of Britannia Torrent Pebx
  • Exsite Total War Saga Thrones of Britannia Pobierz za darmo
  • SKIDROW Total War Saga Thrones of Britannia Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *