Pathfinder Kingmaker Download

Pierwsze cRPG które jest w uniwersum Golarionu. Pathfinder Kingmaker to gra będąca reprezentantem gatunku RPG. Produkcja jest dziełem Owlcat Games, założonego w 2016 roku przez deweloperów znanych z produkcji takich jak Silent Storm, Heroes of Might and Magic V, Skyforge czy Etherlords. Tytuł opracowany został we współpracy z Chrisem Avellonem, czyli weteranem mającym na swoim koncie tak uznane projekty, jak Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords, Neverwinter Nights 2, Planescape Torment czy Fallouta 2. Jeżeli lubisz klasyczne produkcje RPG, pobierz Pathfinder Kingmaker Download i sprawdź rozwiązania zaproponowane przez twórców. Gra wydana przez Deep Silver / Koch Media. Data premiery 25.09.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Pathfinder Kingmaker PC Download Pełna Wersja

Pathfinder Kingmaker pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Pathfinder Kingmaker

Historia przedstawiona w grze Pathfinder Kingmaker PS4, XONE, PC ma miejsce w świecie skonstruowanym w oparciu o klasyczne realia fantasy. Gracz przemierza krainę Stolen Lands, stając na czele grupy odważnych wojowników. Podczas zabawy odkrywana jest nie tylko główna oś fabularna, ale również indywidualne historie przypisane wszystkim członkom drużyny. Aby stanąć na czele własnego zespołu, pobierz grę Pathfinder Kingmaker PC Download i poprowadź swoich wojaków do zwycięstwa. Głównym celem gry jest zbudowanie potężnego królestwa, a także zapewnienie mu ochrony przed niebezpiecznymi, fantastycznymi istotami oraz atakami ze strony wrogów.

Rozgrywka w grze Pathfinder Kingmaker

Gra opiera się na systemie znanym z narracyjnego RPG Pathfinder Roleplaying Game, wydanego przez firmę Pazio Publishing w 2009 roku. Produkcja stanowi swego rodzaju modyfikację oraz rozszerzenie Dungeon & Dragons 3.5. Twórcy cyfrowej adaptacji na bieżąco współpracowali z autorami pierwowzoru. Miłośnicy oryginału z pewnością rozpoznają wiele znanych postaci i lokacji. Jeżeli jesteś fanem tego systemu RPG, ściągnij Pathfinder Kingmaker free Download i spróbuj swoich sił w wersji komputerowej. Opowieść poprowadzona została jednak w taki sposób, aby przypadła do gustu również graczom niezaznajomionym z pierwowzorem. Akcja gry Pathfinder Kingmaker przedstawiona została w rzucie izometrycznym. Podczas zabawy gracz eksploruje rozległe otoczenie, a także wykonuje misje fabularne oraz różne zadania poboczne. Inną ciekawą klasyczną grą RPG jest Wasteland 3.

Mechanika w grze Pathfinder Kingmaker

Istotnym elementem rozgrywki jest również walka z napotkanymi na drodze przeciwnikami. Podczas starć używać można zarówno oręża klasycznego, jak i mniej konwencjonalnych zaklęć defensywnych oraz ofensywnych. Poczynione postępy pozwalają na zdobycie nowych umiejętności, dzięki czemu zwiększa się potencjał bojowy herosów. Jeżeli chcesz spróbować sowich sił w wymagającej walce, pobierz za darmo Pathfinder Kingmaker Download i skorzystaj z bogatego arsenału broni i zaklęć. Zabawa wymaga od gracza także zarządzania własnym królestwem. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ proces ten opiera się na konieczności wypełniania wielu zadań. Gracz musi budować osady, miasta i twierdze, a także podejmować różne trudne decyzje definiujące charakter prowadzonego bohatera. Heros może być zarówno bezlitosnym tyranem, jak i sprawiedliwym władcą. Spróbuj swoich sił aby zarządzać własnym królestwem.

Pathfinder Kingmaker pobierz grę na PC

Pathfinder Kingmaker download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Celeron 1037U 1.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: Intel HD 3000 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • RELOADED Pathfinder Kingmaker Free Download
  • Pełna Wersja Pathfinder Kingmaker Crack Chomikuj
  • Pobierz Pathfinder Kingmaker Torrent Pebx
  • CODEX Pathfinder Kingmaker Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *