Call of Duty: Modern Warfare Download za darmo

Pobierz Call of Duty: Modern Warfare to gra akcji FPP, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Warto wspomnieć, że jest to już szesnasta odsłona serii. Możemy wcielić się w skórę elitarnych żołnierzy i wziąć udział w niebezpiecznych misjach zlokalizowanych na całym świecie. Opisywany tytuł pełnej wersji Call of Duty został wydany na PC, PS4, a także XONE. Producentem jest studio Infinity Ward / Beenox Inc, a wydawcą Activision Blizzard. Data premiery: 23 sierpnia 2019.

2019 Call of Duty: Modern Warfare Pobierz za darmo

Call of Duty: Modern Warfare download

Download!

Trzech głównych bohaterów oddziałów specjalnych

Masz ochotę w grze wcielić się w skórę zawodowego żołnierza? Zainstaluj Call of Duty: Modern Warfare Download i weź udział w złożonych operacjach militarnych tej części. Dzięki temu realizując misję będziemy musieli przemierzyć niemal całą kulę ziemską. Warto dodać, że akcja gry toczy się w 2019 roku, jednak niektóre zadania są retrospekcją. Podczas zabawy wcielimy się w trzech bohaterów- brytyjskiego policjanta, operatora CIA, a także przywódczynię partyzantów.

Wspomniane postacie postawiły sobie za cel odnalezienie ładunku broni chemicznej, który został skradziony. Twórcy zadbali o wysoką różnorodność zadań, które musimy zrealizować. Plusem Call of Duty: Modern Warfare studia Infinity Ward / Beenox Inc. jest także fakt, że możemy eksplorować rozmaite zakątki świata. Mowa tutaj o m.in. rejonach Bliskiego Wschodu, Wielkiej Brytanii, czy też Sankt Petersburgu. Nie brakuje tutaj także fikcyjnych lokacji, co stanowi świetne urozmaicenie dla graczy.

Darmowe gry tej części FPP pozwalają nam obserwować otoczenie z perspektywy pierwszej osoby. Pamiętajmy, że COD Modern Warfare do pobrania to klasyczna strzelanka, która wymaga od nas sporej ostrożności i rozwagi. Tylko czujność pozwoli nam nie stracić życia. Podstawą rozgrywki jest oczywiście kampania fabularna która zostanie przez Nas eksplorowana.

Call of Duty: Modern Warfare zdjęcia


Realizacja misji – COD MW

W ramach kampanii fabularnej gry Call of Duty: Modern Warfare realizujemy zarówno misje główne, jak i zadania poboczne. Należy wspomnieć, że stopień ich zaawansowania jest zróżnicowany. Z pewnością zadowoli to tych, którzy oczekują mocnych wrażeń. Szczególne emocje zapewniają tajne misje. Musimy wykazać się nie tylko sprytem, ale również odwagą. Ponadto wiele zadań możemy wykonać tylko wtedy, gdy będziemy działać „po cichu”.

Atak z ukrycia często jest o wiele skuteczniejszy. Istotne jest jednak to, aby dobrze wycelować strzał. Jeśli nie trafimy, to ściągniemy na siebie uwagę wszystkich wokół, a tym samym staniemy się ich celem. Warto dodać, że twórcy zadbali o efekty specjalne. Niektóre misje możemy zrealizować np. poruszając się szturmowym śmigłowcem. Zobacz także inną odsłonę serii Call of Duty Modern Warfare Remastered pobierz za darmo.

Ofiary postronne gry

W Call of Duty: Modern Warfare musimy liczyć się z tym, że na polu bitwy znajdują się także osoby, które nie są wrogo nastawione. Nie powinniśmy ich eliminować. Ofiary postronne nie pojawiły się w poprzednich odsłonach serii. W opisywanej produkcji dostępny jest zarówno tryb single, jak i multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa Call of Duty MW dostępna jest dla tych, którzy posiadają dostęp do sieci. Dla fanów tej serii mamy wiadomość o możliwości zagrania w zupełnie nowym trybie battle royale, Ci którzy pamiętają poprzednika gry Black Ops 4 wiedzą o co chodzi.

Trzeba zaznaczyć, że w trybie wieloosobowym Call of Duty: Modern Warfare musimy nie tylko konkurować, ale również współpracować z innymi graczami. Należy również wspomnieć o oprawie wizualnym, która znajduje się na wysokim poziomie. Zaletą jest realistyczne zachowanie postaci. Nie można także pominąć oprawy dźwiękowej, która wykorzystuje technologię Dolby ATMOS. Chcesz zagrać? Jest dostępna polska wersja językowa, link do pobierania gry poniżej.

Call of Duty: Modern Warfare Download Pełna Wersja PC

Call of Duty: Modern Warfare pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry Call of Duty: Modern Warfare:

 • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
 • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950
 • Wolna przestrzeń na dysku: 175 GB HDD miejsca,
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/10 64-bit lub nowszy Windows 10
 • Ocena użytkowników: 8/10
 • Język zawiera: polski, angielski
 

 • Free Download COD Modern Warfare Torrent Chomikuj grę
 • Pełna Wersja pliku Call of Duty: Modern Warfare 2019 Crack Darkw
 • Skąd pobrać Call of Duty: Modern Warfare na PC?
 • Codex Download Call of Duty MW Free

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.