Total War Rome II Download

Seria Total War, jest znana chyba wszystkim graczom. Dziś powiemy Wam kilka zdań o Total War: Rome II do pobrania na PC – kolejnej odsłonie popularnej strategii turowej, stworzonej przez studio Creative Assembly a jej wydawcą SEGA. Data premiery odbyła się dnia 3 września 2013 na platformy Microsoft Windows PC.

Fabuła gry

W Total War: Rome II strategicznej gry turowej, niewiele się zmienia jeśli chodzi o fabułę gry komputerowej. Przejmujemy kontrolę nad wybraną frakcją, by następnie – wykorzystując narzędzia militarne i polityczne – przejąć kontrolę nad otaczającym nas światem. Fabuła jest tu znacznie bardziej otwarta, niż w Rome. Dlaczego? Pojawiają się tu bowiem o wiele większe możliwości. Jedną z nich, jest opcja wyboru pomiędzy republiką a imperium. Ponadto w Total War: Rome II, pojawia się również możliwość zdrady i to szczególnie z najbliższej strony. Jednym słowem, jeśli kochasz strategie w których może wydarzyć się naprawdę wszystko, koniecznie pobierz Total War Rome II Download na swój komputer i rozpocznij władanie nad otaczającym Cię światem. Fani tej serii na pewno będą zaciekawieni następną częścią Total War Three Kingdoms.

Total War Rome II Download

Total War Rome II Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry recenzja

Pod wieloma względami mechanika w Total War: Rome II, przypomina tą, z którą mieliśmy do czynienia nie tylko w jedynce, ale również w innych częściach serii. Nie obyło się jednak bez zmian.

Jedną z takich zmian, jest zarządzanie regionami. W pierwszej odsłonie Rome, mieliśmy do dyspozycji 100 miast, z których każde było stolicą danego regionu. Co prawda można było zdecydować się na zarządzanie automatyczne, ale z reguły nie przynosiło to dobrych skutków. W Total War: Rome II jest nieco inaczej. Owszem, nadal musimy podbić każdy z regionów, ale zarządzanie nimi, będzie odbywać się wyłącznie z poziomu stolicy prowincji, w skład której wchodzi kilka takich regionów. Tym samym, zarządzanie całym państwem i jego możliwościami będzie znacznie łatwiejsze a sam gracz, będzie mógł się skupić wyłącznie na prowadzeniu armii.

Dużo zmieniło się w zakresie prowadzenia bitew. W Total War: Rome II, możemy zarządzać znacznie większą liczbą żołnierzy. Co ciekawe, nic nie stoi na przeszkodzie, by łączyć ze sobą operacje lądowe i morskie. Przykład? Jeśli chcemy naszym żołnierzom zapewnić osłonę ze strony naszej floty, możemy na niej umieścić ciężką artylerię, która skutecznie rozgoni broniącego się wroga.

A skoro mowa o flotach, to pewnie Was nie zdziwi to, że w Total War: Rome II możemy również prowadzić bitwy morskie. Zarządzanie statkami, odbywa się podobnie jak zarządzanie armiami, to jest poprzez przesuwanie poszczególnych jednostek do wybranego miejsca. Jeśli na własne oczy chcesz się przekonać, jak w praktyce wyglądają wspomniane i niewspomniane zmiany, pobierz na swój komputer grę Total War Rome II Download. Zobaczysz, że nowa „Romka”, to znaczny krok naprzód w historii gier rodem z Total War.

Grafika w grze

Od strony graficznej, Total War: Rome II jest w dużym stopniu unowocześniony. W znacznym stopniu zmieniono silnik graficzny Warscape engine odpowiedzialny za renderowanie grafiki. Wpłynęło to na wspomniane zwiększenie liczby grywalnych żołnierzy, ale również… na możliwość aktywnego przemieszczania kamery. Od teraz, możemy ją umieścić nawet na ramieniu przechodzącego żołnierza. Dzięki temu zabiegowi, prowadzona rozgrywka jest jeszcze bardziej realistyczna.

Grając w Total War: Rome II, musimy jednak pamiętać, że wprowadzone zmiany w grafice, to nie tylko rozbudowane postacie, ale przede wszystkim – przepiękne miasta, w których zobaczymy przechadzające się postacie, trupy żołnierzy a nawet malunki na ich ścianach i murach. Jeśli kochasz realistyczne gry strategiczne, to koniecznie pobierz na swój komputer Total War: Rome II Download. Cena na steam: 14,98 USD.

Total War Rome II Pobierz – Pełna Wersja

Total War Rome II Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-2500T 2.3GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GTS 450.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Total War Rome II RELOADED
 • Pobierz Total War Rome II Torrent Exsite
 • Chomikuj Total War Rome II Pobierz za darmo
 • Pebx Total War Rome II Download Cracked
 • Pełna Wersja Total War Rome II Free Download

Oficjalna strona: https://www.totalwar.com/total_war_rome_ii_emperor_edition.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.