Resident Evil 3 Remake Pobierz na PC

Resident Evil 3 Remake to świetna propozycja da miłośników produkcji survivalowych. Warto wspomnieć, że jest to już trzecia odsłona popularnej serii. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest firma Capcom. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, PS4, a tak że XONE. Gra utrzymana jest w konwencji mrocznego horroru.

Resident Evil 3 Remake Download Pełna Wersja PC

Resident Evil 3 pobierz

Pobierz za Darmo!

Apokalipsa zombie

Masz ochotę na walkę z przerażającymi upiorami? Pobierz Resident Evil 3 Remake Download i stań oko w oko z hordą przerażających zombie. Trzeba wspomnieć, że akcja jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Wydarzenia, które możemy tutaj odnotować poprzedzają to, co działo się w części pierwszej. Prawdziwi fani powinni zapoznać się z każdą odsłoną.

Główna bohaterka to Jill Valentine, która w przeszłości należała do elitarnego oddziału o nazwie S.T.A.R.S. Była oficer trafia do miasteczka Raccoon City, gdzie czekają na nią wspomniane potwory. Odpowiada za to tajemniczy wirus T, który został wyprodukowany przez korporację Umbrella. Skala jest rozprzestrzeniania jest bardzo wysoka. Właśnie dlatego niemal wszyscy mieszkańcy stali się żywymi trupami.

Gry darmowe wymagają od nas sporej rozwagi. Zombie nie można zaliczyć do zwolenników, a więc należy mieć się na baczności. Nigdy nie wiadomo, kiedy postanowią one zaatakować i unicestwić naszą postać. Ponadto nie jest to nasze jedyne zagrożenie. Nie można zapomnieć o Nemesis, czyli mutancie uznawanym za nową Broń Bioorganiczną. Tym razem posiada on postać Tyranta.

Wsparcie najemnika

Kierowana przez nas bohaterka nie działa samodzielnie, co zwiększa szansę na sukces. Na największe wsparcie może liczyć od najemnik, który nazywa się Carlosa Oliveiry. Warto dodać, że jest to druga grywalna postać w grze. Oznacza to, że możemy nią sterować, aby wykonać niezbędne zadania, które przybliżą nas do przywrócenia równowagi na świecie.

Akcję obserwujemy z perspektywy TPP (trzeciej osoby). Możemy swobodnie przemierzać lokację, a wszystko zależy od tego, jaką misję aktualnie realizujemy. Podczas zabawy musimy wypełnić wiele zadań – bez tego nie popchniemy rozgrywki do przodu. Bardzo ważne jest to, aby podczas przemierzania miasta nie pomijać zapasów.

Musimy obserwować otoczenie, tak aby wyłonić wszystkie elementy, które mogłyby nam pomóc w przyszłości. W tym przypadku liczy się czujność. Oprócz tego należy szukać notatek, które stanowią źródło informacji o aktualnej sytuacji w mieście. Na specjalną uwagę zasługują także różnorodne zagadki środowiskowe, które należy sprawnie rozwikłać. Sprawdź również inną odsłonę serii Resident Evil 6 do pobrania.

Broń biała i palna

Walka z zombie bywa trudniejsza, niż mogłoby się wydawać. Twórcy omawianej gry przygotowali dla nas bogaty arsenał broni białej oraz palnej. Znacznym utrudnieniem jest jednak ubywająca amunicja. Z tego względu należy sprawdzać jej stan. Może okazać się, że strzelba lub pistolet odmówi posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie,

Jak już wspomniano, podczas rozgrywki podąża za nami Nemezis. Korzysta on z różnorodnej broni, co stanowi dla nas dodatkowe niebezpieczeństwo. Mowa tutaj o m.in. wyrzutni rakiet. Najczęściej jednak nie opłaca się walczyć z mutantem oraz marnować zapasów amunicji. Znacznie lepiej jest przed nim uciekać i starać się nie wpaść w jego śmiercionośne pułapki.

Resident Evil 3 Remake Pobierz za darmo

Resident Evil 3 Remake download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X
  • Wolna przestrzeń na dysku: 45 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit
 

  • Torrent Resident Evil 3 free Download darkw
  • Chomikuj Resident Evil 3 Remake pobierz pc
  • Darmowa gra Resident Evil do pobrania
  • crack Resident Evil 3 Remake pełna wersja

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *