ARK Park Download

Pełne wersje gier przygodowych tylko u Nas! Sprawdź recenzję gry ARK Park jest to zaawansowana technologicznie gra eksploracyjna, która przygotowana byłą z myślą o zabawie przy użyciu gogli rzeczywistości wirtualnej. Produkcja w dużym stopniu opiera się na doskonale przyjętym ARK: Survival Evolved. Tytuł jest dziełem zespołu Peacock Studio należącego do Snail Games, w ramach współpracy ze studiem Studio Wildcard. Jeżeli chcesz poczuć niezwykłe doświadczenie oferowane przez technologię VR, zainstaluj ARK Park na PC i przenieś się do świata dinozaurów. Data premiery 22.03.2018. Platformy: PC, PS4.

ARK Park Pobierz gre reloaded

ARK Park pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Akcja gry ARK Park osadzona jest w nie tak dalekiej przyszłości, w futurystycznym parku jurajskim. Rozgrywka pozwala na odbywanie wycieczek po naturalnym środowisku życia wskrzeszonych dinozaurów. Gracz może podróżować po świecie gry PC lub PS4zarówno na pieszo oraz samochodem,  jak i na grzbiecie prehistorycznego gada. Jeżeli zawsze zawsze chciałeś dosiąść prawdziwego dinozaura, pobierz ARK Park Download i podziwiaj niezwykłe widoki. Gra pozwala na odwiedzenie bardzo zróżnicowanych lokacji. Podczas rozgrywki zawitać można zarówno do tropikalnej dżungli, jak i zwiedzić ośnieżone szczyty wysokogórskie czy pospacerować po rozległych stepach. Aby zobaczyć legendarne gady w ich naturalnych środowiskach, pobierz za darmo ARK Park Download i podziwiaj starannie wykonane otoczenie.

Rozgrywka

Podczas podróżowania po świecie dinozaurów, gracz może wykorzystać aparat fotograficzny, który pozwala na uwiecznienie wielu efektownych scen z udziałem potężnych gadów. W ten sam sposób można również rozwiązywać różne nieskomplikowane zagadki. Dzięki zebraniu genów 100 dostępnych gatunków, możliwe jest zdobycie wielu dodatkowych danych na temat poszczególnych dinozaurów. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej o prehistorycznych gadach, pobierz grę ARK Park za darmo i eksploruj świat gry w poszukiwaniu nowych ciekawostek. Wszystkie zebrane informacje zamieszczane są w holu głównym tytułowego ARK Parku. W grze znajduje się również swego rodzaju ogród zoologiczny, w którym gracz może przebywać ze zwierzętami, których geny zostały odnalezione. Inną grą o dinozaurach jest Jurassic World Evolution.

Strona techniczna

Podobnie jak w siostrzanej grze nastawionej na rozrywkę z gatunku akcji, w ARK park gracz ponownie przemierza świat dinozaurów z perspektywy FPP. Jednak w przeciwieństwie do poprzednika, produkcja nie zawiera żadnego systemu walki. Aby spokojnie podziwiać niezwykły świat parku, ściągnij ARK Park PC download i oddaj się pasjonującej eksploracji. Tytuł wymaga do prawidłowego działania gogli rzeczywistości wirtualnej. Produkcja korzysta z zaawansowanej technologii Unreal Engine 4, dzięki czemu trójwymiarowa oprawa graficzna zwraca uwagę bardzo wysokim poziomem wykonania. Wysokim poziomem cechują się zarówno dopracowane pod względem szczegółów modele wszystkich dinozaurów, jak i bardzo starannie i efektownie komponująca się z otoczeniem roślinność. Przygotowano również opcję importu posiadanych wcześniej gadów z gry ARK: Survival Evolved.

ARK Park Download codex

ARK Park download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Pobierz ARK Park Torrent Pebx
  • Free Download ARK Park Crack Exsite
  • Chomikuj ARK Park Free download
  • CODEX ARK Park Pobierz pre order

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *