Playerunknown’s Battlegrounds Download

Jest to jedna z ulubionych gier tej kategorii. Pełna wersja PUBG na PC jest sieciową grą typu battle royale. Tytuł jest dziełem koreańskiego studia Bluehole, którego członek o pseudonimie PlayerUnknown zasłynął modami do gier takich jak Arma II, Arma III czy H1Z1. Produkcja posiada polską wersję językową. Producent gry PUBG Corporation. Data premiery PC: 20.12.2017 (20 grudnia 2017 roku). Platformy: Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Playerunknown’s Battlegrounds Pełna Wersja PC

PUBG pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Wykorzystane w Playerunknown’s Battlegrounds PS4, PC, XONE rozwiązania łączą w sobie zręcznościowy styl H1Z1 oraz realizm serii Arma. Każda rozgrywka polega na wrzuceniu grupy graczy na zamkniętą mapę o dużych rozmiarach. Uczestnicy walczą ze sobą, aż na arenie pozostanie tylko jedna osoba. Jeżeli lubisz wymagające wyzwania, pobierz grę Playerunknown’s Battlegrounds PC Download i spróbuj swoich sił w starciu battle royale. Utrudnieniem dla graczy jest ulegający ciągłym zmianom obszar gry. Konieczne jest utrzymanie się wewnątrz elektrycznej strefy ograniczającej strefę walki, ponieważ w przeciwnym wypadku uczestnik zaczyna bardzo szybko tracić punkty zdrowia. Gracze trafiają na pole walki specjalnym samolotem, z którego skaczą spadochronem. Pozwala to na wybranie miejsca, z którego uczestnik chce rozpocząć swoje zmagania.

Rozgrywka w PUBG

Początkowo zabawa polega przede wszystkim na eksplorowaniu pola walki. W Playerunknown’s Battlegrounds areny generowane są pośród opuszczonych, zdewastowanych budynkach postkomunistycznych. Celem graczy jest zdobycie uzbrojenia, elementów wyposażenia oraz pancerza, które pozwalają na zdobycie taktycznej przewagi nad pozostałymi uczestnikami. Znalezioną broń można modyfikować, dzięki czemu poprawie ulegają jej parametry. Jeżeli masz instynkt przetrwania, pobierz za darmo PUBG Download i wykaż się swoimi umiejętnościami. Celem zabawy jest jak najdłuższe utrzymanie się na polu bitwy oraz opracowanie odpowiedniej taktyki, dzięki której możliwe będzie wyeliminowanie konkurentów. Gracz może korzystać z licznych pojazdów, a także zmieniać wygląd swojej postaci dzięki punktom zbieranym podczas kolejnych meczy. Świetną grą Battle Royale jest Call of Duty Black Ops 4.

Trailer gry

Tryby gry i strona techniczna

Playerunknown’s Battlegrounds pozwala wyłącznie na udział w rozgrywkach sieciowych. Jednocześnie w trybie multiplayer udział może wziąć do 100 graczy. Do wyboru pozostawiono mecze drużynowe oraz klasyczne battle royale, w których każdy atakuje każdego. Jeżeli jesteś miłośnikiem brutalnych sieciowych rozgrywek, ściągnij Playerunknown’s Battlegrounds free Download i spróbuj swoich sił we wszystkich oferowanych trybach gry. Pod względem parametrów technicznych, tytuł prezentuje bardzo przyzwoity poziom grafiki powstałej w oparciu o silnik Unreal Engine 4 oraz niezłą optymalizację. Produkcja jest przez cały czas aktualizowana oraz uzupełniana o nową zawartość. Gracze mają również możliwość korzystania z licznym modyfikacji, które dodatkowo uprzyjemniają rozgrywkę. Aby wziąć udział w krwawych zmaganiach na arenie razem ze znajomymi i przyjaciółmi, pobierz Playerunknown’s Battlegrounds w pełnej wersji i sprawdź swoje umiejętności w walce na śmierć i życie.

PUBG / Playerunknown’s Battlegrounds DOwnload grę na PC

Playerunknown's Battlegrounds download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4340 2×3.6 GHz / AMD FX-6300 3×3.5
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Playerunknown’s Battlegrounds Crack Chomikuj
  • Free Download PUBG Torrent Pebx
  • Exsite Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz za darmo
  • Skidrow Playerunknown’s Battlegrounds Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.