Thea 2 The Shattering Download

Dzisiaj prezentujemy niesamowitą grę darmową na PC. Thea 2 The Shattering jest turową grą strategiczną, łączącą w sobie również elementy znane z produkcji karcianych oraz RPG-ów. Tytuł jest kontynuacją gry Thea The Awakening, która również wyprodukowana została przez studio MuHa Games. Jeżeli jesteś fanem rozbudowanych strategii, pobierz Thea 2 The Shattering na PC i podołaj wszystkim wyzwaniom. Platformy – Windows PC.

Thea 2 The Shattering Pobierz grę na PC

Thea 2 The Shattering download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Thea 2 The Shattering ma miejsce w znanej z poprzedniej części krainy fantasy. Realia charakterystyczne dla tego gatunku połączone zostały z elementami kojarzącymi się z mitologią słowiańską. Jeżeli lubisz takie klimaty, pobierz grę Thea 2 The Shattering PC Download i podziwiaj niezwykłe zestawienie stylistyczne. Gracz wciela się w słowiańskie bóstwo, którego celem jest przetrwanie w krainie Thea z pomocą podwładnych oraz wybranych przez siebie bohaterów. Warstwa fabularna produkcji jest bardzo rozbudowana i obejmuje zarówno historię przestawionego świata, jak i poszczególnych kultur zamieszkujących jego tereny.

Mechanika

Thea 2 The Shattering jest bezpośrednim rozwinięciem rozwiązań znanych z pierwszej odsłony cyklu. Gracz ponownie ma do czynienia z oryginalnym miksem gatunkowym. Poza elementami strategii turowej 4X, produkcja oferuje mechanizmy znane z gier survialowych, karcianych oraz paragrafowych. Przemierzane przez gracza otoczenie generowane jest w sposób losowy. W świecie gry znaleźć można szereg zróżnicowanych lokacji, oferujących rozmaite artefakty, podziemia i skarby do odkrycia. Gracz może skupić się na przygodach oraz wyprawach, bądź też obrać podejście strategiczne, budując wioski i przejmując terytoria dołączane następnie do swojego królestwa. Istotnym elementem zabawy jest gromadzenie surowców, które wykorzystać można w systemie craftingu. Rodzaj składników niezbędnych do wykonania określonego przedmiotu również generowany jest w sposób losowy.

Trailer gry

Rozgrywka

W Thea 2 The Shattering gracze sporo czasu poświęcić muszą walce. Starcia odbywają się przeciwko wrogim frakcjom, a także pustoszącym świat gry demonom. Potyczki rozstrzygane są w sposób znany z pierwowzoru, przy wykorzystaniu mechaniki typowej dla gier karcianych. W Thea 2 The Shattering została ona dodatkowo rozbudowana o nowe funkcjonalności, które znacząco zwiększają jej możliwości taktyczne. Na paragrafówkach wzorowane są natomiast motywy przygodowe, w ramach których gracz musi podejmować decyzje istotne dla przebiegu fabuły oraz posiadające konsekwencje bardzo ważne dla opowiadanej historii. Inną grą z elementami RPG jest Champions of Anteria.

Tryby gry

W Thea 2 The Shattering gracze mogą bawić się samotnie lub w kooperacji. Dodatkową zaletą produkcji jest możliwość skorzystania z prostego w użyciu narzędzia moderskiego, dzięki czemu część elementów gry można swobodnie zmieniać. Jeżeli lubisz gry oferujące wsparcie dla modów, pobierz za darmo Thea 2 The Shattering Download i stwórz własną wizję rozgrywki. Ciekawe opcje oferuje na przykład edytor zdarzeń, w którym kreować można przebieg własnych przygód.

Thea 2 The Shattering Download – Pełna Wersja PC

Thea 2 The Shattering pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Dual Core 2.2 GHz, 8 GB RAM
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • CODEX Thea 2 The Shattering Free Download
  • SKIDROW Thea 2 The Shattering Pobierz za darmo
  • Free Download Thea 2 The Shattering Torrent Pebx
  • Pobierz Thea 2 The Shattering Cracked Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *