Pizza Connection 3 Download

Chciałbyś poprowadzić pizzerię? Prezentujemy Pizza Connection 3 to kolejna część serii strategii ekonomicznych, które pojawiły się na rynku w latach dziewięćdziesiątych pod tytułami Pizaa Syndicate oraz Pizza Connection 2. Marka ta znana jest także jako Fast Food Tycoon. Opracowaniem najnowszej odsłony cyklu zajęło się studio Gentymad. Wydawca gry Assemble Entertainment. Data premiery: 22.03.2018. Platformy PC Windows.

Pizza Connection 3 Pobierz grę na PC

Pizza Connection 3 download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Podobnie jak w przypadku poprzednich części serii, Pizza Connection 3 PC opowiada o losach początkującego właściciela pizzerii. Wcielając się w niego, gracz musi dbać o rozwój niedużej restauracji oraz dojście do poziomu rozbudowanej sieci lokali na całym świecie. W tym celu niezbędne jest spełnianie obowiązków typowych dla innych ekonomicznych strategii. Jeżeli lubisz pizzę, pobierz grę Pizza Connection 3 PC Download i stań się właścicielem lokalu serwującego ten przysmak. Przebieg zabawy wymaga od gracza nie tylko troski o kwestie biznesowe, ale także zadbanie o odpowiednio dopracowane menu. Do dyspozycji pozostawiono rozbudowany kreator pizz, pozwalający na przygotowanie własnego przepisu z kilkudziesięciu różnych elementów. Poszczególne składniki mają wpływ na wygląd, smak oraz aromat gotowego dania.

Rozgrywka

Podstawy rozgrywki Pizza Connection 3 opierają się także na zarządzaniu funkcjonującymi lokalami. Należy zadbać o odpowiednie dekoracje, prawidłowy marketing oraz opiekę nad pracownikami. Gracz musi również inwestować w rynkowe analizy oraz rozwiązać problemy z konkurencją, nie zawsze na drodze legalnej. Aby zostać najlepszym biznesmenem w branży, ściągnij Pizza Connection 3 free Download i utrzyj nosa swoim rywalom. Pośród dostępnych metod walki z konkurencją, na szczególną uwagę zasługuje możliwość łapówkarstwa oraz przeprowadzania działań sabotujących funkcjonowanie innych lokali. Gracz rozpoczyna swoją przygodę w Rzymie, jednak z czasem może podbić inne światowe rynki i zyskać udziały w Berlinie, Sydney czy Waszyngtonie. Inną ciekawą grą ekonomiczną jest symulator farmy Cattle and Crops.

https://www.youtube.com/watch?v=hHVCz2JZvB4

Tryby

Pizza Connection 3 oferuje rozbudowaną i obszerną kampanię single player. Produkcja zawiera także tryb swobodny, dobrze znany z innych ekonomicznych gier strategicznych. Pozwala on na swobodne ustalanie parametrów startowych rozgrywki, włącznie z lokalizacją początkową pierwszej restauracji. Gracz może też wpłynąć na inne czynniki zmieniające rozgrywkę, na przykład poziom zaawansowania rywali. Jeżeli chcesz rozpocząć zabawę na własnych zasadach, pobierz za darmo Pizza Connection 3 gre i zajmij się rozwojem swojej pizzerii. W przeciwieństwie do poprzedniczek, gra oferuje w pełni trójwymiarową oprawę graficzną. Jej stylistyka nie uległa jednak znaczącym zmianom. Charakter gry ponownie pełen jest humoru i cechuje się parodystycznym zacięciem.

Pizza Connection 3 Download Pełna Wersja PC

Pizza Connection 3 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GT 640 / Radeon HD 7750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8 64-bit

  • Pobierz Pizza Connection 3 Crack Chomikuj
  • Free Download Pizza Connection 3 Torrent Pebx
  • Exsite Pizza Connection 3 Pobierz za darmo
  • CODEX Pizza Connection 3 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *