Resident Evil 2 Download

Kultowy horror zaprezentowany na PC. Gra Resident Evil 2 Remake to oficjalny remake drugiej odsłony popularnego cyklu survival horrorów firmy Capcom. Oryginalna produkcja pierwotnie wydana została w 1998 roku na konsolę PlayStation, jednak z czasem zyskała również konwersje na platformy takie jak PC, GameCube, Nintendo 64 oraz DreamCast. Odświeżeniem kultowego tytułu zajął się zespół R&D Division, czyli główne studio deweloperskie firmy Capcom. Producentem całości jest Yoshiaki Hirabayashi, który ma na swoim koncie również remaster pierwszej części Resident Evil z 2015 roku. Jeżeli jesteś fanem tego legendarnego cyklu, pobierz Resident Evil 2 download i zagraj w nową wersję produkcji. Data premiery: 25.01.2019. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Resident Evil 2 PC Download reloaded

Resident Evil 2 Remake pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Wydarzenia przedstawione w remake’u Resident Evil 2 PS4, PC, XONE całkowicie pokrywają się z fabułą oryginalnej produkcji. Akcja gry ma miejsce kilka miesięcy po zakończeniu wątków znanych z pierwszej części cyklu. Po krótkim okresie spokoju, groźna epidemia zombie ponownie zaczyna przybierać na sile. Pewnego dnia w krwiożercze monstra zaczynają zmieniać się kolejni mieszkańcy Raccoon City. Odwiedź znane lokacje i pobierz za darmo Resident Evil 2 Download, aby podziwiać je w zupełnie nowej odsłonie. Do miasta przybywa w tym czasie Leon S. Kennedy, młody policjant. W towarzystwie poszukującej swojego brata Claire Redfield, bohater stawia czoła pierwszej fali zombie.

Mechanika gry

Wydarzenia przedstawione w grze sprawiają, że z czasem bohaterowie opowieści zostają rozdzieleni. Gracz obserwuje dalszy przebieg rozgrywki z perspektywy dwóch postaci niezależnych. W zależności od dokonywanych wyborów, sposób rozwoju fabuły może być nieco inny. Większość najważniejszych wydarzeń oraz napotkanych postaci ma jednak ścisły związek z głównym wątkiem epidemii. Zadecyduj o losach bohaterów i pobierz grę Resident Evil 2 Remake Download, aby pokierować wątkami każdego z nich. Głównym celem zabawy jest powstrzymanie miasta Raccoon przed całkowitą dewastacją oraz powstrzymanie niebezpiecznego wirusa, aby ten nie rozprzestrzenił się na resztę świata. Rozgrywka opiera się na eliminacji kolejnych hord zombie oraz mutantów, które pragną zasmakować krwi bohaterów.

Kwestie techniczne

W przeciwieństwie do Resident Evil HD z 2015 roku, Resident Evil 2 nie jest jedynie podrasowaną i przystosowaną do wymagań współczesnych komputerów wersją pierwowzoru. Omawiana produkcja to pełnoprawny remake tytułu sprzed niemal dwudziestu lat, który przygotowany został całkowicie od podstaw. Resident Evil 2 działa w oparciu o nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu pod względem oprawy oraz mechaniki rozgrywki nie odbiega od innych współczesnych survival horrorów przeznaczonych na zaawansowane technologicznie platformy sprzętowe. Jednocześnie gra zachowuje charakterystyczny klimat oraz specyfikę oryginału. Jeżeli lubisz nowe odsłony kultowych produkcji, ściągnij Resident Evil 2 free Download i zagraj w zmodernizowaną wersję klasycznego tytułu.

Resident Evil 2 Pobierz skidrow

Resident Evil 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 26 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
  • Pobierz Resident Evil 2 2019 Torrent Pebx
  • Free Download Resident Evil 2 Crack Exsite
  • Chomikuj Resident Evil 2 (2019) Free download
  • CODEX Resident Evil 2 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *