Torment Tides of Numenera Download

Torment Tides of Numenera to duchowy następca kultowego Planescape: Torment. Jest to niezwykle rozbudowana gra typu RPG, której głównym projektantem jest Collin McComb. Z uwagi na fakt, że twórcy nie zdołali pozyskać praw do marki Planescape, akcja kontynuacji osadzona została w opracowanym przez Montego Cooka uniwersum Numenera. Za opracowanie gry science fiction odpowiada zespół pochodzący z Kalifornii założony w 2002 roku przez legendarnego Briana Fargo. InXile Entertainement – bo właśnie o nim mowa, jest odpowiedzialny za drugą odsłonę kultowej serii Wasteland, która w połowie 2014 roku trafiła na półki sklepowe. Na fali sukcesu Wasteland zespół postanowił rozpocząć kampanię mającą na celu zbiórkę funduszy na Torment Tides of Numenera. Data premiery komputerowej gry fabularnej odbyła się dnia 28 lutego 2017 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Producent inXile Entertainment. Wydawca: Techland.

Torment Tides of Numenera Download PC

Torment Tides of Numenera Pobierz

Pobierz za Darmo!

Dzięki zaangażowaniu licznych fanów efekt zbiórki przerósł najśmielsze oczekiwania zespołu, a wydaniem gry zajęła się firma Techland Publishing. Jeśli i Ty jesteś wiernym miłośnikiem klasycznych gier RPG, grałeś w Panescape: Torment lub Wasteland i uważasz je za jedne z najlepszych tytułów, to Torment Tides of Numenera z całą pewnością zawładnie Twoim sercem. Koniecznie pobierz Torment Tides of Numenera Download i zanurz się bez reszty w mitycznym świecie Numenera odkrywając kolejne jej zakątki i walcząc z przeciwnikami!

Akcja gry toczy się w odległej przyszłości na Ziemi, ponad miliard lat od dnia dzisiejszego. Ludzkość cofnęła się do poziomu średniowiecza, jednak otoczona jest znaczną ilością reliktów przeszłości. Te tytułowe numenery to pozostałości po znacznie bardziej zaawansowanych kulturach, które mogą być zarówno przydatne jak i śmiertelnie niebezpieczne. Ukazany w grze świat doskonale łączy w sobie elementy science fiction i fantasy, dzięki czemu gracz może przeżywać nieprawdopodobne przygody. Wciela się on w głównego bohatera (może być również kobietą), który nazywany jest Ostatnim Wygnańcem (czyli Last Castoff). Nie czekaj, zagraj na najnowszych platformach PS4, XONE lub komputerze PC. Ciekawostką jest fakt iż gra twórców Colin McComb, Adam Heine oraz George Ziets powstała przy pomocy zbiórki w serwisie Kickstarter.

Gracz poznaje postać w momencie, kiedy ta spada z nieba na miasto Sagus Cliffs i okazuje się wówczas, że jest on wręcz nadludzką i niezniszczalną osobą, która w wyniku upadku cierpi na amnezję. W niedługim czasie wychodzi na jaw, że Ostatni Wygnaniec ma bardzo dużo wspólnego z potężną postacią zwaną Zmiennym Bogiem, której udało się przezwyciężyć ludzką nieśmiertelność. Bohater rusza w podróż po krainie starając się dowiedzieć co dokładnie się stało, kim jest i dlaczego ściga go istniejący poza czasem i przestrzenią nieznany byt zwany Smutkiem. Gra jest naprawdę wciągająca i bogata w liczne zwroty akcji i nieoczekiwane sceny. Jeśli pragniesz przenieść się do świata Numenera i walczyć z licznymi wrogami i przeciwnikami, wówczas pobierz Torment Tides of Numenera Download i przemierzaj nieznaną krainę, walcz ze Smutkiem i odkrywaj kolejne karty tej niezwykłej i nieprzewidywalnej przygody! Grafika i soundtrack to zasługa silnika Unity którego możliwości wykorzystuje także Pillars of Eternity.

Autorzy zadbali o to, aby bohater miał bardzo rozbudowany system wyborów moralnych, dzięki czemu jest on bardzo nieszablonową postacią. Każda decyzja wpływa na otaczający go świat, reakcje spotykanych podczas wędrówki bohaterów oraz statystyki znajdowanych przedmiotów. Ponadto bohater posiada drużynę złożoną z maksymalnie sześciu osób, która w zależności od podejmowanych przez niego decyzji może się z nim zgadzać lub wręcz przeciwnie – wystąpić przeciwko niemu w otwartej walce. Jeśli postać Ostatniego Wygnańca jest Ci bardzo bliska i pragniesz się w nią wcielić, aby eksplorować kolejne lokacje w tej nieznanej krainie, to pobierz Torment Tides of Numenera Download i przewódź swojej drużynie w taki sposób, aby byli Ci lojalni i wierzyli w Twoją misję! Cena na steam: ‎44,99 USD.

Torment Tides of Numenera Pobierz na PC

Torment Tides of Numenera Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-650 3.2GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460 v2.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 10.
  • Pobierz Torment Tides of Numenera Crack Pebx
  • Free Download Torment Tides of Numenera Torrent
  • Chomikuj Torment Tides of Numenera Pobierz za darmo
  • Exsite Torment Tides of Numenera Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *