Yakuza: Like a Dragon Download

Yakuza: Like a Dragon pozwoli Ci na chwilę przenieść się do egzotycznej Japonii i sprawdzić, jak działa słynna mafia.

Producent: Ryu ga Gotoku Studio
Wydawca: SEGA
Data premiery: 10 listopada 2020
Język: polski, angielski, japoński, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny
Ocena użytkowników: 5/10
Ilość pobrań: 6351

Yakuza: Like a Dragon Pobierz pełna wersja

Yakuza: Like a Dragon download

Dane podstawowe

Yakuza: Like a Dragon została wyprodukowana przez Ryu ga Gotoku Studio i wydana przez studio SEGA. Należy do gier RPG z elementem turowych walk z przeciwnikami. Gra ta jest częścią całej serii i w porównaniu z poprzednimi pozycjami, oferuje wiele zmian. Jeśli zatem poprzednie części nie wydawały Ci się interesujące, pobierz Yakuza: Like a Dragon za darmo i zobacz, czy tym razem twórcy gry zdobędą Twoją uwagę.

Na jakie platformy wydano grę?

W Yakuza: Like a Dragon można zagrać na komputerze stacjonarnym PS4, PS5 oraz XboX z serii X i XboX One. Sprawdź i porównaj z wcześniejszymi odsłonami gry takimi jak Yakuza 0 z 2015 roku.

Tryb gry

Twórcy gry przewidzieli wyłącznie tryb single player dla rozgrywek toczonych w Yakuza: Like a Dragon.

Fabuła

Jeśli pamiętasz z poprzednich części Kazumę Kiryu, możesz o nim zapomnieć. W najnowszym wydaniu Yakuzy wcielisz się w rolę Ichibana Kasugi, który w 2019 roku opuszcza więzienie po spędzeniu w nim aż 18 lat. Tragizmu sytuacji dodaje fakt, że Kasuga znajdował się w więzieniu nie za własne czyny, ale zbrodnie popełnione przez swojego szefa.

Niestety, nawet tak długa nieobecność nie sprawiła, że mieszkańcy jego rodzinnej miejscowości postanowili zapomnieć o jego „winach”. Ichiban zostaje zdradzony przez osoby, które uważał za przyjaciół i ostatecznie ucieka do Jokohamy, by tam odnaleźć miejsce dla siebie.

Jak wygląda rozgrywka?

W Yakuza: Like a Dragon otrzymujesz kontrolę nie nad jedną postacią, ale ich grupą. Poszczególni bohaterowie posiadają unikalne umiejętności i rozmaite statystyki, dzięki którym mogą pomagać w osiągnięciu wygranej na różne sposoby. Cała rozgrywka toczy się w trybie turowym, a o kolejności występowania postaci decydują między innymi ich statystyki.

Cała rozgrywka z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom RPG-ów. Dzielnica Isezaki Ijincho, w której rozgrywa się akcja, jest dużo większa w porównaniu do lokacji wykorzystywanej w poprzednich częściach. Podczas gry, musisz poprawiać statystyki swoich postaci i osiągać zwycięstwa. Rozpracowywanie zasad funkcjonowania poszczególnych bohaterów jest zadaniem satysfakcjonującym, a jednocześnie wymagającym. Podczas swojej tury, musisz wziąć pod uwagę szereg czynników, które mogą wpłynąć na ostateczny wynik walk.

Pod kątem grafiki, Yakuza: Like a Dragon nie odstaje od poprzednich części, choć nie oferuje również wielu innowacji. Tę grę docenisz w szczególności, jeśli jesteś fanem poprzednich wydań.

Yakuza: Like a Dragon Download

Yakuza 7 do pobrania

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-6700 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 580
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

zniszczony przez człowieka, w grze klan został zniszczony, odkryć prawdę, grze yakuza like a dragon series pobierz, informacje sega, dodatkowe walki gier, ichiban kasuga tokio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.