Pizza Connection 3 Download

Pizza Connection 3 to kolejna część serii strategii ekonomicznych, które pojawiły się na rynku w latach dziewięćdziesiątych pod tytułami Pizaa Syndicate oraz Pizza Connection 2. Marka ta znana jest także jako Fast Food Tycoon. Opracowaniem najnowszej odsłony cyklu zajęło się studio Gentymad.

Pizza Connection 3 Pobierz grę na PC

Pizza Connection 3 download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Pizza Connection 3

Podobnie jak w przypadku poprzednich części serii, Pizza Connection 3 opowiada o losach początkującego właściciela pizzerii. Wcielając się w niego, gracz musi dbać o rozwój niedużej restauracji oraz dojście do poziomu rozbudowanej sieci lokali na całym świecie. W tym celu niezbędne jest spełnianie obowiązków typowych dla innych ekonomicznych strategii. Jeżeli lubisz pizzę, pobierz Pizza Connection 3 Download i stań się właścicielem lokalu serwującego ten przysmak. Przebieg zabawy wymaga od gracza nie tylko troski o kwestie biznesowe, ale także zadbanie o odpowiednio dopracowane menu. Do dyspozycji pozostawiono rozbudowany kreator pizz, pozwalający na przygotowanie własnego przepisu z kilkudziesięciu różnych elementów. Poszczególne składniki mają wpływ na wygląd, smak oraz aromat gotowego dania. Aby przygotować własny specjał, pobierz Pizza Connection 3 Download i zyskaj setki klientów.

Rozgrywka w grze Pizza Connection 3

Podstawy rozgrywki Pizza Connection 3 opierają się także na zarządzaniu funkcjonującymi lokalami. Należy zadbać o odpowiednie dekoracje, prawidłowy marketing oraz opiekę nad pracownikami. Gracz musi również inwestować w rynkowe analizy oraz rozwiązać problemy z konkurencją, nie zawsze na drodze legalnej. Aby zostać najlepszym biznesmenem w branży, pobierz Pizza Connection 3 Download i utrzyj nosa swoim rywalom. Pośród dostępnych metod walki z konkurencją, na szczególną uwagę zasługuje możliwość łapówkarstwa oraz przeprowadzania działań sabotujących funkcjonowanie innych lokali. Gracz rozpoczyna swoją przygodę w Rzymie, jednak z czasem może podbić inne światowe rynki i zyskać udziały w Berlinie, Sydney czy Waszyngtonie. Jeżeli chcesz zostać światowym magnatem kulinarnym, pobierz Pizza Connection 3 Download i rozpocznij wielką karierę.

Tryby w grze Pizza Connection 3

Pizza Connection 3 oferuje rozbudowaną i obszerną kampanię single player. Produkcja zawiera także tryb swobodny, dobrze znany z innych ekonomicznych gier strategicznych. Pozwala on na swobodne ustalanie parametrów startowych rozgrywki, włącznie z lokalizacją początkową pierwszej restauracji. Gracz może też wpłynąć na inne czynniki zmieniające rozgrywkę, na przykład poziom zaawansowania rywali. Jeżeli chcesz rozpocząć zabawę na własnych zasadach, pobierz Pizza Connection 3 Download i zajmij się rozwojem swojej pizzerii. W przeciwieństwie do poprzedniczek, gra oferuje w pełni trójwymiarową oprawę graficzną. Jej stylistyka nie uległa jednak znaczącym zmianom. Charakter gry ponownie pełen jest humoru i cechuje się parodystycznym zacięciem. Jeżeli chcesz zostać najlepszym szefem kuchni, pobierz Pizza Connection 3 Download i weź udział w sympatycznej rozgrywce. Dodatkową zaletą produkcji jest polska wersja językowa.

Pizza Connection 3 Download Pełna Wersja PC

Pizza Connection 3 pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Pizza Connection 3 Crack Chomikuj
  • Free Download Pizza Connection 3 Torrent Pebx
  • Exsite Pizza Connection 3 Pobierz za darmo
  • CODEX Pizza Connection 3 Free Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *