PixARK Download

Spraw sobie radość z pełną wersją gry! PixARK to opracowana z myślą o komputerach osobistych z systemem Windows oryginalna produkcja eksploracyjna z elementami survivalu. Tytuł jest spin-offem gry ARK: Survival Evoled, a za jego przygotowanie odpowiada studio Snail Games. Deweloperzy maja na swoim koncie także Dragon Revolt czy Taichi Panda. Jeżeli jesteś fanem nietypowych produkcji, pobierz PixARK Download i podejmij się wyzwań przygotowanych przez twórców. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

PixARK Pobierz grę na PC

PixARK download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

W PixARK PS4, PC, XONE oraz Switch gracz otrzymuje do dyspozycji ogromny park, który może swobodnie eksplorować. Mieszkają w nim rozmaite gatunki nietypowych zwierząt, włącznie z dinozaurami oraz smokami. Wkrocz do świata wymarłych legendarnych kreatur i rozpocznij zabawę. Dzięki otwartości świata, swoboda eksploracji jest bardzo duża. Produkcja należy jednak również do gatunku survivali, w związku z czym podstawowym zadaniem gracza jest walka o przetrwanie. Jeżeli jesteś fanem gier tego typu, pobierz grę PixARK free Download i spróbuj swoich sił w tym spin-offie.

Tytuł czerpie wiele rozwiązań z oryginalnego ARK: Survival Evoled. Nowością jest natomiast rozległy świat zbudowany z wokseli, który przypomina ten znany chociażby z Minecrafta. Gracze zyskują dostęp do wyjątkowo plastycznego środowiska gry, które można poddawać wielu swobodnym modyfikacjom. Dotyczy to zarówno budowy struktury czy wytwarzania przedmiotów, jak i kształtowania poszczególnych elementów otoczenia. Skorzystaj ze swobody oferowanej przez woksele i ściągnij PixARK PC Download, aby wykreować własny świat. Napotykane magiczne zwierzęta nie są wyłącznie tłem zabawy. Z poszczególnymi gatunkami można wchodzić w interakcje, a niektóre z nich nawet oswajać.

Trailer gry

Rozgrywka

Sposób rozgrywki w PixARK jest wyjątkowo różnorodny, oferując graczom sporą dowolność zabawy. Gracz może dostosować nie tylko wygląd swojego bohatera, ale również precyzyjnie określić jego zajęcia. Postać może zarówno latać na smoku, jak i jeździć na gigantycznym T-Rexie, strzelając do wrogów z wyrzutni rakiet lub rzucać zaklęcia za pomocą magicznej różdżki. Wybierz swój ulubiony wariant zabawy i pobierz za darmo PixARK crack Download, aby rozpocząć nieskrępowaną rozgrywkę. Zaletą produkcji jest fakt, że praktycznie każdy gracz może znaleźć w niej coś dla siebie. Produkcja oferuje zarówno tryb jednoosobowy, jak i sieciowy multiplayer. Zaproś do zabawy znajomych aby razem stanąć do wyzwań oferowanych przez niebanalny park rozrywki.

Kwestie techniczne

PixARK zwraca uwagę charakterystyczną stylistyką oprawy graficznej, który z pewnością nie wszystkim zdoła przypaść do gustu. Pod wieloma względami świat przedstawiony w grze wygląda tak, jak został w całości zbudowany z klocków Lego. Podziwiaj uroczą kanciastą oprawę aby zanurzyć się w wyrazistej kolorystyce oferowanej przez otoczenie. Produkcja stanowi idealne rozwiązanie dla miłośników zarówno ARK: Survival Evolved, jak i Minecrafta, łącząc w sobie elementy znane z obu tych gier.

PixARK Download – Pełna Wersja PC

PixARK pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Free Download PixARK Crack Chomikuj
  • Pobierz PixARK Torrent Pebx
  • RELOADED PixARK Free Download
  • CODEX PixARK Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.