Paralives Pobierz grę PC

Paralives to gra, która przypadnie do gustu wielbicielom słynnej serii o simach. Jeśli zatem poszukujesz innej pozycji w zbliżonym klimacie, koniecznie pobierz Paralives i sprawdź, jak toczy się rozgrywka.

Producent: Paralives Studio / Alex Massé
Wydawca: Paralives Studio / Alex Massé
Data premiery PC: nieogłoszona
Gatunek: Symulacje, sandbox, widok izometryczny, indie, crowdfunding, symulator życia
Język: polski, angielski, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, niemiecki, portugalski brazylijski, hiszpański latynoamerykański, chiński uproszczony

Paralives Download pełna wersja

Paralives crack

Dane podstawowe

Paralives to gra stworzona i wyprodukowana przez Paralives Studio. W trakcie rozgrywki skupiasz się zasadniczo na jednym zadaniu – zarządzaniu życiem swoich postaci, a także budowaniem dla nich domów. To typowa gra symulacyjna, którą możesz pobrać za darmo.

Na jakich platformach można ją znaleźć?

Na ten moment, Paralives jest grą dostępną wyłącznie na komputery. Gra wspiera jednak Steam Workshop, co w praktyce oznacza, że możesz dzielić się stworzonymi przez siebie meblami czy domami i odwrotnie – korzystać z rozwiązań stworzonych przez innych graczy.

Tryb gry

W Paralives Download możesz cieszyć się zabawą w trybie single player. Toczysz rozgrywkę typu sandbox.

Na czym polega rozgrywka?

Paralives to gra, w której skupiamy się na kierowaniu ludzikami. Twoim zadaniem jest zadbać nie tylko o to, by spełnić jego najbardziej podstawowe potrzeby (jak głód czy sen), ale również kwestie nieco wyższego rzędu, jak marzenia. Jeśli tego nie uczynisz, Twoja postać będzie coraz bardziej nieszczęśliwa.

Jak działa Paralives?

Choć sama koncepcja z pewnością jest zbliżona do znanych każdemu Simsów, to Paralives oferuje znacznie lepsze możliwości w wielu kwestiach. Jeśli interesuje Cię głównie tworzenie budynków, a życie Twoich postaci jest kwestią drugorzędną, gra przypadnie Ci do gustu zdecydowanie bardziej.

Jako że w tej grze nie ma ograniczeń w postaci siatek, a sam kreator jest dużo bardziej rozbudowany, możesz tworzyć budynki o rozmaitych kształtach, różnej wysokości ścianach, a także dopasować szereg innych elementów. Tak duże możliwości sprawiają, że możesz wykorzystać grę również do bardziej praktycznych celów: na przykład przeprowadzenia wirtualnego remontu Twojego własnego domu.

Nie tylko tworzenie budowli

Choć kreator budynków i urządzania wnętrz z pewnością zapewni Ci mnóstwo zabawy na długie godziny, nie można zapominać, że to tylko jeden z dwóch aspektów rozgrywki. Oprócz tego, w Paralives możesz kreatywnie kierować życiem stworzonego przez siebie ludzika. Decydujesz na przykład o jego życiu towarzyskim czy wypełnianiu życiowych aspiracji. Tylko od Ciebie zależy, czy wykreowana, wirtualna postać spędzi życie w szczęściu, czy pogrążona w smutku w związku z niespełnionymi marzeniami. Ocena użytkowników gier najprawdopodobniej będzie bardzo wysoka.

Paralives Pobierz gre

Paralives pelna wersja gry

Wymagania Sprzętowe:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3 2.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

with the manage their lives the sims, indie paralives is an upcoming the sims, 2020 in this characters and manage their lives paralives is an upcoming, intel i3 or comparable 2.3 ghz intel i3 ghz intel i3 or 10 compliant graphics card, of the directx 10 compliant graphics, characters and steam workshop lives the which will, 2020 live and will have and then 7 windows 8 windows 10, furniture and the life you want in the best simulation building steam grze 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.