Postal 4: No Regerts PC Download

Sprawdź czwartą odsłonę świetnej gry akcji. Download Postal 4: No Regerts to kolejna część popularnej serii gier akcji FPP. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy preferują kontrowersyjne strzelanki. Należy jednak zaznaczyć, że nie brakuje tutaj elementów humorystycznych. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę Microsoft Windows PC. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Running with Scissors. Warto wspomnieć, że otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Data premiery: 14 października 2019 (wczesny dostęp).

Postal 4: No Regerts Pobierz

Postal 4: No Regerts pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Podróż do Ameryki

Masz ochotę wybrać się do Ameryki? Pobierz Postal 4: No Regerts Download i wciel się w skórę tajemniczego Kolesia, który posiada wyraźne problemy psychiczne. Trzeba jednak zaznaczyć, że to wyłącznie od nas zależy, w jaki sposób będzie przebiegać rozgrywka. Możemy opowiedzieć się po stronie zła i niszczyć wszystko, co stanie na naszej drodze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zachowywać się niczym przykładny obywatel, który jest wzorem dla innych.

Trzeba wspomnieć, że akcja toczy się kilka lat po wydarzeniach znanych z trzeciej części. Koleś z Postala podróżuje po Stanach Zjednoczonych razem ze swoim psem o imieniu Champ. Darmowe gry PC zapewniają niespodziewane zwroty akcji. W tym przypadku nie było inaczej. W bliżej nieokreślonym momencie nasz bohater został okradziony z całego dorobku. Stało się to podczas jednego z postojów w stanie Arizona.

Brak środków niezbędnych do życia jest sporym problemem w Postal 4: No Regerts do pobrania. Musimy poradzić sobie w niesprzyjających warunkach, co oczywiście nie będzie łatwe. Brak pieniędzy sprawia, że Koleś udaje się do pobliskiego miasteczka Edensin po to, aby zacząć wszystko od zera.

Zadania główne i poboczne

Otoczenie ma charakter otwarty, co stanowi pewnego rodzaju zaletę. To wyłącznie od nas zależy, jak będzie przebiegać rozgrywka. Do wykonania mamy zarówno zadania główne, jak i poboczne. Trzeba wspomnieć, że twórcy gwarantują nam wysoki poziom swobody, a więc mechanizm rozgrywki nie jest narzucony. Z tego względu zabawa może zakończyć się na wiele różnych sposobów.

Jeśli chcemy, to możemy demolować otoczenie. Należy jednak wiedzieć, że przez to nasza postać będzie negatywnie postrzegana przez społeczność. Ponadto w ten sposób możemy ściągnąć na siebie kłopoty z prawem. Musimy uważać, jeśli chcemy uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Szeroki wybór broni w Postal 4: No Regerts

Podobnie jak w poprzednich częściach możemy korzystać z szerokiego wachlarza broni. Dzięki temu zmierzymy się nawet z najgroźniejszym przeciwnikiem. Nasz bohater może posługiwać się nie tylko strzelbą. Ciekawym gadżetem jest pistolet na wodę, który stanowi akcent humorystyczny. Może on jednak odstraszyć nieprzyjaciół, gdyż na pierwszy rzut oka nie wygląda on jak zabawka. Dodatkowym atutem jest możliwość modyfikacji broni. Sprawi to, że będzie ona jeszcze bardziej funkcjonalna, a zarazem dostosowana do potrzeb.

Do dyspozycji mamy wyłącznie tryb jednoosobowy. Twórcy nie przewidzieli rozgrywki multiplayer, a więc nie możemy grać z innymi graczami. Oponenci sterowani są przez sztuczną inteligencję, a więc stopień ich umiejętności jest zróżnicowany. Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to nie wprowadzono tutaj znaczących zmian. Wszystkie zalety tego systemu to zasługa silnika Unreal Engine 4. Jest to ten sam system graficzny co wykorzystywany w Gears 5. Cena na steam: 19,99 USD.

Postal 4 No Regerts Pobierz

Postal 4: No Regerts pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2115C 2.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 740.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack POSTAL 4: No Regerts chomikuj pobierz
  • torrent POSTAL 4: No Regerts free download
  • codex POSTAL 4: No Regerts ściągnij na PC
  • skidrow POSTAL 4: No Regerts steam gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.