Secret Neighbor Download PC

Uwielbiasz gry o sąsiadach? Download Secret Neighbor to przygodowa gra akcji FPP/TPP, która utrzymana jest w konwencji horroru. Podczas rozgrywki wcielamy się w skórę dzieci uwięzionych w piwnicy sąsiada. Musimy zrobić wszystko, aby wydostać się z pułapki. Trzeba zaznaczyć, że jeden z naszych towarzyszy to przebrany za dziecko sąsiad. Opisywany tytuł zapoczątkowany serią Hello Neighbor został wydany na takie platformy, jak Microsoft Windows PC oraz Xbox ONE. Producentem jest studio Dynamic Pixels, a wydawcą tinyBuild Games. Data premiery: 24 październik 2019.

Secret Neighbor Pobierz gre

Secret Neighbor pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Mroczna tajemnica w grze horror Secret Neighbor

Chcesz pomóc dzieciom uwięzionym przez psychopatycznego sąsiada? Pobierz Secret Neighbor Download i zrób wszystko, aby przywrócić im wolność. Akcja toczy się w domu jednego z mieszkańców przedmieścia. Otoczenie dla graczy z pewnością jest znajome dla tych, którzy znają grę Hello Neighbor. Warto wspomnieć, że zabawa toczy się pomiędzy pierwszym, a drugim aktem wydarzeń z poprzedniej odsłony Hello Neighbor. Twórcy gry mieli genialny pomysł na horror.

Musieli wcielić się w skórę dzieci, które poszukują sposobu na to, aby uwolnić się z mrocznej piwnicy. Twórcy zadbali o to, aby nie było to łatwym zadaniem. Musimy wykazać się nie lada sprytem. Głównym celem jest to, aby uwolnić przetrzymywanego przyjaciela. Aby gra była ciekawsza pierwszym krokiem jest jego odnalezienie. Nie wiemy, w której części domu został on uwięziony.

Istotne jest to w grze na XONE oraz PC, aby poszukiwać wskazówek w otoczeniu aby odnaleźć docelowe miejsce pobytu. Dzięki nim pomyślne ukończenie swojego zadania stanie się łatwiejsze. Trzeba wspomnieć, że otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (widok FPP), jednak możesz również przełączać kamerę (widok TPP).

Współpraca między graczami – informacje o ilości trybów

Darmowe gry kładą duży nacisk na współpracę w trakcie zabawy. Trzeba podkreślić, że dostępny jest wyłącznie tryb wieloosobowy. Oznacza to, że nie mamy możliwości rozgrywki w pojedynkę. Darmowa rozgrywka w grze Secret Neighbor do pobrania wymaga dostępu do sieci. Maksymalna liczby graczy to 6. Istotne jest to, aby znaleźć wspólny „język” z pozostałymi członkami stworzonej drużyny, gdyż w innym przypadku nie uda nam się zakończyć misji. Główny cel takich gier to przede wszystkim współpraca i uratowanie przyjaciela.

Zobacz zdjęcia Secret Neighbor


Podczas poszukiwań uwięzionego kolegi w grze Secret Neighbor możesz zdobywać klucze do nowych pomieszczeń. Ważne jest to, aby dokładnie eksplorować wnętrze budynku. Nigdy nie wiadomo, gdzie może znajdować się klucz do piwnicy – bez niego nie popchniemy akcji do przodu. Nie zapominajmy jednak o pułapkach, które niosą za sobą szereg niebezpieczeństw. Jeśli nie zachowamy należytej czujności, to wpadniemy w niemałe tarapaty. Przebieg wydarzeń jest w dużej mierze uzależniony od umiejętności pozostałych graczów. W pojedynkę zdziałamy niewiele.

Przebrany sąsiad – Secret Neighbor

Rozgrywka nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Jeden z członków drużyny wciela się w skórę okrutnego sąsiada. Oczywiście jest on przebrany za dziecko, a więc nie wiemy, który z towarzyszy jest naszym przeciwnikiem. Sąsiad w przebraniu ma na celu zdobyć zaufanie dzieci, tak aby nie ściągnąć na siebie podejrzeń. Z pewnością trudno będzie nam się wcześniej zorientować, która postać działa na naszą niekorzyść. Sprawdź kolejną część serii i zdaj relacje czy gra jest lepsza od Hello Neighbor.

Przeciwnik będzie starał się zakłócić przebieg rozgrywki, a więc trzeba zachować ostrożność. Bacznie obserwujmy zachowanie członków drużyny. Ponadto tylko gracz wcielający się w skórę sąsiada może korzystać z różnorodnych gadżetów. Są to przedmioty, które wzbudzają strach i dezorientacje. W niektórych przypadkach mogą one doprowadzić do rozdzielenia dzieci, a tego lepiej unikać. Cena gry ze strony steam: 19,99 USD. Dostępny jest język polski.

Secret Neighbor Download

Secret Neighbor pobierz gre pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry Secret Neighbor:

 • Procesor: Intel Core i5-3330 3.0 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit lub starszy Windows 7.
 • Direct X: DX 11.
 • Ocena gry: 6/10.
 • crack Secret Neighbor chomikuj pliki pobierz swój kod z naszej strony
 • torrent Secret Neighbor beta free download
 • codex Secret Neighbor ściągnij na PC pełna wersja za darmo
 • skidrow Secret Neighbor steam darmowa gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.