ARK Park Download

Pełne wersje gier przygodowych tylko u Nas! Sprawdź recenzję gry ARK Park jest to zaawansowana technologicznie gra eksploracyjna, która przygotowana byłą z myślą o zabawie przy użyciu gogli rzeczywistości wirtualnej. Produkcja w dużym stopniu opiera się na doskonale przyjętym ARK: Survival Evolved. Tytuł jest dziełem zespołu Peacock Studio należącego do Snail Games, w ramach współpracy ze studiem Studio Wildcard. Jeżeli chcesz poczuć niezwykłe doświadczenie oferowane przez technologię VR, zainstaluj ARK Park na PC i przenieś się do świata dinozaurów. Data premiery 22.03.2018. Platformy: PC, PS4.

ARK Park Pobierz gre reloaded

ARK Park pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Akcja gry ARK Park osadzona jest w nie tak dalekiej przyszłości, w futurystycznym parku jurajskim. Rozgrywka pozwala na odbywanie wycieczek po naturalnym środowisku życia wskrzeszonych dinozaurów. Gracz może podróżować po świecie gry PC lub PS4zarówno na pieszo oraz samochodem,  jak i na grzbiecie prehistorycznego gada. Jeżeli zawsze zawsze chciałeś dosiąść prawdziwego dinozaura, pobierz ARK Park Download i podziwiaj niezwykłe widoki. Gra pozwala na odwiedzenie bardzo zróżnicowanych lokacji. Podczas rozgrywki zawitać można zarówno do tropikalnej dżungli, jak i zwiedzić ośnieżone szczyty wysokogórskie czy pospacerować po rozległych stepach. Aby zobaczyć legendarne gady w ich naturalnych środowiskach, pobierz za darmo ARK Park Download i podziwiaj starannie wykonane otoczenie.

Rozgrywka

Podczas podróżowania po świecie dinozaurów, gracz może wykorzystać aparat fotograficzny, który pozwala na uwiecznienie wielu efektownych scen z udziałem potężnych gadów. W ten sam sposób można również rozwiązywać różne nieskomplikowane zagadki. Dzięki zebraniu genów 100 dostępnych gatunków, możliwe jest zdobycie wielu dodatkowych danych na temat poszczególnych dinozaurów. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej o prehistorycznych gadach, pobierz grę ARK Park za darmo i eksploruj świat gry w poszukiwaniu nowych ciekawostek. Wszystkie zebrane informacje zamieszczane są w holu głównym tytułowego ARK Parku. W grze znajduje się również swego rodzaju ogród zoologiczny, w którym gracz może przebywać ze zwierzętami, których geny zostały odnalezione. Inną grą o dinozaurach jest Jurassic World Evolution.

Strona techniczna

Podobnie jak w siostrzanej grze nastawionej na rozrywkę z gatunku akcji, w ARK park gracz ponownie przemierza świat dinozaurów z perspektywy FPP. Jednak w przeciwieństwie do poprzednika, produkcja nie zawiera żadnego systemu walki. Aby spokojnie podziwiać niezwykły świat parku, ściągnij ARK Park PC download i oddaj się pasjonującej eksploracji. Tytuł wymaga do prawidłowego działania gogli rzeczywistości wirtualnej. Produkcja korzysta z zaawansowanej technologii Unreal Engine 4, dzięki czemu trójwymiarowa oprawa graficzna zwraca uwagę bardzo wysokim poziomem wykonania. Wysokim poziomem cechują się zarówno dopracowane pod względem szczegółów modele wszystkich dinozaurów, jak i bardzo starannie i efektownie komponująca się z otoczeniem roślinność. Przygotowano również opcję importu posiadanych wcześniej gadów z gry ARK: Survival Evolved.

ARK Park Download codex

ARK Park download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Pobierz ARK Park Torrent Pebx
  • Free Download ARK Park Crack Exsite
  • Chomikuj ARK Park Free download
  • CODEX ARK Park Pobierz pre order

Podobne Darmowe Gry

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered Download

Call of Duty Modern Warfare Remastered (FPP) to całkowicie zremasterowana wersja słynnej gry, stworzonej kilka lat temu przez słynne studio Infinity Ward. Za proces remasteringu, oprócz studia twórców, była również odpowiedzialna firma Raven Software oraz jej wydawca Activision Blizzard. Data […]

We Happy Few Pobierz grę

We Happy Few Download

We Happy Few jest nietypową, przygodową grą akcji. Produkcja jest dziełem niezależnych deweloperów z brytyjskiego studia Compulsion Games. Zespół ma na swoim koncie także grę Contrast, która utrzymana została w podobnym klimacie. Jeżeli lubisz oryginalne przygodówki, pobierz We Happy Few […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *