Secret Neighbor Download PC

Uwielbiasz gry o sąsiadach? Download Secret Neighbor to przygodowa gra akcji FPP/TPP, która utrzymana jest w konwencji horroru. Podczas rozgrywki wcielamy się w skórę dzieci uwięzionych w piwnicy sąsiada. Musimy zrobić wszystko, aby wydostać się z pułapki. Trzeba zaznaczyć, że jeden z naszych towarzyszy to przebrany za dziecko sąsiad. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak Microsoft Windows PC oraz Xbox ONE. Producentem jest studio Dynamic Pixels, a wydawcą tinyBuild Games. Data premiery: 24 październik 2019.

Secret Neighbor Pobierz gre

Secret Neighbor pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Mroczna tajemnica

Chcesz pomóc dzieciom uwięzionym przez psychopatycznego sąsiada? Pobierz Secret Neighbor Download i zrób wszystko, aby przywrócić im wolność. Akcja toczy się w domu jednego z mieszkańców przedmieścia. Otoczenie z pewnością jest znajome dla tych, którzy znają grę Hello Neighbor. Warto wspomnieć, że zabawa toczy się pomiędzy pierwszym, a drugim aktem wydarzeń z poprzedniej odsłony.

Musieli wcielić się w skórę dzieci, które poszukują sposobu na to, aby uwolnić się z mrocznej piwnicy. Twórcy zadbali o to, aby nie było to łatwym zadaniem. Musimy wykazać się nie lada sprytem. Głównym celem jest to, aby uwolnić przetrzymywanego przyjaciela. Pierwszym krokiem jest jego odnalezienie. Nie wiemy, w której części domu został on uwięziony.

Istotne jest to w grze na XONE oraz PC, aby poszukiwać wskazówek w otoczeniu. Dzięki nim pomyślne ukończenie zadania stanie się łatwiejsze. Trzeba wspomnieć, że otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (widok FPP), jednak możemy również przełączać kamerę (widok TPP).

Współpraca między graczami

Darmowe gry kładą duży nacisk na współpracę. Trzeba podkreślić, że dostępny jest wyłącznie tryb wieloosobowy. Oznacza to, że nie mamy możliwości rozgrywki w pojedynkę. Rozgrywka Secret Neighbor do pobrania wymaga dostępu do sieci. Maksymalna liczby graczy to 6. Istotne jest to, aby znaleźć wspólny “język” z pozostałymi członkami stworzonej drużyny, gdyż w innym przypadku nie uda nam się zakończyć misji.

Podczas poszukiwań uwięzionego kolegi musimy zdobywać klucze do nowych pomieszczeń. Ważne jest to, aby dokładnie eksplorować wnętrze budynku. Nigdy nie wiadomo, gdzie może znajdować się klucz – bez niego nie popchniemy akcji do przodu. Nie zapominajmy jednak o pułapkach, które niosą za sobą szereg niebezpieczeństw. Jeśli nie zachowamy należytej czujności, to wpadniemy w niemałe tarapaty. Przebieg wydarzeń jest w dużej mierze uzależniony od umiejętności pozostałych graczów. W pojedynkę zdziałamy niewiele.

Przebrany sąsiad – Secret Neighbor

Rozgrywka nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Jeden z członków drużyny wciela się w skórę okrutnego sąsiada. Oczywiście jest on przebrany za dziecko, a więc nie wiemy, który z towarzyszy jest naszym przeciwnikiem. Sąsiad musi zdobyć zaufanie dzieci, tak aby nie ściągnąć na siebie podejrzeń. Z pewnością trudno będzie nam się zorientować, która postać działa na naszą niekorzyść.

Przeciwnik będzie starał się zakłócić przebieg rozgrywki, a więc trzeba zachować ostrożność. Bacznie obserwujmy zachowanie członków drużyny. Ponadto tylko gracz wcielający się w skórę sąsiada może korzystać z różnorodnych gadżetów. Są to przedmioty, które wzbudzają strach i dezorientacje. W niektórych przypadkach mogą one doprowadzić do rozdzielenia dzieci, a tego lepiej unikać. Cena gry na steam: 19,99 USD.

Secret Neighbor Download

Secret Neighbor pobierz gre pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3330 3.0 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack Secret Neighbor chomikuj pobierz
  • torrent Secret Neighbor beta free download
  • codex Secret Neighbor ściągnij na PC
  • skidrow Secret Neighbor steam gra do pobrania

Podobne Darmowe Gry

Farming Simulator 19 pobierz

Farming Simulator 19 Download

FS 19 to skrót świetnej i najbardziej popularnej gry farmerskiej! Pełna wersja Farming Simulator 19 PC to najnowsza odsłona hitowego cyklu symulatorów farmy. Produkcja ponownie jest dziełem deweloperów ze studia GIANTS software. Tytuł wydany został zarówno na konsole, jak i […]

Thea 2 The Shattering pobierz

Thea 2 The Shattering Download

Dzisiaj prezentujemy niesamowitą grę darmową na PC. Thea 2 The Shattering jest turową grą strategiczną, łączącą w sobie również elementy znane z produkcji karcianych oraz RPG-ów. Tytuł jest kontynuacją gry Thea The Awakening, która również wyprodukowana została przez studio MuHa […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *