Thea 2 The Shattering Download

Dzisiaj prezentujemy niesamowitą grę darmową na PC. Thea 2 The Shattering jest turową grą strategiczną, łączącą w sobie również elementy znane z produkcji karcianych oraz RPG-ów. Tytuł jest kontynuacją gry Thea The Awakening, która również wyprodukowana została przez studio MuHa Games. Jeżeli jesteś fanem rozbudowanych strategii, pobierz Thea 2 The Shattering na PC i podołaj wszystkim wyzwaniom. Platformy – Windows PC.

Thea 2 The Shattering Pobierz grę na PC

Thea 2 The Shattering download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Thea 2 The Shattering ma miejsce w znanej z poprzedniej części krainy fantasy. Realia charakterystyczne dla tego gatunku połączone zostały z elementami kojarzącymi się z mitologią słowiańską. Jeżeli lubisz takie klimaty, pobierz grę Thea 2 The Shattering PC Download i podziwiaj niezwykłe zestawienie stylistyczne. Gracz wciela się w słowiańskie bóstwo, którego celem jest przetrwanie w krainie Thea z pomocą podwładnych oraz wybranych przez siebie bohaterów. Warstwa fabularna produkcji jest bardzo rozbudowana i obejmuje zarówno historię przestawionego świata, jak i poszczególnych kultur zamieszkujących jego tereny.

Mechanika

Thea 2 The Shattering jest bezpośrednim rozwinięciem rozwiązań znanych z pierwszej odsłony cyklu. Gracz ponownie ma do czynienia z oryginalnym miksem gatunkowym. Poza elementami strategii turowej 4X, produkcja oferuje mechanizmy znane z gier survialowych, karcianych oraz paragrafowych. Przemierzane przez gracza otoczenie generowane jest w sposób losowy. W świecie gry znaleźć można szereg zróżnicowanych lokacji, oferujących rozmaite artefakty, podziemia i skarby do odkrycia. Gracz może skupić się na przygodach oraz wyprawach, bądź też obrać podejście strategiczne, budując wioski i przejmując terytoria dołączane następnie do swojego królestwa. Istotnym elementem zabawy jest gromadzenie surowców, które wykorzystać można w systemie craftingu. Rodzaj składników niezbędnych do wykonania określonego przedmiotu również generowany jest w sposób losowy.

Trailer gry

Rozgrywka

W Thea 2 The Shattering gracze sporo czasu poświęcić muszą walce. Starcia odbywają się przeciwko wrogim frakcjom, a także pustoszącym świat gry demonom. Potyczki rozstrzygane są w sposób znany z pierwowzoru, przy wykorzystaniu mechaniki typowej dla gier karcianych. W Thea 2 The Shattering została ona dodatkowo rozbudowana o nowe funkcjonalności, które znacząco zwiększają jej możliwości taktyczne. Na paragrafówkach wzorowane są natomiast motywy przygodowe, w ramach których gracz musi podejmować decyzje istotne dla przebiegu fabuły oraz posiadające konsekwencje bardzo ważne dla opowiadanej historii. Inną grą z elementami RPG jest Champions of Anteria.

Tryby gry

W Thea 2 The Shattering gracze mogą bawić się samotnie lub w kooperacji. Dodatkową zaletą produkcji jest możliwość skorzystania z prostego w użyciu narzędzia moderskiego, dzięki czemu część elementów gry można swobodnie zmieniać. Jeżeli lubisz gry oferujące wsparcie dla modów, pobierz za darmo Thea 2 The Shattering Download i stwórz własną wizję rozgrywki. Ciekawe opcje oferuje na przykład edytor zdarzeń, w którym kreować można przebieg własnych przygód.

Thea 2 The Shattering Download – Pełna Wersja PC

Thea 2 The Shattering pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 2.2 GHz, 8 GB RAM
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • CODEX Thea 2 The Shattering Free Download
  • SKIDROW Thea 2 The Shattering Pobierz za darmo
  • Free Download Thea 2 The Shattering Torrent Pebx
  • Pobierz Thea 2 The Shattering Cracked Chomikuj

Podobne Darmowe Gry

Beast Quest pobierz

Beast Quest Download

Sprawdzaj codzienne nowości. Dzisiaj recenzja Beast Quest która jest wydaną na PC, PS4, XONE, Androida oraz iOS grą zręcznościową RPG, będącą adaptacją popularnej serii powieści fantasy przeznaczonych dla młodzieży. W Polsce cykl wydany został pod tytułem “Na tropie Bestii“. Gra […]

Mashinky do pobrania

Mashinky Download

Mashinky pełna wersja PC to zaawansowana gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę zarządcy kolejowej firmy transportowej. Naszym zadaniem jest jej stopniowe rozbudowywanie z uwzględnieniem specyfiki rynku kolejowego. Twórcą gry jest doświadczony programista Jan Zeleny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *