Little Nightmares II Download pełna wersja

Little Nightmares II to sequel platformówki wydanej kilka lat temu. Jej nieco niepokojący charakter przyciąga rzesze osób na całym świecie, dlatego jeśli masz ochotę sprawdzić, o co właściwie chodzi w tej grze, pobierz ją za darmo.

Producent: Tarsier Studios
Wydawca: Bandai Namco Entertainment
Data premiery: 11 luty 2021
Ocena użytkowników: 6,9/10
Język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, arabski, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański latynoamerykański, chiński tradycyjny
Ilość pobrań: 11 123

Little Nightmares 2 Pobierz grę PC

Little Nightmares II download

Dane podstawowe

Little Nightmares II to gra platformowa z elementami zręcznościówki. Całość jest utrzymana w lekko niepokojącym klimacie horroru, który zdecydowanie przykuje Twoją uwagę. Producentem tej pozycji jest Tarsier Studioes, a wydawcą Bandai Namco Entertainment. Cała koncepcja jest zbliżona do pierwszej części, która ukazała się w 2017 roku, jednak twórcy gry wprowadzili szereg nowych wątków, a także bohaterów.

Na jakie platformy wydano grę?

Little Nightmares II jest dostępna na komputery osobiste, Nintendo Switch, XboX One, PS4 oraz PS5, a także XboX X series.

Tryb gry

Little Nightmares II oferuje zabawę dla jednego gracza. Nie oznacza to jednak, że nie możesz wprowadzić do rozgrywki pewnych elementów rywalizacji. W takiej sytuacji, rolę drugiego gracza przejmuje po prostu sztuczna inteligencja. Nie daj się zwieść – pokonanie komputera nie będzie wcale takie proste, jak by się mogło zdawać!

Fabuła gry

Little Nightmares II to zupełnie nowy bohater – Mono – jednak pojawia się w niej również znana graczom z pierwszej części Szóstka (six), tyle że nie jest postacią, którą można kierować. Mono wraz z Szóstką muszą walczyć z rozmaitymi niebezpieczeństwami, które są kreowane przez tajemniczą Wieżę Sygnałową.

Co więcej, w pewnym momencie rozgrywki okazuje się, że Mono jest jedyną nadzieją, by uratować Szóstkę przed okrutnym losem, jaki zgotowało dla niej zło emitowane przez Wieżę. Czy, wcielając się w rolę dzielnego chłopca, podołasz temu zadaniu?

Na czym polega rozgrywka?

Little Nightmares II Download to typowa gra logiczno-zręcznościowa, gdzie musisz przeskakiwać lub omijać rozmaite przeszkody, a także opracowywać plan przedostania się przez kolejne plansze. Pamiętaj, że przez całą rozgrywkę musisz zachować czujność! Sprawdź także inne gry zręcznościowe.

Pewną nowością w stosunku do pierwszej części gry jest wdrożenie drugiego bohatera, z którym współpracujesz podczas rozwiązywania poszczególnych zagadek. Uwaga – gra toczy się w nieco niepokojącym, mrocznym świecie, a jakość grafiki jest naprawdę wysoka. Możesz zmierzyć się ze złem, które wydostaje się ekranów telewizorów i ocalić Szóstkę przed okropnym losem. Czy uda Ci się rozwiązać wszystkie łamigłówki i wykonać to zadanie na czas?

Little Nightmares II Download

Little Nightmares druga część

Wymagania Sprzętowe gry Little Nightmares 2:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1280 MB GeForce GTX 570 / 2 GB Radeon HD 7850
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

dostępne do pobrania, wersję wieży mroczne, download Little Nightmares 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *