Jurassic World Evolution Download

Nasza recenzja o grze w której zarządzamy parkiem jurajskim. Jurassic World: Evolution to gra z gatunku strategii ekonomicznych. Produkcja opracowana została przez studio Frontier Developments, założone przez Chrisa Sawyera. Zespół wchodzących w jego skład deweloperów ma na swoim koncie wiele popularnych dzieł, takich jak Elite: Dangerous czy seria RollerCoaster Tycoon. Jeżeli zawsze chciałeś założyć własny park jurajski, pobierz Jurassic World Evolution Download i wypróbuj możliwości oferowane przez ten tytuł. Data premiery – 12.06.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Jurassic World Evolution PC Download CODEX

Jurassic World Evolution pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja gry Jurassic World: Evolution PS4, XONE oraz PC osadzona została w uniwersum znanym z serii filmów Jurasic Park oraz Jurassic World. Historia opowiada o świecie niedalekiej przyszłości, w którym możliwe stało się klonowanie dinozaurów. Wszystko dzięki odkryciu technologii, która pozwoliła na odtworzenie wymarłych jaszczurów z pozostałości ich DNA. Możliwość wskrzeszenia gigantycznych gadów doprowadziła do powstania ogrodu zoologicznego Jurassic Park, a następnie tytułowego Jurassic World. Jeżeli chcesz samodzielnie zarządzać wymarłymi gatunkami, pobierz grę Jurassic World Evolution PC Download i zostań fanem dinozaurów.

Mechanika w grze

Podstawą zabawy Jurassic World: Evolution jest gospodarowanie zasobami parku z dinozaurami. Do obowiązków gracza należą liczne obowiązki, włącznie z prezentowaniem wskrzeszonych jaszczurów gościom przybytku oraz dbaniem o rozwój poszczególnych elementów infrastruktury. Poza oglądaniem gadów, turyści potrzebują także pobocznych atrakcji, na przykład sklepów z suwenirami.  Aby wykreować najlepszy jurajski park zoologiczny w historii, ściągnij Jurassic World Evolution free Download i wykaż się zmysłem ekonomicznym. Obowiązkiem zarządcy ogrodu jest ponadto zapewnienie zwiedzającym wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Ewentualna ucieczka któregoś gada z wybiegu może stanowić realne zagrożenie dla klientów.

Rozgrywka

Park prowadzony przez gracza ma szanse stać się dochodowym biznesem, jeżeli goście będą skłonni płacić za oferowane atrakcje. W tym celu gracz musi podejmować czynności, które zachęcą klientów do sięgnięcia po portfel. Właściciel Jurassic World musi stale inwestować w rozwój swojego interesu, aby utrzymać zainteresowanie zwiedzających oraz zdobywać nowych chętnych do odwiedzin. Pozyskaj kolejne gatunki prehistorycznych stworzeń i pobierz za darmo Jurassic World: Evolution, aby zapewnić gościom pożądane wrażenia. Odmiany konkretnych gadów mogą wymagać kolejnych inwestycji, na przykład w postaci większej zagrody czy specjalnie przystosowanych warunków do życia. Inna gra o dinozaurach to The Isle.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Jurassic World: Evolution prezentuje wysoki poziom i przygotowana została w pełnym trójwymiarze. Poszczególne modele dinozaurów przygotowane zostały z dużą dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługuje także otoczenie, pełne detali i starannie zaprojektowanych modeli. Aby zostać zarządcą parku dinozaurów, pobierz grę i podziwiaj doskonale przygotowaną grafikę.

Jurassic World Evolution Pobierz reloaded

Jurassic World Evolution download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Jurassic World: Evolution Torrent Pebx
  • Free Download Jurassic World: Evolution Crack Exsite
  • Chomikuj Jurassic World: Evolution Free download
  • CODEX Jurassic World: Evolution Pobierz torrent

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *