Outcast Second Contact Download

Outcast Second Contact to swego rodzaju remake gry Outkast, która została wydana w 1999 roku przez studio Appeal. Była to przygodowa gra akcji osadzona w realiach bazujących na podstawie filmu Stargate, który ukazał się w 1994 roku. Obecnie to samo studio zdecydowało się na wydanie odświeżonego tytułu na platformę PC Windows. Do powstania Outcast Second Contact przyczyniło się wiele znanych nazwisk jak: Yann Robert, Franck Sauer czy Yves Grolet (założyciele starego Appeal), którzy pracowali przy pierwowzorze. Autorzy powołując do życia grę wykorzystali najbardziej nowoczesną technikę jednocześnie starając się nie utracić wyjątkowości pierwowzoru. Jeśli miałeś okazję zagrać w pierwszą część gry, to druga zrobi na Tobie jeszcze większe wrażenie. Wciel się w postać głównego bohatera i uratuj świat od zagłady. Pobierz Outcast Second Contact Download i udaj się na Adelphę, aby ocalić Ziemię przed zniszczeniem. Data premiery: 14 listopada 2017. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawca gry: Bigben Interactive.

Outcast Second Contact Download PC

Outcast Second Contact pobierz

zainstaluj Outcast Second Contact na pc

Akcja gry science fiction została osadzona w 2007 roku w alternatywnej rzeczywistości. Stany Zjednoczone wysyłają w kosmos sondę badawczą, która ma na celu udowodnienie istnienia życia pozaziemskiego. To nowoczesne urządzenie trafia w końcu na planetę Adelpha, gdzie zostaje zniszczone przez jej mieszkańców – rasę Talan. W wyniku tego wydarzenia powstaje czarna dziura, która zagraża istnieniu planety Ziemia. Ludzkość jednak nie będzie czekać na rozwój sytuacji i by ocalić świat przed całkowitą zagładą wysyła na Adelphę weterana amerykańskiej floty – Cuttera Slade’a, któremu towarzyszy zespół badawczy złożony z trojga naukowców. Po przybyciu na miejsce sprawy przybierają nieco inny od zamierzonego obrót, ponieważ główny bohater (czyli Slade) zostaje uznany przez Talan za zbawcę i mesjasza, który ma ich uwolnić od okrutnego tyrana – Fae Rhan. Akcja gry toczy się w bardzo rozbudowanym wszechświecie, który został podzielony na kilka obszarów. Pomiędzy tymi regionami można poruszać się za pomocą portali. Grając na konsolach PS4, XONE lub komputerze PC będziemy mogli dostrzec elementy logiczne w recenzowanej grze.

Autorzy pozostawili graczom dużą swobodę jeśli chodzi o eksplorację planety, rozmowy z jej mieszkańcami oraz wykonywanie zadań pobocznych. Nie brakuje tutaj sytuacji, w których dochodzi do walk i strzelanin, natomiast broń może być wybierana przez głównego bohatera według jego osobistych preferencji. Odświeżona gra to przede wszystkim zupełnie nowa jakość oprawy graficznej. Autorzy postarali się o powołanie do życia zupełnie nowej technologii pozwalającej na przygotowanie od podstaw wszystkich postaci, miejsc, przedmiotów, czy też broni. Jeśli gry akcji należą do Twojego ulubionego gatunku, to Outcast Second Contact z pewnością Cię nie zawiedzie. Nie brakuje tutaj scen walk, zagadek logicznych czy konieczności rozwiązywania konfliktów. Pobierz Outcast Second Contact Download, a gra na pewno stanie się dla Ciebie niezwykłą przygodą i wielkim wyzwaniem! Wszystkei zalety i wady recenzowanej gry to zasługa silnika Unity.

Największą zmianą, jaka zaszła w stosunku do pierwowzoru to przede wszystkim uwspółcześnienie całej oprawy graficznej. Ponadto nowoczesna technologia pozwoliła na stworzenie wielu postaci, miejsc i lokacji praktycznie od zera. Autorzy postanowili naprawić również niektóre elementy oraz błędy fabularne oryginału, dzięki czemu gra staje się znacznie przyjemniejsza, a sterowanie bohaterem dużo łatwiejsze. Pobierz Outcast Second Contact Download i przekonaj się, jak można ocalić Ziemię od zagłady i uwolnić lud Talan od przerażającego dyktatora! Cena na steam: 6,99 USD.

Outcast Second Contact Pobierz Pełna Wersja po polsku

Outcast Second Contact download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GTX 260.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Outcast Second Contact Crack Pebx
  • Pobierz Outcast Second Contact spolszczenie Torrent Chomikuj
  • Exsite Outcast Second Contact Pobierz za darmo
  • CODEX Outcast Second Contact Free Download

Oficjalna strona: https://outcastthegame.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *